10.12.2016

Mini-micro-tinny sondaj chinezăresc pe tema lu' CERF 2009

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Some say că CERFul este o mică abureală şi că nu are rost să dai o fugă până pe acolo. Others say că, au contraire, e cel mai mare eveniment de gen din Românica în fiecare an.

Cum sunt absolut convins că ştiţi mai bine decât mine ce vorbesc, vă rog să îmi spuneţi dacă merită să îmi deplasez fizicul până acolo anul ăsta sau nu. Mulţumesc anticipat tuturor celor puţini care vor răspunde în comentarii.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Permiteţi-mi să vă raportez

Caut sponsor pentru o revista

9 comentarii

  1. iulian n.
    vineri, 22 mai 2009, 09:44

    Du-te chinezule, că poate e ultimul! Da află prima dată dacă merge aeru condiţionat…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 23 mai 2009, 11:46

    Da.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 23 mai 2009, 12:28

    Eu am fost 2 ani la rand. Ghici ce? Nu a meritat, sincer. Nu ai de ce sa te duci acolo. Nimic nou! Same old shit.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 23 mai 2009, 21:24

    am fost anul trecut. toate cele 5 zile, eram paznic la standul unei reviste. nu era nimic acolo ce nu stiam dupa internet.
    si nu vad de ce anul acesta ar fi altfel. am inteles ca este inchis publicului? nu mai este>?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. duminică, 24 mai 2009, 00:22

    Nu merita, e o tristete.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. duminică, 24 mai 2009, 11:28

    Cu fiecare an care trece, CERF se degradează tot mai mult. De altfel, în fiecare an alți expozanți tradiționali își anunță neparticiparea. Nu știu ce-a mai rămas anul ăsta, dar cred că dacă vrei să vezi noutățile, e bine să cauți înainte comunicatele de presă ale companiilor participante. Apoi decizi dacă merită drumul. (Mi-e teamă că nu merită :( )

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. duminică, 24 mai 2009, 20:15

    Спасибо за пост. Позновательно.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. luni, 25 mai 2009, 08:48

    multam fain tuturor
    cam acelasi feeling majoritar il am si io
    astazi ma decid daca onorez sau nu invitatia

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde