28.04.2017

Bietul Mircea Badea, ce bataie ia de la "Jurnalul altfel" al Realitatii! Gata clovnule, poti sa mergi linistit acasa…

Ce am zis io în titlu a zis Robert Turcescu pe twitter.

Uite de aia e mişto twiteru, că poţi spune pe el lucruri pe care live, faţă în faţă nu prea te ţine să le zici. Sau, mă rog, nu te lasă religia…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Iar am înălţat zmeul

Patapievici e noul președinte de la Steaua și Pleșu noul director executiv de la Dinamo

Niciun comentariu încă

  1. vineri, 7 august 2009, 11:49

    Fiecare cu convingerile lui religioase, dar eu nu las pe Badea pentru Realitatea, orice s-ar da acolo. Astfel, ţinând cont de calitate, „În gura presei” a avut o audienţă de 95%…

    Răspunde
  2. vineri, 7 august 2009, 12:27

    Şi cât a aşteptat Turcescu să-i spună asta. Cum spunea şi vechiu proverb chinezesc, dacă ai răbdare şi te uiţi la râu, la un moment dat vei vedea şi cadvarul duşmanului venind plutind.

    Răspunde
  3. matilda
    vineri, 7 august 2009, 15:09

    Vulpea cand nu ajunge la struguri… Sa mai invete Turcescu, sa mai invete !

    Răspunde
  4. calindonca
    vineri, 7 august 2009, 22:20

    Am urmarit emisiunea lui mircea badea ceva timp si pot spune ca il respect si apreciez pentru curajul de a spune ceea ce vreau si mai ales pentru luxul care si-l permite de a cine este cu adevarat!

    Bravo!

    Apropo, si eu am fost si inca sunt blamat pentru acelasi curaj: http://www.calindonca.wordpress.com

    INVIDIA: impozitul pe maretie platit de cei deosebiti!

    Răspunde
  5. sâmbătă, 8 august 2009, 00:35

    OK. Super. Despre cei vorba?

    Răspunde
  6. sâmbătă, 8 august 2009, 11:56

    Sti cum este: aia au audienta dar a lor nu este inteligenta. Ce conteaza? se vinde? Se vinde :)

    Răspunde
  7. sâmbătă, 8 august 2009, 23:30

    Cred ca si Turcescu se uita la Badea da dimineata in reluare :)))

    Răspunde
  8. duminică, 9 august 2009, 13:29

    mirciulica …?! un nume predestinat marilor „victorii” 1

    Răspunde
  9. duminică, 9 august 2009, 13:35

    Si nimeni n-a zis-o pe aia dreapta, Badea (si-a luat) si ia bataie in continuare ca e in concediu. Adica asta era idiotenia.

    Răspunde