21.04.2017

De pe 43845 pe 2358 în Zelist

În afară de ce zic în titlu, mai vreau să să vă rog să îmi spuneţi voi dacă şi ce am greşit cu Experimentul fishilica. Menţionez că variantele de răspuns la sondajul de mai jos sunt chiar părerile unora dintre voi. Vă mulţumesc.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Experimentul Fishilica

Ce siteuri/bloguri de sport îmi recomandaţi?

23 comentarii

  1. joi, 28 ianuarie 2010, 12:31

    Bine am zis cu @Eftimie ca ne intrece in ZeList, fishilica asta a tau :)

    Răspunde
  2. joi, 28 ianuarie 2010, 12:38

    vor fi cateva saptamani de „celebritate” foarte interesante pentru fishilica

    Răspunde
  3. al_core
    joi, 28 ianuarie 2010, 12:45

    e chiar mai rău, te’ai jucat de’a dumnezeu, allah, buddha și zeus în același timp! dracu’ te’a pus?!? :)
    mie, personal, mi’a plăcut experimentul. în sensul că mi’a stârnit curiozitatea. nașpa ar fi ca fishilică să nu aibă simțul umorului.
    acu’, tu l’ai crescut, tu răspunzi de el!

    Răspunde
  4. joi, 28 ianuarie 2010, 12:46

    Sunt curios dacă cineva l-a informat pe fishilică ăsta de ce se întâmplă sau măcar dacă el știe că e implicat într-un amblu experiment :)

    Răspunde
  5. anonim
    joi, 28 ianuarie 2010, 13:07

    @Dragos,
    Fishilica e momeala virtuala, va prindetzi greu de schemele astea, hehehee

    Răspunde
  6. joi, 28 ianuarie 2010, 13:22

    cum adica sa ii ceri parerea lui fishilica? ca sa ce, ca sa il pui in blogroll?

    Răspunde
  7. joi, 28 ianuarie 2010, 13:25

    hombre, ia mai lasa-i pe carcotasi si invidiosi :P nu ai gresitara cu nimic

    chestia aia cu te joci de-a dzeu am spus-o eu pe twitter, dar era urmat de un smiley imens de genul :D (it was a joke)

    in plus, mie mi-ar conveni sa mai experimenteze niste bloggeri mai bine pozitionati si cu blogul meu ;) ca sincer, habar n-am pe ce pozitie sunt in zelist (nici macar nu stiu cum sa verific :P )

    Răspunde
  8. anonim
    joi, 28 ianuarie 2010, 13:30

    hahahaa, vreau si eu, vreau si eu! hhahahahaaa
    datzimi peiese brute! vreau piese brute!….

    Răspunde
  9. joi, 28 ianuarie 2010, 13:40

    Da’ de ce ai senzaţia că ai greşit? Credeai c-o să intre în primii 100?!… :D

    Răspunde
  10. joi, 28 ianuarie 2010, 13:42

    Da’ fishilica asta mai scrie pe blogul ala? articole noi nu are, comentarii aprobate nu are…

    Răspunde
  11. joi, 28 ianuarie 2010, 13:58

    Fishilica nu e Zoso? ca el a disparut brusc din Zelist si nu l-am gasit pe niciun loc? plus ca el are un gadget cu locul 2358 w-?

    Răspunde
  12. joi, 28 ianuarie 2010, 15:01

    Vezi că acum dacă l-ai adoptat trebuie să-l crești până la majorat, adică 18 post-uri. Deocamdată are 3.

    Răspunde
  13. joi, 28 ianuarie 2010, 15:03

    Eu cred ca asta e doar inceputul. Chinezu si-a testat abilitatile de a coordona mase prin intermediul lui Fishilica.
    Dacă în zilele urmatoare o sa vedeti 146 de fecioare care se dezbraca in fata guvernului militand pentru inventarea prajitorului de păr cu bule de aer, puteți să fiți siguri că domnul Chinezu e în spatele acțiunii

    Răspunde
  14. joi, 28 ianuarie 2010, 15:47

    Daca spun ca mi se rupe de fishilica asta, sunt rau si inuman? :d

    Răspunde
  15. joi, 28 ianuarie 2010, 18:45

    Mai trebuia sa fie o obtiune la pool-ul ala „Mi se rupe de fishilica”…voi va chinuiti sa il ridicati si el are 3 posturi :)) (nu am nimic cu persoana lui)

    Răspunde
  16. joi, 28 ianuarie 2010, 19:23

    l-am gasit! Fishilica are cazier! ;)

    Răspunde
  17. joi, 28 ianuarie 2010, 23:09

    Cum ai putut să pui ca opţiune „mi se rupe de tine şi de fishilica”?… Chiar n-ai pic de suflet? :D

    Răspunde
  18. joi, 28 ianuarie 2010, 23:12

    Iaca, linkul meu n-a intrat la Fishilica… pacat, il mai saltam cateva pozitii :D

    Răspunde
  19. vineri, 29 ianuarie 2010, 07:05

    chinezule, scoate cartea!!!!

    Răspunde
  20. vineri, 29 ianuarie 2010, 11:05

    Eu cred ca fishilica e tot Chinezu! A experimentat pe sine insusi :))

    Răspunde
  21. Viorel
    vineri, 29 ianuarie 2010, 11:12

    Si eu cred ca Mircea Popescu e tot Zoso :)

    Răspunde
  22. vineri, 29 ianuarie 2010, 11:23

    şi Pintiaca? Cine e Pintica?

    Răspunde
  23. vineri, 29 ianuarie 2010, 11:56

    daca votez ca mi se rupe (sincer) te superi pe mine?

    Răspunde