24.07.2017

Superb! 4 echipe ale bloggerilor la Triathon Challenge

Mai țineți minte când vă adresam, alături de Bogdan și de Vlad, invitația de a face parte din una din cele 3 echipe ale bloggerilor la Triathlon Challenge la Mamaia? Ei bine, cele 3 echipe au deevenit 4 :)) Să vă explic.

Când am văzut eu că s-au înscris 20 de bloggeri pentru cele 9 locuri, am zis că nu se poate așa ceva, trebuie să fac ceva ca să mai suplimentăm niște locuri. Așa că am decis: sportlocal.ro va sponsoriza participarea unei echipe formate din 3 bloggeri la triathlon! Măcar atât să fac pentru acești extraordinari de inimoși truditori în online care vor să se miște cu talent și în offline :)

Echipa sportlocal.ro va fi formată din Rares Cojocaru (inot) – Gabriel Ciobanu (bicicleta) – Florea Cristian(alergare). Le mulțumesc din suflet că au acceptat să concureze din partea noastră și abia aștept să îi văd la lucru :D

Celelalte 3 echipe ale bloggerilor care concurează sunt:

Echipa Bloggeritelor: Liliana Mercan (inot) – Elena Ciric (bicicleta) – Claudia Sofron(alergare)

Echipa Bloggerilor#1:  Ionut Bizau (inot) – Kiss Laszlo (bicicleta) – Mihai Teodorescu(alergare)

Echipa Bloggerilor#2: Florin Rusanu (inot) – Roxana Bursuc (bicicleta) – Cezar Vasile(alergare)

Mult succes tuturor și abia aștept să ne vedem la fața locului ca să pot striga din toți plămânii ”Suntem mândri de voi!” :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Prima mea amintire…

Vrem să acredităm 5 bloggeri pentru Peninsula

17 comentarii

  1. marți, 16 august 2011, 11:15

    Te rog eu mult de tot să faceți și câteva filmări scurte. Să vadă și cei care nu reușesc să fie acolo. Succes tuturor.

    Răspunde
  2. marți, 16 august 2011, 11:16

    Nu stiu coechipierii mei cum sunt, dar eu stau bine cu antrenamentul. Abia m-am intors de la alergare si ma simt minunat. Imi aduce aminte de viata de atlet de altadata. Iar faptul ca o sa particip intr-o competitie, ma motiveaza cand vine vorba de antrenamente dure.

    Sa ne vedem sanatosi si voiosi la Mamaia :D

    Răspunde
  3. marți, 16 august 2011, 11:19

    @Jteph
    clar ca facem, ca doar acolo se scrie, pardon, se alearga/pedaleaza/inoata istorie :))
    multumim de sustinere!

    Răspunde
  4. marți, 16 august 2011, 11:26

    @Florea Cristian: Sunt mandru de tine :)

    Răspunde
  5. marți, 16 august 2011, 11:40

    @Tudor, multumesc! O sa reprezint cu mandrie Blogosfera Vranceana

    Răspunde
  6. marți, 16 august 2011, 11:45

    succes , dar sincer nu stiu ce sa zic dar sa inoate baietii atat mi se pare destul de mult!

    Răspunde
    • marți, 16 august 2011, 11:57

      lor nu li se pare mult, de aia s-au si bagat
      imi pare rau ca nu intri in atmosfera, dar no, asta e treaba ta, fireste

      Răspunde
  7. marți, 16 august 2011, 12:48

    bafta tuturor!! sa castige cel mai bun :D

    Răspunde
  8. marți, 16 august 2011, 12:56

    Mulţumim de urări şi să ne vedem cu bine pe 2! Mult sau puţin, e doar treabă de percepţie…nu cred că cineva s’a băgat doar să vadă cât e, ci ştie sigur că poate duce proba la capăt! :)

    Răspunde
  9. marți, 16 august 2011, 13:25

    Daca echipa SportLocal e formata din craioveanul meu Rares si alt baiat fain al blogosfere care am avut ocazia sa-l si cunosc, Florea Cristian, cum sa nu ii incurajez ?! Faine treburi face SportLocal mai, faina rau :D

    Răspunde
  10. marți, 16 august 2011, 13:33

    Succes! ( in special echipei sportlocal.ro pentru ca are un blogger vrancean in componenta)

    Răspunde
  11. marți, 16 august 2011, 14:24

    […] se mândreşte cu echipele de bloggeri (noi) care vor reprezenta blogosfera anu’ ăsta la Triathlon […]

    Răspunde
  12. marți, 16 august 2011, 14:39

    pff :(( daca era saptamana viitoare eram si eu acolo :(( . Eu merg la sfarsitu saptamanii in mamaia. Nu stiu cum reusesc dar tot asa ma sincronizez…

    Răspunde
  13. marți, 16 august 2011, 16:21

    vezi ca cele 3 echipe care au devenit 4 sunt de fapt 5 in total :) ca ai uitat de echipa Smart Atletic Bloggers :)

    Răspunde
  14. marți, 16 august 2011, 23:33

    Bafta tuturor, daca vreti ma inscrieti in echipa adversa si castigati sigur :)

    Răspunde
  15. miercuri, 17 august 2011, 07:31

    Oare mai e careva de pelanga Maramures care sa vina?… sa nu merg singur pe tren :))

    Răspunde
  16. vineri, 19 august 2011, 19:57

    La naiba am vazut prea tarziu, ma bagam si eu la alergat, ca doar am luat cateva premii la rezistenta.

    Răspunde