30.04.2017

Bloggerii, o categorie atât de specială…

Când am decis să îi facem această surpriză maestrului Alifantis, nu credeam că o să îl atingem la coracon atât de tare. Dar, spre imensa noastră bucurie şi teribila emoţie, uite că s-a întâmplat :)

Dragilor, cei care aţi participat la campanie şi care ne-aţi susţinut, să ştiţi că vouă vi se adresează cuvintele calde ale maestrului. Să fiţi iubiţi şi să nu vă pierdeţi năravul :)

alifantis

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Ne mândrim pentru că avem cu ce, măh, avem cu ce!

Răspundem căutătorilor: caut să scrie ştiri pe un site de ştiri

8 comentarii

  1. joi, 23 mai 2013, 14:47

    touché.
    nici voi sa nu va pierdeti obiceiurile. adica initiativele :)

    Răspunde
  2. joi, 23 mai 2013, 14:49

    Oricum vei rămâne prieten cu noi, Nicule, să ne trăieşti!

    Răspunde
  3. joi, 23 mai 2013, 15:08

    Mare om, mare caracter :)

    Răspunde
  4. joi, 23 mai 2013, 20:48

    Nici nu m-as fi asteptat la o altfel de reactie din partea unui OM atat de sensibil. Spor!

    Răspunde
  5. joi, 23 mai 2013, 23:17

    Eu una recunoswc deschis, nu ma asteptam la o asemena reactie, asa ca am fost cu atat mai impresionata citind=o. M-am dus pe FB sa ii spun cateva cuvinte de multumire. Asa cum spunea cieva mai sus, nu va opriti din initiative, a fost cel mai usor de scris articol de cand ma joc pe Blogal. Practic nici nu am avut nevoie de inspiratie, au venit cuvinetle singurele.

    Răspunde
  6. sâmbătă, 25 mai 2013, 14:55

    Foarte frumoase cuvinte.
    Mare, mare om.

    Răspunde
  7. duminică, 26 mai 2013, 02:11

    […] Chinezu ne prezintă scrisoarea deschisă a lui Nicu Alifantis adresată bloggerilor, prin care maestrul îşi mărturiseşte plăcuta surpriză pe care a avut-o când a văzut câţi oameni din blogosferă îl apreciază. Ne mulţumeşte şi ne declară dragostea sa. Frumos din partea lui. […]

    Răspunde
  8. duminică, 26 mai 2013, 11:08

    Mie mi-a facut o imensa placere sa scriu acel articol. Frumoasa scrisoare! M-a emotionat.

    Răspunde