27.04.2017

Ofertă de nerefuzat: interviu pe chinezu.eu pentru bloggeri

Dar nu pentru orice blogger, ci pentru cea/cel care se implică în susținerea inițiativa legea-apei.ro :) Am explicat aici de ce susțin 100% această inițiativă, nu mai repet. Dar vă invit pe toți cei care vreți să vă implicați, să participați la campania derulată prin Blogal Initiative (am ales să facem așa pentru că ne putem coordona mai bine). Premiul pe care îl primește fiecare bloggeriță/blogger care scrie despre Legea Apei este un interviu aici pe chinezu.eu. Mă rog, nu e chiar premiu-premiu, ci mai mult un ”mulțumesc” pentru că vă implicați :) Pe care îl executăm pe sistemul eu trimit întrebările pe mail iar voi îmi  răspundeți tot acolo. Simplu și eficient :D

Am realizat deja primul interviu, o să apară mâine pe blog :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vreau să vă iau cu mine la Amsterdam (un fel de :D)

Care e faza cu cetitreceprinminte.ro?

37 comentarii

  1. joi, 29 martie 2012, 09:37

    Chinezule, eu aveam deja scris articolul cu o zi inainte sa lansezi campania ta cu interviurile: http://blogdedorna.wordpress.com/2012/03/27/sustin-legea-apei/ Se pune?? Adaug diseara si bannerul cu sustine legea apei ;)

    Deci??

    Răspunde
    • joi, 29 martie 2012, 09:38

      @Ciprian Pardau
      Se pune foarte tare :D Doar sa dai mail pe contact at blogalinitiative.ro ca acolo centralizam. Chestii de astea organizatorice, ma intelegi :))
      Si merci mult!

      Răspunde
  2. joi, 29 martie 2012, 09:43

    @Chinezu, ma ocup diseara si de detaliul acesta! ;) Cu mare placere!

    Răspunde
  3. joi, 29 martie 2012, 09:49

    m-am bagat si eu ca sustin legea asta. bannerul era de mult in sidebar. am scris si articolul. cam scurt, dar eu una zic ca am scris ce era de scris. http://freakyvampire.com/legea-apei/

    Răspunde
    • joi, 29 martie 2012, 09:54

      @Kathy
      Te rog sa dai mail cu postarea pe contact at blogalinitiative.ro, ca sa lucram organizat, multumesc :)

      @Torden
      Multumesc mult pentru implicare. Dar sa stii ca interviul e doar un fel de multumesc 2.0 pe care il adresez celor care se implica :) Asa ca daca vrei, te rog sa faci ce i-am zis lui @Kathy :))

      Răspunde
  4. joi, 29 martie 2012, 09:51

    … sunt pentru legi de genul si cu – si fara interviu :). Am sa pun un banner pe blog poate iau si altii exemplu.
    O zi buna :)

    Răspunde
  5. joi, 29 martie 2012, 09:55

    @chinezu .. mailul e trimis deja :P cu placere ;;)

    Răspunde
  6. joi, 29 martie 2012, 10:53

    […] am vazut o initiativa blogosferica foarte misto legata de sustinerea legii apei. Si culmea, sunt de acord cu […]

    Răspunde
  7. joi, 29 martie 2012, 12:05

    ma bag si eu ;)

    Răspunde
  8. joi, 29 martie 2012, 15:01

    Ce nu face omul pentru un interviu luat de un chinez :) …
    http://www.d-petre.ro/generalitati/sustin-legea-apei/

    Răspunde
  9. joi, 29 martie 2012, 21:36

    Am trimis si mailul, nea Chinezule !! Sa-ti fie toate bune!

    Răspunde
  10. vineri, 30 martie 2012, 08:07

    Daca ati scris articole doar pentru a va lua Chinezu interviu, inseamna ca nu ati inteles nimic din legea apei.
    P.S. Nu ma refer la toti :D

    Răspunde
    • vineri, 30 martie 2012, 08:10

      @gaby
      E corect, din punct de vedere teoretic, ce zici tu. Dar vreau sa iti spun ca foarte multi refuza initial interviul. Dar cum sunt un tip foarte convingator (ca sa nu zic mai mult :D) si le explic ca interviul este un ”multumesc” pentru ceea ce au facut, sa stii ca in final cedeaza si accepta interviul :)

      Răspunde
  11. vineri, 30 martie 2012, 08:15

    @Chinezu, si eu sunt unul dintre cei ce l-au refuzat :D acum sa nu creada lumea ca am lasat un comentariu rautacios :)

    Răspunde
  12. vineri, 30 martie 2012, 09:39

    Chinezule, nu stiu de ce nu s-au luat comentariile celelalte. S-a luat doar pingback-ul.

    Asadar mie nu-mi merge banner-ul. Imi poti da un cod html (pe mail eventual) care sa functioneze. Stiu , sunt io mai prost la html, da orisicum, macar am vointa :)

    Răspunde
  13. vineri, 30 martie 2012, 10:00

    @Emil, eu am facut singur bannerul.Descarci imaginea, adaugi in bara laterala widgetul imagine si pui acolo unde-ti cere link, link-ul catre site-ul legea-apei.Eu asa am facut.Nu stiu cat ti-am fost de ajutor

    Răspunde
  14. vineri, 30 martie 2012, 10:42

    Gata, am reusit. Am si banner pe site :)

    Răspunde
  15. luni, 2 aprilie 2012, 07:58

    […] seria interviurilor cu cei care au răspuns provocării mele și au scris pe blog despre Legea Apei. Astazi, Vienela […]

    Răspunde
  16. marți, 3 aprilie 2012, 06:56

    […] 2012 Chinezărview Scrie un comentariu Continuăm seria interviurilor cu cei care au răspuns provocării mele și au scris pe blog despre Legea Apei. Astazi, Radu Clapa.  Spune-ne, pentru inceput, ce faci […]

    Răspunde
  17. vineri, 6 aprilie 2012, 13:43

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Ana Maria […]

    Răspunde
  18. sâmbătă, 7 aprilie 2012, 06:18

    […] e așa: când am lansat provocarea să mă ajutați să promovăm Legea Apei, unul din cei care au răspuns apelului meu a fost […]

    Răspunde
  19. sâmbătă, 7 aprilie 2012, 06:19

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Cristina, băimăreancă de-a mea :) Spune-ne, pentru inceput, […]

    Răspunde
  20. duminică, 8 aprilie 2012, 06:17

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Alex (foto stânga) de la meritaangajat.ro, dar cu care am […]

    Răspunde
  21. luni, 9 aprilie 2012, 06:10

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Mădălin […]

    Răspunde
  22. marți, 10 aprilie 2012, 07:04

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Macku […]

    Răspunde
  23. miercuri, 11 aprilie 2012, 06:58

    […] un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Iulia. Care a preferat să ilustrez interviul cu niște […]

    Răspunde
  24. joi, 12 aprilie 2012, 09:20

    […] 12, 2012 Chinezărisme Scrie un comentariu Încă un interviu din seria celor care au răspuns provocării mele de a susține Legea Apei. Astăzi Kathy :) Spune-ne, pentru inceput, ce faci tu prin online si, […]

    Răspunde
  25. joi, 12 aprilie 2012, 10:32

    na acu m-am trezit si eu.
    si concursul s-a terminat, nu?

    Răspunde
  26. vineri, 13 aprilie 2012, 15:12

    […] vrea sa va ia la intrebari daca sustineti campania ”Legea […]

    Răspunde