28.04.2017

Azi declar ziua de înjurat chinezu

Hai că era cazul. Că deja mă ia prea tare mila pentru unii dintre voi, care se chinuie în cel mai jalnic anonimat să mă spurce pe ici pe colo, prin alte părți. Așa că am zis, din milă, după cum spuneam, hai să vă las să mă înjurați și aici la mine pe blog. Că văd că unii dintre voi numai așa își găsesc energia de a trăi de pe o zi mizeră pe o alta și mai mizeră.

Reguli nu sunt. Împroșcați ce vreți și cum vreți. Menționez că dacă aveși ghinionul să vă intre commentul în spam, aia e, ați avut ghinion. Că io nu citesc ce intră în spam.

Hai să fiți iubiți. Serios

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Stimați parlamentari PD-L

Cine zice ca Dej-Baia Mare e drum european, mă-sa-i curvă

34 comentarii

  1. vineri, 22 octombrie 2010, 07:15

    Chinezule esti naspa !!!!

    Asa este bine ?

    Răspunde
  2. vineri, 22 octombrie 2010, 08:38

    Hai mai du-te-n… China :P

    Răspunde
  3. vineri, 22 octombrie 2010, 08:56

    baaaai, de cand asteptam momentul acesta…

    mai stii comentariile acide pe care le lasam folosind identitatea „Anonimul” ca sa iti fac zilele amare?! acum a sosit momentul sa-ti spun: eu am fost acela! :D :))))))

    Răspunde
  4. Gheorghita Teodoru
    vineri, 22 octombrie 2010, 08:57

    Esti naspa. Si esti netuns. Si ai cateva kile peste limita normala.

    Te-am facut sa plangi ?

    Răspunde
  5. vineri, 22 octombrie 2010, 09:27

    trebuia sa ne anunti din timp… ca asa nu ne iese…

    Răspunde
  6. vineri, 22 octombrie 2010, 09:36

    hua chinezu, hua hua :))

    Răspunde
  7. Flavia Crainicu
    vineri, 22 octombrie 2010, 09:39

    se lasa si cu premii pt cea mai buna injuratura? :p

    Răspunde
  8. Semanticus
    vineri, 22 octombrie 2010, 09:48

    @Flavia,
    daca vei castiga te baga in echipa pentru Maraton, repet ECHIPA PENTRU MARATON! HEHHEHEE!

    Răspunde
  9. vineri, 22 octombrie 2010, 10:11

    slaba-i imbietura, vad ca :))))))
    astea-s injuraturi, baaaaaaaaaai???? :)))))))))))

    Răspunde
  10. vineri, 22 octombrie 2010, 10:18

    Ziua de spam cand e? :D

    Răspunde
  11. vineri, 22 octombrie 2010, 10:19

    De ce să te înjur? Numai pentru că e voie?

    Răspunde
  12. vineri, 22 octombrie 2010, 10:22

    vedea-te-as, mancand orez cu 2 betze la Cotroceni 1-2 mandate, noptile band sake sau ouzo cu Cabral ca premier, infierand si cenzurand bloggari, la dreapta-ti cu Zoso la Interne si VisUrat la Aparare :))

    Răspunde
  13. vineri, 22 octombrie 2010, 10:48

    Si daca nu vreau sa injur dar nici sa laud?

    Răspunde
  14. vineri, 22 octombrie 2010, 11:27

    Eu nu am de ce sa te in jur, chiar apreciez ce scri si cum scri po blog si nui baga pe toti in seama, vorba aia; nu mor cai cind vor chini si nici chini cind vor stapini…..multa sanatate

    Răspunde
  15. vineri, 22 octombrie 2010, 12:03
  16. vineri, 22 octombrie 2010, 12:29

    Platimiai ratele si intretinerea pe timp de iarna, bagamiai benzina`n rezervor 1 an, dar`ar neinspiratia in tine sa ajungi sa scrii la mine pe blog.

    Răspunde
  17. Robert
    vineri, 22 octombrie 2010, 12:32

    Vedea-te-as consilierul lu’ Boc! :))

    Răspunde
  18. vineri, 22 octombrie 2010, 12:41

    asa,baaaaaaaaaaaai :)))))))))))))))
    sunteti superbi cand va enervati :))))))))))))))))))))

    Răspunde
  19. vineri, 22 octombrie 2010, 14:14

    Basescianule !
    (doare ?)

    Răspunde
  20. vineri, 22 octombrie 2010, 14:19

    Vedea-te-as in Zelist

    Răspunde
  21. vineri, 22 octombrie 2010, 16:20

    Chinezule, esti al naibii ……….de bun;)

    Răspunde
  22. vineri, 22 octombrie 2010, 16:41

    Ce ti-e si cu vizitatorii astia… Nu te mai poti baza pe ei nici pentru o-njuratura neaosa!… :)

    Răspunde
  23. Adrian SM
    vineri, 22 octombrie 2010, 17:26

    Rămâneaţi-ar orezu-n gât Gălbejimea ta… :))

    Răspunde
  24. vineri, 22 octombrie 2010, 19:08

    esti urat si vreau sa-ti pice plombele.

    Răspunde
  25. vineri, 22 octombrie 2010, 19:21

    Daca tot e liber la injurat , pot sa ma bag sa injur pe altcineva de pe la noi ?? De pe la noi din GUVERNNNNNN-area masi’ ?? sau se „asculta” si comentariile acum?? Si daca te ia vremea rea din cauza mea dup-aia ? ce ne facem noi far- de chinezu nost’ ?

    Răspunde
  26. vineri, 22 octombrie 2010, 23:46

    sa iti pice aksimetu si sa te flodeeze rusii cu fotomodelele lor!

    Răspunde
  27. vineri, 22 octombrie 2010, 23:46

    Sper ca pe cele triviale le moderezi… Ca doar n-or fi fost toti asa de finuti :))

    Răspunde
  28. sâmbătă, 23 octombrie 2010, 00:04

    deci eşti mare influenţator da’ nici nişte hateri serioşi n-ai?

    Răspunde
  29. sâmbătă, 23 octombrie 2010, 00:41

    Nu am de ce sa te injur. Iti citesc blogul si chiar imi placi. Felicitari in continuare.

    Răspunde
  30. sâmbătă, 23 octombrie 2010, 07:27

    dragilor, merci
    hai ca ne-am distrat
    recunosc ca am ramas un pic surprins ca nu a injurat nimeni mai vartos
    caci jur pe rosu ca nu am sters sau moderat nici un comentariu
    asta este, nu se mai gasesc hateri de calitate :))))))))))))))))))

    Răspunde
  31. sâmbătă, 23 octombrie 2010, 10:04

    Pfoai, ce am ratat, uite cum deplasarile astea provoaca daune :)))

    Răspunde
  32. GiacomO
    sâmbătă, 23 octombrie 2010, 10:16

    Pai ce poti sa faci daca lumea te iubeste. Or mai fi si oameni care te urasc dar nu au cojones sa scrie aici, sau poate nu au vazut ca a fost zi de injurat. :))

    Răspunde
  33. sâmbătă, 23 octombrie 2010, 22:18

    Sau poate ca haterii erau intr-o mica vacanta in care isi puneau la cale „planurile diabolice” pentru tine :D.

    Răspunde
  34. luni, 13 iunie 2011, 14:27

    Bai, Chinezule, sa te iau in Ploiesti la o bere :))

    Răspunde