04.12.2016

Recunoașteți personajele și ce fac ele acolo. Hai, curaj!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

De fiecare dată când mă uit la înregistrarea asta, mă strofoc de râs :)))))) Pentru că am râs la filmări cât pentru tot anul :))

Și pentru că vreau să nu râd singur aici ca prostu :D, vă invit să vă dați cu părerea în următoarele chestiuni:

1. Cine sunt celelalte specimene ăăăăăă personaje alături de mine în filmul de mai jos, cu care mă hăhăi de foioioioi? :D

2. Cam ce credeți că făceam noi acolo? :D

Precizez că cel mai haois răspuns (sau cele, că parcă vă văd că la cât sunteți de șui, feng șui… :D) va primi un premiu surpriză de la mine. Și când zic surpriză, apoi așa o să fie, căci și eu voi fi surprins de ce premiu vă voi oferi :)))))))))))))

Successssssss! :D

PS. Acesta este un teaser al unei campanii foarte mișto în care voi fi implicat în perioada următoare. Mi se pare fair să precizez asta :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

How’s your love life? Studiu despre piața de dating

Mi-e milă de voi. Știți voi care sunteți

31 comentarii

  1. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 08:12

    tu stii ca te iubesc si nu vreau sa iti fur premiile asa:)))) vezi ca a cam dat piticu raspunsuri cam la toate intrebarile:P:P:P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 08:56

    Aş zice „bloggeri de top (sau se zice A?) uitîndu-se la meci”. Dar nu sunt sigură, n-am văzut prea multe pahare pe masă, deci ar putea fi o reuniune serioasă, de lucru :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 09:05

    Dupa „atelier” si cateva obiecte de-acolo am impresia ca o sa fie parte din campania aceea EFix, nu? :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 09:26

    e legat de un clip intr-o campanie in care sunteti implicati:)) si radeti de ceea ce faceati acolo:D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 09:43

    Daca ne raportam la de cate ori auzim cuvantul „incredibil” ai zice ca ati urmarit Steaua – Napoli… e ceva campanie pentru masini bag de seama.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. Adrian SM
    sâmbătă, 2 octombrie 2010, 09:53

    Cred că stabileaţi componenţa viitoarei echipe de formula1 a blogosferei româneşti… :)) Alonso păzea!!! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:32

    Va uitati la omul ala cum conduce un simulator sau se joaca pe laptop ceva cu formula 1. nu? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:33

    va uitati la omu’ ala cum se joaca cu-n simulator de masini sau ceva. formula 1, ce joc era? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:51

    incredibiiiiil – eu zic ca jucati poker online pe dezbracate ca altfel nu-mi explic rasetele si „incredbilul”
    serios, cred ca jucati vreun simulator de F1 sau ceva asemanator!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 10:56

    Eu am doua variante : 1.Eu zic ca va uitati la reclama asta http://www.youtube.com/watch?v=L6Cuq-BueEs sperand ca tipa aia sa-i dea o palma zdravana :))

    2. Va uitati la formula 1 pe TVR1 si radeti de Miki si Bonifaciu , 2 comentatori penibili :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 12:22

    Vă uitaţi la unu’ care tocmai îşi face blog cum vă bagă, unul după altul, în blogroll… :)))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 12:37

    Va jucati ceva…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 12:39

    …sau e un film…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 12:39

    …sau e Zoso care se bate cu cineva :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 14:56

    No tu chinezu`, la filme xxx nu va uitati ca sunteti prea agitati. La fotbal nu as crede ca ar fi prea banal pentru tine, cred ca raman la varianta: „Spuma „bloggerilor” se uita la ceva calificari de F1″

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 15:03

    In mod sigur va jucati ceva , sau ceva ce este legat de acel laptop, insa faptul ca stati doar cu o mana pe laptop aproape tot nu prea ma face sa cred ca este un simulator F1 sau ceva de genul asta.De obicei exista si alte taste pe care trebuie sa le apesi cu stanga (dreapta fiind ocupata cu sagetile sus-jos, stanga-dreapta)! Faptul ca, Cabral spune „acuma-nchide-o” ma pune si mai mult pe ganduri, adica ce ar putea sa inchida intr-un joc F1????Usa :)??Daca as avea un program super-performant ca cele din serialele CSI, pentru a vedea imaginea reflectata pe retina voastra v-as spune imediat ce faceati acolo!Cred ca defapt nu este nimic important doar ca voi vreti sa ne stoarcem creierii si sa facem vizualizari multe filmuletului :))Asta sigur va iese, in rest nu am alta idee!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 15:18

    Clar la episodul ala din Teeeleeenciclooopeeediiiiaaaa (seria 8) cu Moromete la taifas facand social networking (cu bucium si bucle de fum), printre ‘nenorocitii’ care nu-nteleg cum se propaga vrajeala prin e-village. Tare uimiti ati fost cand ati vazut cum manevreaza cu furca arhaica Android-ul pe terminalul de langa toaca bisericii… Asa mi s-a parut, sry dc n-am fost exact sau mi-a scapat ceva… :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 15:21

    Era Base` gata sa moara?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 16:26

    Ce să fie, ce să fie… Mă eu cred ca vă jucaţi cu o sticla de ulei Mobil 1. Evident, reclama la Mobil 1.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. iulian n.
    sâmbătă, 2 octombrie 2010, 17:03

    Recunoasc ca personajele se uitau la finala Diviziei Nationale de rugby 2010!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 20:42

    […] aceasta intrebare si unor bloggeri din top 50 influenta: chinezu, piticu, arhi, visurat, deceblog, sutu. Ei ar trebuie sa stie cel mai bine, nu? Deci, ce parere […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 21:02

    Pe tine si pe Cabral va cunosc

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 21:57

    Așa începe orice gangbang. Și ai fi surprins câte au ca temă un service auto.

    Am văzut eu un documentar pe Discovery, nu că aș fi amator :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. sâmbătă, 2 octombrie 2010, 22:20

    Stiu ca ai fost la congresul PSD. Uite si cateva idei despre congresul TSD.
    http://carnavalul.wordpress.com/2010/10/02/congresul-tsd-trepadu%C8%99ii-social-democra%C8%9Bi/
    Astept pareri.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. duminică, 3 octombrie 2010, 07:27

    domnule , deveniti comercial . asta e moartea oricui , nu doar a bloggerului .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  26. duminică, 3 octombrie 2010, 07:52

    bai, la cat sunteti de sui. fenh sui o sa imi fie greu sa aleg cine a comentat cel mai misto :))))))))))))

    @D-ale carnavalului
    esti pe langa subiect cu commentul asta
    dar hai sa zicem ca nu ai stiut de data asta
    data viitoare te rog sa nu mai iti bagi linkuri care nu au nici o legatura cu subiectul

    @valeria
    castravetele este un fruct dicotiledonat, de culoare galben-verzui, din familia cucurbitaceelor, care are 95% apa

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. duminică, 3 octombrie 2010, 07:59

    Va uitati la ultimul clip Fuego, asa-i?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. duminică, 3 octombrie 2010, 12:13

    cred ca va jucati jocul ala cu batut politicieni:)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. marți, 5 octombrie 2010, 08:30

    […] ţineţi minte, desigur (că doar sunteţi tineri şi frumoşi şi deştepţi :D) postul de zilele trecute în care vă invitam să recunoaşteţi personajele şi să vă daţi cu presupusul despre ce […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde