01.05.2017

Top comentatori chinezu.eu pe martie 2013

Sunt atât de prins încât nu am apucat să fac mini-analiza aia pe comentarii, cu care v-am obişnuit. Aşa că voi anunţa  doar topul. Asta este, mergem înainte, nu că aţi fi aşteptat cu sufletul la gură analiza cu :)) Voi pe câştigător l-aţi vrut, stimabillor! Adicătelea pe Gabi. Pe care îl felicit şi cu care o să povestesc pe mail până mă gândesc ce premiu să îi dau. Iar topul arată cam aşa.

top comentatori blog martie 2013Acestea fiind spuse, aştept să văd cine o să fie comentatorul şef pe aprilie :D

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Şi – nu ştiu de ce simt asta – ne-am despărţit prieteni

Din nou despre spam. Astăzi: totuldesprenunta.com

15 comentarii

  1. vineri, 19 aprilie 2013, 08:32

    Multumesc familiei,prietenilor pentru acest premiu :D (glumesc). Am mai spus-o si mai repet. Nu comentez pe blog pentru a fi primul in top ci pentru ca la unele articole am ceva de zis.

    Răspunde
  2. vineri, 19 aprilie 2013, 08:59

    Oau, am intrat in Top 10. Oricum, pana nu-l depasesc pe Natural, n-am facut nimic! :D

    Răspunde
  3. vineri, 19 aprilie 2013, 12:36

    Era interesant de vazut si analiza!

    Răspunde
  4. vineri, 19 aprilie 2013, 12:40

    Vai, ce tacut am fost luna asta. Ma mai uit odata poate poate.

    Răspunde
  5. vineri, 19 aprilie 2013, 14:08

    Comentez numai dacă am ceva de spus. Deci articolele tale au fost acroşante. Ceea ce înseamnă că, de fapt, noi ar trebui să te premiem!

    Răspunde
  6. vineri, 19 aprilie 2013, 14:13

    Maaama dar ce bine mă ţin.
    Un nesperat loc doi mă onorează maxim.

    Răspunde
  7. vineri, 19 aprilie 2013, 17:03

    Ma simt chiar onorat ca am ajuns in topul acesta :)si mai ales ca am in jur numai bloggeri de calitate :D

    Răspunde
  8. vineri, 19 aprilie 2013, 19:40

    Yoy, am ratat topul asta :)))

    Răspunde
  9. duminică, 21 aprilie 2013, 10:38

    Sunt in criza financiara asa ca:
    Vand loc in top :)
    Pentru detalii pot fi contactat … sau nu :)

    Răspunde
  10. duminică, 21 aprilie 2013, 10:59

    Sall, când mi-am propus să ajung în acest top, nu am reușit :D ,acuma am ajuns fără să-mi propun, ms. Multă sănătate

    Răspunde
  11. duminică, 21 aprilie 2013, 11:31

    13 comentarii şi mai sunt şi ministru. E clar, devin ca parlamentarii români, 4 ani tac din gură pe salariu bun :)) Ce face lenea din om!

    Răspunde
  12. luni, 22 aprilie 2013, 00:01

    Mai in gluma mai inserios, se pare ca ‘astia’ care citesc si comenteaza cu mai multe linkuri nu pot fi inclusi in top. Nu-i nimic, eu oricum revin cu placare sa te citesc.

    Răspunde
  13. marți, 7 mai 2013, 11:01

    […] comentatorilor pe chinezu.eu pe aprilie 2013. Cu menţiunea că, datorită faptului că Gaby a fost câştigătorul lunii martie, pe aprilie câştigător este javra.eu […]

    Răspunde