21.04.2017

Aştept întrebări pentru Dan Voiculescu

După masă mă duc să mă întâlnesc cu mogulul. Cu Dan Voiculescu. Şi cum, chinezu fiind, spiritul democratic mi se deşartă cu fiecare literă ce o scriu, m-am gândit să iau nişte întrebări de la voi, sau păreri, sau sugestii, sau sau ca să le transmit mai departe mogulului.

Fără înjurături, însă. Că pe alea nu le iau în considerare.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Oracolul Internetics

Dacă nici McDonalds nu mai merge în România…

17 comentarii

  1. joi, 8 octombrie 2009, 12:13

    1. Cine îi scrie blogul?
    2. De ce a zis de mine că sunt „vechi prieten”?

    Răspunde
  2. joi, 8 octombrie 2009, 12:15

    ia sa ii zici ca eu inca astept cafeau aia…
    trebuia sa o dea din august si suntem in octombrie. l-a afaectat atat de tare criza ca nu are bani de o cafea? nu e nimic, merge si apa de la robinet. :P

    Răspunde
  3. joi, 8 octombrie 2009, 12:23

    cit de mult intentioneaza sa se implice in online, ca investitor, in urmatorii doi ani?

    Răspunde
  4. joi, 8 octombrie 2009, 12:33

    el de ce mogul asculta? :D

    Răspunde
  5. joi, 8 octombrie 2009, 12:40

    1. Cand o sa vedem PC-ul ca un partid de forma singulara si nu ca o remorca la gatul unui partid mare?

    2. De ce remorcheaza politicieni din alte partide care nu au facut mai nimic in partidele in care au fost?

    3. Cand incepe sa faca si politica?

    Răspunde
  6. joi, 8 octombrie 2009, 12:41

    Ia întreabă-l dacă mai este în proiect acea emisiune de pe Antena 2. ştie despre ce este vorba.

    Răspunde
  7. Mircea
    joi, 8 octombrie 2009, 12:48

    ….intreaba-l daca n-are cumva niste bani in plus pe care sa-i investeasca la FC Baia Mare. Cred ca ar fi muuuult mai benefic decit sa-i bage-n „pardon” la politicieni!

    Răspunde
  8. joi, 8 octombrie 2009, 13:01

    De ce a venit in mediul online ?Sa se promoveze mai bine pe el, sau brandu lui ?

    Răspunde
  9. joi, 8 octombrie 2009, 14:30

    Dane, stii melodia asta:

    http://www.youtube.com/watch?v=DOJ_B74DW0g

    Dane, parca te stiu de undeva,

    cumva ai jucat in Sandokan?

    si una mai

    personala:

    Ce dracu; cauti tu in politica,

    daca tot ai bani sa te spanzuri cu ei?

    Răspunde
  10. joi, 8 octombrie 2009, 15:18

    intreaba`l pe tovarasu dan daca ar investi intr`o linie de productie magiun de prune calitate extra… si daca da cat?

    Răspunde
  11. joi, 8 octombrie 2009, 15:28

    chiar crede in Geoana sau tine PC-ul pe linia de plutire prin continuarea protocolului?

    Răspunde
  12. joi, 8 octombrie 2009, 15:54

    Salutare, intreaba-l te rog pe domnul Voiculescu daca ne da cei 300 de euro pusi la concurs pe blogul dumnealui http://danvoiculescu.net/blog/%20votati, am vazut ca s-a oprit votul.
    Am face multe pliante cu banutii de la dumnealui.
    Poate ne sustine cauza ca avem nevoie de ajutor!!!!

    Multumim.
    SOS Infertilitatea

    Răspunde
  13. Cristi
    joi, 8 octombrie 2009, 15:55

    Intreaba-l daca a fost sau n-a fost?

    Răspunde
  14. joi, 8 octombrie 2009, 16:42

    De ce inca investeste in (ambitia) Gsp TV?

    Răspunde
  15. joi, 8 octombrie 2009, 16:50

    Aşteaptă.

    Răspunde