03.12.2016

Cum vi se pare acest tip de CV?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Aparţine lui Francisc. Şi mi s-a părut îndeajuns de haois încât să îl pun acilea pe chinezu.eu. Dar nu mă lăsaţi, vă rog, să vă influenţez :D Deci, cum vi se pare?

Vă mai zic doar că Francisc este disponibil şi dornic să muncească. Aşa că dacă aveţi nevoie de un asemenea specimen :D sau ştiţi pe cineva care ar avea nevoie…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

V-am mai spus că Revista Biz este preferata mea, da?

Cine este beauty şi cine este beast în poza asta?

11 comentarii

  1. vineri, 2 noiembrie 2012, 09:09

    Profi..Probabil prin companiile astea multinationale prinde, nu stiu ce sa zic de cele autohtone…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 2 noiembrie 2012, 09:19

    CV-ul este creativ și e usor de vizualizat toată activitatea profesionala;
    Omul este foarte haios și simpatic :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 2 noiembrie 2012, 09:25

    Parerea mea este ca a avut o idee buna, dar daca pentru acest cv a dat tot ce are mai bun in materie de design ma indoiesc de calitatile dansului. Parca a folosit un template din Word.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 2 noiembrie 2012, 11:39

      Exact la asta mă gândeam și eu.

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. vineri, 2 noiembrie 2012, 09:44

    O idee foarte buna, un CV foarte practic.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 2 noiembrie 2012, 11:46

    Mulțumesc Chinezului și cititorilo!
    Nu am folosit template de word, totul s-a făcut în Photoshop.
    Iar dintr-o singura pagina colorata nu este de ajuns sa vezi calitatea munii unui om.
    Cred că experiența vorbește de la sine…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 2 noiembrie 2012, 12:03

    M-am uitat mai atent pe CV si am observat ca doar la C.E.C.C.A.R ai lucrat mai mult de un an, semn ca nu a prea mers treaba la nici una dintre ele. Stiu ca opinia mea nu este importanta dar, pentru propria convingere cu privire la calitatile tale, am intrat si pe spanac pentru a vedea direct o creatie. In momentul cand s-a deschis blogul am avut un deja-vu, am vazut designul siteurilor create in liceu la ora de T.I.C . Din punctul meu de vedere designul blogului meu este mult mai tare si nu am facut sa navighez pe internet dupa „free template”.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 2 noiembrie 2012, 12:46

      si la libertatea am lurat pana in 2008, acum vad ca e trecut 2007 acolo…
      bine ca mi-ai zis.
      si la prima firma am lucrat 2 ani si cateva zile.
      designul blogului este de la un free template, apoi modificat dupa cum am vrut eu.
      daca erai un cititor zilnic vedeai prin cate am trecut sa-l aduc la forma actuala de care nu-s foarte multumit.
      asta avand in vedere ca nu stiu html si php

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  7. vineri, 2 noiembrie 2012, 13:27

    Foarte tare ideea, pentru ce cauta e foarte original, iar faptul ca are trimitere spre site-ul personal e si mai tare. De la sectiunea /despre/ afli in completarea CV-ului, dar alea nu-l prea ajuta :) Multa bafta!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 22 ianuarie 2013, 14:57

    […] Vasile Francisc Alexandru. Caută job pe design, CV aici. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde