Sibiu, mulţumesc!

Am fost sâmbătă la Sibiu, la #hmeet. Şi nu ştiu cum să vă spun altfel că a fost ziua decât să vă spun simplu şi la obiect: minunat!

Drumul de la Bucureşti la Sibiu cu twitmobilul împreună cu colegii din DreamTeam (despre care scriu mai sus :D), mult preafrumosul oraş Sibiu, de care mă îndrăgostesc mereu şi mereu, locaţia întâlnirii (mulţumesc Atrium Cafe şi pe această cale), oamenii care au participat acolo, gazdele de la Smartgifts (cu o menţiune mega-speciala pentru Cosmina, te tzuc, tovarăşa :D), meciul Portugalia – România văzut într-o atmosferă excelentă la Supporter, totul a fost de nota 10.

Mă înclin cu respect în faţa celor de la Timişoara şi de la Cluj Napoca prezenţi la întâlnire şi îi rog pe Nebuloasa şi pe Lorand să le transmită şi celorlalţi complimentele mele :)

Mulţumesc şi lui Ciprian pentru modul în care a reuşit să modereze „haosul” frumos :)) de la întâlnire şi pentru spixii.ro, care a dat doza cuvenită de sare şi piper întâlnirii :)

Şi mai simplu spus: Sibiu, mulţumesc!

Participanţii, „împrumutaţi” de la cei de la Smartgifts:

  1. Lilly Bindeanu @blimage
  2. Cristian Birta @chinezu Speaker
  3. Oana Boanca @OanaBoanca
  4. Oana Brătilă @oanabratila Speaker
  5. Victor Brote @neo1984
  6. Bogdan Brylinsky @brylu
  7. Valentina Capata @valentinacapata
  8. Mălin Cenuşă @lordmitnick
  9. Claudiu Ciobanu  @claudiuciobanu Speaker
  10. Adriana Cocic @adriana_cocic Speaker
  11. Teodor Mihai Coman @mihaiteo
  12. Alexandru Coman @sonny91
  13. Adrian-Nicolae Cozma @adic91
  14. Bogdan Craciun @bogdanandrei
  15. Cristina Dinulescu @memyselfandcris
  16. Vlad Dulea @vladdulea Speaker
  17. Mugur Frunzetti @mugurfrunzetti
  18. Corina Guran @realitymaniac
  19. Adriana Horstaman @ing_adriana
  20. Andrei Igna @andrei_igna
  21. Laura Lazar @lalychen
  22. Bogdan Lucaciu @bogdanlucaciu
  23. Costin Moise @necenzurat
  24. Marius Matache @make2000 Speaker
  25. Lorand R. Minyo @lorandm
  26. Marius –Iulian Moga @MogaMarius_com
  27. Andra Mureşanu @andramuresanu
  28. Ştefan Murgeanu @stmurgeanu Speaker
  29. Sebastian Negomireanu @nseba
  30. Monica Obogeanu @monicaobogeanu
  31. Teo Pavel @hyteoo
  32. Ruxandra Predescu @ruxa Speaker
  33. Adrian Prişcă @nosfer
  34. Cristi Rus @cristirus
  35. Ştefan Rusu @SaltwaterC
  36. Cosmina Şipoş @cosminasipos @SmartGifts.ro Speaker
  37. Alexandru Anca @printcenterro
  38. CharityGift.ro @charitygift_ro
  39. Kena Siu @kenasiu
  40. Ciprian Stăvar @ciprianstavar Moderator
  41. Manu Ştefănuţă @onyx
  42. Lucian Todea @luciantodea
  43. Sorin- Iulian Trâmbiţaş @nekhbet
  44. Mihai Turtoi @Redhimihai
  45. Irinel Ursu @vasiauvi
  46. Zumzi @Zumzi
  47. Mitza @DrAndrei
  48. Nebuloasa @nebuloasa
  49. Carcalacul  @carcalacul
  50. Nicu @infodeltaro Speaker
  51. Bianca Şoima
  52. Marius Miclea @mariusmiclea
  53. Dana Brânzoiu @tavya
  54. Marius Isăilă @pancuro
  55. Cristina Putan @cristina_tm
  56. Dan Buzdugan @oradesibiu
  57. Calin Blaga @calinblaga
  58. Daninho @daninhdj

9 comentarii la “Sibiu, mulţumesc!

  1. pietricel Răspunde

    mmm, la Atrium Cafe e extraordinar. au un shake de banane, ceva de minune!

  2. maria Răspunde

    pe mine m-ai uitat:d

  3. Lorand R. Minyo Răspunde

    Intotdeauna o placere sa discut cu tine Cristi. Am sa le transmit salutari onlinerilor din Cluj din partea ta, cu ocazia urmatorului #twitsummit :-)

  4. lordMiTnIck
  5. lordMiTnIck
  6. SmartGifts.ro Răspunde

    Ne bucuram ca am reusit sa ne cunoastem la #hmeet si v-ati simtit bine in compania noastra, ca am avut parte de prima zi adevarata de primavara, ca a castigat Romania si am putut sa sarbatorim impreuna victoria si asteptam sa vedem twitmobilul mai des pe la noi >:D<

  7. Pancu Răspunde

    Te mai asteptam pe la Sibiu :)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *