30.04.2017

Avem un premiu de 100 de euro pentru bloggerițe

Dap, cu riscul să mă acuzați, dragi tovarăși, de sexism 2.0 :D, vă raportez că am lansat prin Blogal Initiative o campanie doar pentru doamne și domnișoare bloggerițe. Este vorba despre o provocare, mai degrabă, pe care o adresăm colegelor noastre de breaslă bloggeristică în numele clientului, parfumul C-THRU Golden Touch. Premiul este de 100 de euro. Adică o sumă frumușică, care o să fie câștigată de cea mai simpatică poveste despre… Dar ca să primiți brieful campaniei vă rog să dați, stimate doamne și domnișoare, un mail pe contact at blogalinitiative.ro ca să primiți ce doriți :)

Vă mulțumesc :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ce poți face cu 25 RON zilele astea?

Voi vă dați seama cât de tare ne-am obișnuit cu netul mobil?

13 comentarii

  1. miercuri, 29 iunie 2011, 06:37

    Euuuuuuu Euuuuuuuuuuu. :))

    Răspunde
  2. miercuri, 29 iunie 2011, 08:54

    I’m in also…:)

    Răspunde
  3. miercuri, 29 iunie 2011, 08:56

    Gata,am dat email :D

    Răspunde
  4. Bianca
    miercuri, 29 iunie 2011, 10:32

    Si eu…

    Răspunde
  5. miercuri, 29 iunie 2011, 11:51

    Euuuuuuu :) am trimis mail

    Răspunde
  6. Catalina
    miercuri, 29 iunie 2011, 12:16

    Nici eu nu m-am lasat mai prejos:)

    Răspunde
  7. miercuri, 29 iunie 2011, 13:20

    mai ca m-ai facut si pe mine sa-ti dau e-mail,. m-am oprit la timp :) nu stiu daca mai am suflet pt concursuri, din pacate. Dar initiativa este cu adevarat binevenit si superba!

    Răspunde
  8. miercuri, 29 iunie 2011, 13:21

    binevenita, rectificai :D

    Răspunde
  9. miercuri, 29 iunie 2011, 13:22

    ChinO be happy ca sar fetele pe tine. :)) Sa te vad ce zici acum :>.

    Răspunde
  10. miercuri, 29 iunie 2011, 17:06

    pana aflu care-i promovarea, m-am inscris si eu :D

    Răspunde