28.04.2017

Dap, am apărut în Playboy, fi-mi-ar cârlionţii

Dap, credeţi sau nu, ilustra mea freză creţulie a apărut în Playboy :)) Am aflat asta de la un prieten pentru care Playboy e dacă nu Biblie, atunci măcar ceva carte de aia de rugăciuni (scuzaţi blasfemia, dar nu toţi putem ajunge în rai :D).

Simpaticii de la revista cu pricina au făcut un material mişto despre întâmplarea când am râs de ne-am cocoşat când cu filmările pentru Mobil 1 Challenge :))

Păi ce mai e de spus? Nimic. Doar că în viaţa vieţii mele nu credeam că o să îmi ajungă mufa în Playboy :D Iar asta este dovada irefutabilă a neaoşului never say never :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dacă aş avea bani, sponsor pe viaţă aş fi pentru ei

Gata, vă scot la bere! Da’ numai pe cei mai buni dintre voi…

13 comentarii

  1. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:16

    poze…vrem poze domnule! macar o scanare!

    Răspunde
  2. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:18

    @Dan Ciulea
    cu mine, bai????
    sunt dezamagit de tine… :))))))))))))))))))

    Răspunde
  3. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:21

    @chinezu … cum dezamajit ma?… eventual iti e frica de mine… da’ dezamajit? :-)))

    Răspunde
  4. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:38

    aha ! tu esti blonda de pe coperta ?

    Răspunde
  5. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:41

    good for you….next time naked?! :D

    Răspunde
  6. miercuri, 13 octombrie 2010, 10:45

    @dan ghemes @Law
    bai, fratilor, nu ati vrea sa ma vedeti gol, trust me, ca poate va indragostiti de mine si fac prapad :))))))))))))))

    Răspunde
  7. miercuri, 13 octombrie 2010, 11:04

    Deci, vazand doar pe twitter ca ai aparut in Playboy, am cautat in Making Of o gramada filmuletul cu tine. :)) Mama si ce ma enervam ca nu te gaseam. La un moment dat te-am confundat aici (http://www.playboyromania.ro/showImage.php?img=articole/big/BMW74918.jpg) , dar abia dupa ce am citit articolul mi-am dat seama despre ce e vorba! :))

    Răspunde
  8. miercuri, 13 octombrie 2010, 11:20

    @Vova
    pai eram in poza aia
    io ii tineam voalul :))))))))))))))

    Răspunde
  9. miercuri, 13 octombrie 2010, 11:55

    @chinezi: Tineai voalul cu 2 degete? ( Aratatorul si mijlociul ) Si degetul mic ridicat?

    Răspunde
  10. miercuri, 13 octombrie 2010, 15:27

    la carlionti ai putea sa le spui „freza evolventica”… asa, de kiki!

    Răspunde
  11. miercuri, 13 octombrie 2010, 20:36

    !!!

    Răspunde
  12. joi, 14 octombrie 2010, 08:45

    cchinezule cine mai e acolo, ca doar nu esti singur …. ca ma faci sa cumpar revista :)

    Răspunde
  13. joi, 14 octombrie 2010, 10:20

    @Piticu21
    zice de toti, bre, de toti ciumpalacii care am facut filmarea aia :))

    Răspunde