Zău dacă am știut cum să dau mai bine titlul :)) Căci ce zic în titlu este perfect adevărat. Căci avem o campanie pe BlogalInitiative.ro prin care bloggerii își aleg o pereche de papuci de pe Zorile Store, scriu despre perechea aleasă și magazinul le trimite această pereche. Adică, tradus, câștiga toată lumea :))
Papuci pentru bloggeri
Abonează-te la newsletterul trimis de maximum două ori pe săptămână celor peste 5.000 de abonați.
Despre autor: Fondator și asociat al agenției de comunicare integrată Kooperativa 2.0. Trainer cu peste 300 de workshopuri pe teme de marketing digital susținute. Speaker și moderator la peste 300 de evenimente de business. Blogger din 2007, cu peste 13.000 de articole scrise.
Contact: cristi@kooperativa.ro
Share on facebook
Distribuie pe Facebook
Share on linkedin
Distribuie pe LinkedIn
Share on whatsapp
Distribuie pe Whatsapp
5000 de abonați la newsletterul meu n-au cum să greșească :)
Top articole din această secțiune
5000 de abonați la newsletterul meu n-au cum să greșească :)
6 thoughts on “Papuci pentru bloggeri”
Cum naiba sa ocolesc asa ceva.. ?!
Si.. pot alege orice pereche, indiferent de categorie sau pret ?
@Paul
Scrie in brief ca poti sa alegi doar din categoria catre care am dat link.
Eu stiam de la blogatu si pe 19 i-am cerut,.Azi m-au sunat sa confirme ca maine vin pe curier. S-au miscat destul de bine, acum sa vedem cum vin impachetati si ce inseamna pentru ei nr 42. Daca sunt mai mari e ok, dar daca sunt mai mici o sa avem o problema.
Eu am scris pentru campania asta pe 25 martie, dar inca n-am vazut nici umbra de papuci! :((
@vienela
Ai dat mail cu postareala Blogal Initiative cum cerea brieful?
Da, am dat. Am primit mail de la Adelina Oprea prin care ma anunta ca nu mai au modelul ales de mine si ma ruga sa ii trimit mail cu un alt cod pentru alta pereche de papucii. I l-am trimis vreo trei saptamani. N-am mai primit nici un semn de atunci.