30.04.2017

Căutăm bloggeri pentru campania fulger pentru F64

Dap, căci în acest weekend, adică pe 10 și pe 11 decembrie, avem o campanie fulger pentru bloggerițe și bloggeri. Adică trebuie să vă dați cu presupusul și să identificați un aparat foto sau ce vreți voi de pe siteul F64 care credeți voi că o să beneficieze de o super reducere în acest weekend și puteți câștiga premiile în valoare totală de 500 de euro. Detalii găsiți aici, unde aveți și brieful complet. Succes :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Salut cu drag Secret Santa de la elefant.ro

Blogger român, te simți european sau nu? Ca să știm o treabă

24 comentarii

  1. vineri, 9 decembrie 2011, 10:37

    Articolul trebuie scris dupa ora 00:01 azi.Corect?

    Răspunde
  2. vineri, 9 decembrie 2011, 10:40

    @parazitul
    dupa ora 00.01 e deja maine, adica sambata :))

    Răspunde
  3. vineri, 9 decembrie 2011, 10:45

    ba. io ma bag numa pentru ca mi-s tare dragi astia de la F64!

    Răspunde
  4. vineri, 9 decembrie 2011, 10:45

    Perfect, ma bag si eu! Ms chinezule.

    Răspunde
  5. vineri, 9 decembrie 2011, 10:47

    inca nu m-am trezit :)

    Răspunde
  6. vineri, 9 decembrie 2011, 10:54

    Adaugă-mă şi pe mine la numărătoare.

    Răspunde
  7. vineri, 9 decembrie 2011, 10:55

    Voi scrie si eu!!! Am mai scris si voi mai scrie despre ei… ;)

    Răspunde
  8. vineri, 9 decembrie 2011, 11:03

    Da! Tocmai ce am primit comanda de la ei :)Trebuie sa particip!

    Răspunde
  9. vineri, 9 decembrie 2011, 11:05

    Articolul e gata.Va fi lansat la ora stabilita :)

    Răspunde
  10. vineri, 9 decembrie 2011, 11:10

    Iar eu voi promova campani fulger, că toți avem nevoie de aparate de fotografiat mai bune :-) Succes!

    Răspunde
  11. Corson
    vineri, 9 decembrie 2011, 11:19

    Da’ astia de la F64 n-au nevoie si de niste agenti de vinzari? Doar bloagari le treba?

    Răspunde
  12. vineri, 9 decembrie 2011, 11:28

    Am articolul pregatit de cand am primit newsletter :). E programat, va intra dupa ora regulamentara. BAftalo!

    Răspunde
  13. vineri, 9 decembrie 2011, 11:31

    @ Corson, daca vorbesti la fel cum scrii sigur vei fi angajat =))

    Răspunde
  14. vineri, 9 decembrie 2011, 11:48

    Succes celor inscrisi in concurs, as participa si eu da nu imi vad capul de atata lucru :))

    Răspunde
  15. vineri, 9 decembrie 2011, 12:58

    @tigara electronica

    da, mai, nu iti vezi capul de la atata comentat pe bloguri :D :))))

    Răspunde
  16. vineri, 9 decembrie 2011, 14:42

    Am zis ca ma inscriu la toate concursurile de pe blogal initiative. Nici asta nu-l ratez :)).

    Răspunde
  17. vineri, 9 decembrie 2011, 16:27

    si eu o sa fiu prezent :)

    Răspunde
  18. vineri, 9 decembrie 2011, 21:17

    Ma bag si eu!

    Mult noroc tuturor!

    Răspunde
  19. sâmbătă, 10 decembrie 2011, 00:13
  20. sâmbătă, 10 decembrie 2011, 11:17
  21. sâmbătă, 10 decembrie 2011, 13:15

    […] So nice! A.. si nota 10 pentru F64 pentru implicare bloggerilor in campanie. Vezi aici mesajul lui Chinezu, un roman ca tot romanu’. Sau postul lui […]

    Răspunde
  22. duminică, 11 decembrie 2011, 00:19

    […] spun, e nebunie! Eu am primit invitaţia de la românul nostru chinez şi de […]

    Răspunde
  23. duminică, 11 decembrie 2011, 17:03

    Am terminat si eu azi pe blog cu campania :).

    Partea I -10 dec: http://rares-cojocaru.blogspot.com/2011/12/black-weekend.html
    Partea a II-a – 11 dec: http://rares-cojocaru.blogspot.com/2011/12/black-weekend-ii.html

    Răspunde