06.12.2016

Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Încă nu am pe steag bloggeri din judetele Alba, Bihor, Bistriţa-Năsăud, Botoşani, Călăraşi, Covasna, Galaţi, Giurgiu, Gorj, Hunedoara, Ilfov, Mehedinţi, Mureş, Olt, Sălaj, Suceava, Tulcea. Puteţi să reprezentaţi voi judeţele şi dacă nu mai staţi acum acolo, dar sunteţi născuţi acolo sau aveţi o legătură strânsă cu ele. Haideţi să ducem împreună România 2.0 la Londra! Daţi şi voi de ştire despre acestă ispravă, să fim cât mai mulţi. Mulţumesc!

Dragilor,

Să ştiţi că m-am gândit mult dacă să fac isprava asta pe care o anunţ acum. Nu pentru că nu ar fi faină, dimpotrivă, mie (îmi iertaţi lipsa de modestie :D) mi se pare minunată. Ci pentru că m-aş întrista foarte tare dacă nu am reuşi să facem, împreună (căci altfel nu se poate) ce propun eu aici. Pentru că, ştiţi şi voi, lumea este cum este în vremurile noastre, parcă nu se mai pune suflet în isprăvile care altădată erau numai şi numai suflet. Dar am stat şi m-am gândit şi m-am gândit şi m-am gândit şi până la urmă am zis că merită lansată provocarea. Căci, dacă nu reuşesc să ating ce mi-am propus, atunci va trebui să stau un pic să analizez de ce s-a întâmplat asta şi ce trebuie făcut pe viitor. Dacă vreţi este şi un fel de test (sună ca dracu, ştiu) pe care mi-l dau eu mie şi pe care tare, tare mult vreau să îl trec :)

Hai să vă spun la ce m-am gândit. Eu pe 8 august plec la Londra, la Jocurile Olimpice, căci sunt deosebit de onoratul ambasador Gerovital :) Vă daţi seama că nu prea te joci cu serviciul, cum ar veni, când ai o asemenea poziţie. Pentru că atunci când o companie cum este Farmec zice „tovarăşu chinezu, ia treci matale la treabă”, atunci zici „să trăiţi!” şi execuţi corespunzător :)) Iar în mintea mea parcă nu e completă „misia” mea la Londra, dacă nu am mai multă lume alături de mine. Dacă, altfel spus, nu duc un pic din România 2.0 la Londra.

Farmec are în desfăşurare superba campanie Hai să aducem România acasă!, pe care eu o sprijin din tot coraconul. Avem şi campanie pentru bloggeri pe BogalInitiative.ro, unde puteţi câştiga 60 de premii oferite de Gerovital. Aşa că eu m-am gândit să vin cu, dacă vreţi, o ispravă care o completează pe aceasta.

„Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice!”, aşa i-am spus eu. Aşa mi-a venit din prima şi am zis că, dacă sufletul a decis să sune aşa, atunci aşa rămâne :) Căci, vă spun din nou, cu riscul de a zice voi că sunt un buhai simpatic şi emoţional :D, ca tare mult suflet pun în isprava asta şi aşa vă rog să înţelegeţi şi voi provocarea pe care v-o lansez. Căci, în esenţă, vreau să vă iau cu mine la Londra. În mod simbolic, fireşte, căci aşa e când vorbim despre chestiuni de coracon.

Cum procedăm: vreau să stau în tribună la Jocurile Olimpice cu un steag pe care să fie numele/url-ul bloggerilor care participă la această ispravă.

Ce îmi propun: să am cel puţin un blogger din fiecare judeţ din ţară pe care să îl trec pe steagul special cu care voi fi prezent în tribună la Jocurile Olimpice. Dacă sunt mai mulţi boggeri dintr-un judeţ, cu atât mai bine, vă daţi seama :)

Ce vreau de la voi: să scrieţi o postare pe blog în care să ziceţi, aşa cum simţiţi, un „Mulţumesc” din inimă adresat sportivilor români de la Olimpiadă, după care să mă anunţaţi că aţi scris (trackback sau mail pe cristi.china pe gmail.com) pentru ca să pot să vă trec numele/url-ul pe steag.

Aştept postările voastre până marţi, 7 august, ora 23.59. Vă mulţumesc :)

 

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum răspunde conducerea Aeroportului Otopeni la mailuri

Impresii despre Renault Grand Scenic

91 comentarii

  1. joi, 2 august 2012, 10:25

    Super ideea! In cel mai scurt timp ma conformez :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 2 august 2012, 11:14

    Se pune asta? http://valentinbosioc.com/aducem-romania-acasa/ …sau asta http://valentinbosioc.com/halal-jurnalism/ sau asta http://valentinbosioc.com/london-2012/? :)

    P.S. Am vazut biletele, mi le-a aratat doamna ta… tare faine is, asa imi venea sa le fac pierdute prin buzunarul meu :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 2 august 2012, 11:16

      Maestre, e ca la Curtea Constitutionala: nu validam retroactiv :)) Desi tare frumos ai scris, zau… :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • joi, 2 august 2012, 11:31

        Pai in cazul asta astept sa ia fetele medalii azi la gimnastica si canotaj ca sa am subiect mai mare de scris :). Revin cu link maine cel tarziu :)

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  3. joi, 2 august 2012, 11:53

    […] completati lista de mesaje care să fie scrise pe acel steag! Informațiile le găsiti la articolul ''Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice'' de pe blogul lui […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 2 august 2012, 12:10

      Multumesc! Foarte frumos spus :) Esti primul care are locul lui rezervat pe steag. Hai Romania!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. joi, 2 august 2012, 12:08

    Foarte faina idee! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 2 august 2012, 13:00

    Multumim si Chinezului pentru oportunitate :), dar in primul rand sportivilor care reprezinta Romania!
    http://danielbotea.blogspot.ro/2012/08/multumim-sportivilor-romani-de-la-jo.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 2 august 2012, 13:26

      Foarte frumos ai facut tricolorul cu numele sportivilor. Hai Romania!

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • joi, 2 august 2012, 13:45

        Cel mai greu a fost cu galbenul, ca nu se vedea pe fond alb. Asa ca am pus un suport bleu, linistitor si optimist ;) Spor(t)!

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde
  6. joi, 2 august 2012, 14:14

    […] sa scriu acest articol la finalul Jocurilor Olimpice 2012, dar avand in vedere ca domnul Chinezu m-a provocat, si avand in vedere initiativa foarte frumoasa a celor de la Gerovital, am zis ca e frumos sa […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 2 august 2012, 14:14
  8. joi, 2 august 2012, 15:14

    Felicitări pentru inițiativă! Iată și mesajul meu
    http://colectie-stiinte.ro/archives/4197

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 3 august 2012, 07:00

    […] Chinezu se duce la Londra la Jocurile Olimpice si-si propune sa duca un steag cu numele bloggerilor care vor sa fie acolo, macar cu sufletul. Cum sa refuzi o astfel de invitatie? Pregateste-te Londra ca sosesc! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 3 august 2012, 07:46

    […] tot am vorbit de școliți, ia uite ce „școală” face Chinezu în 2.0: Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice! Frumos, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. vineri, 3 august 2012, 07:52

    Sper sa ma treci pe steag pentru ca si la CCR vad ca se schimba regulile in timpul jocului asa ca poate intra si un articol scris cu o zi doua inainte de propunerea ta :)
    http://www.d-petre.ro/ft/prima-medalie-de-aur-la-jo-de-la-londra/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 3 august 2012, 08:19

      Stimabile, la curtea mea constitutionala proprie si personala nu se accepta astfel de retroactivari :D Asa ca daca vrei sa te port cu mandrtie neostoita pe drapel, scrie si matale ceva acuma zilele astea, ca asa e ferumos :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  12. vineri, 3 august 2012, 10:34

    […] că vreau să le mulțumesc și să fiu cât mai aproape de ei, Chinezu mă va lua cu el la Londra, bineînțeles la figurat vorbind. Dar voi fi acolo, pe steagul României 2.0 pe care Chinezu, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. vineri, 3 august 2012, 10:35

    Am salvat linkul ca sigur ma ocup de asta putin mai tarziu, tu pregatste steagul.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. vineri, 3 august 2012, 11:08

    Foarte faina initiativa si, da, ma bag :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. vineri, 3 august 2012, 11:13

    […] Chinezu, va merge la Londra pe 8 August ocazie cu care el a s-a gandit sa faca ceva fain si anume, Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice! Va invit si pe voi sa participati la aceasta isprava (cuvant imprumutat de la el ) ca tare faina e […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. vineri, 3 august 2012, 11:53

    […] Notă: Această postare face parte din provocarea pe care v-am lansat-o când am spus că vreau să duc bloggerii cu mine la Londra. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. vineri, 3 august 2012, 11:58

    […] pe steagul ăla trebuie să scrii o postare cu mulţumiri către sportivii români şi să faci un trackback pe blogul Chinezului. Related […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. vineri, 3 august 2012, 12:19

    […] întreagă. Acesta ar fi mesajul meu pentru susținerea României la Olimpiada de anul acesta, iar această inițiativă, de a aduce România 2.0 la Jocurile Olimpice, mi se pare că este de […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. vineri, 3 august 2012, 12:23

    M-am băgat și eu :) vezi imagini aici :)) http://www.papen.ro/romania-2-0-la-jocurile-olimpice-de-la-londra/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. vineri, 3 august 2012, 13:02

    […] cei mai buni din Romania. Sunt cei mai buni romani.Articolul meu e un raspuns minunata isprava Hai sa ducem Romania 2.0 la Jocurile Olimpice, initiata de Chinezu, pe care vreau sa-l felicit si caruia vreau sa-i multumesc pentru implicare si […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. vineri, 3 august 2012, 13:40

    Eu am scris de sportivii din umbara… nu multi ii vad, nu multi ii stiu, nu multi ii apreciaza!
    Dar ei exista, ei fac parte din ambasadorii Romaniei.
    http://www.ciulea.ro/sportivii-din-umbra/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  22. vineri, 3 august 2012, 14:25

    […] Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice – Chinezu […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  23. vineri, 3 august 2012, 16:06

    Super initiativa. Mesajul nostru este http://www.proalpin.ro/blog/un-multumim-si-la-mai-multe-succese-olimpicilor-nostri/

    Pe scurt, sincere felicitari tuturor sportivilor de la Olimpiada!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  24. vineri, 3 august 2012, 21:18

    […] mi-am permis sa ajung in persoana la Londra, sunt convins ca voi fi acolo cu numele si cu spiritul, datorita lui Chinezu :), cu ajutorul lui […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  25. vineri, 3 august 2012, 21:19
  26. vineri, 3 august 2012, 21:52

    Hop și eu dacă mă primești: http://www.irlandezu.eu/2012/08/03/bravo-romania/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  27. sâmbătă, 4 august 2012, 00:23

    […] Cristi pleaca la Londra, din partea companiei Farmec care e sponsorul principal al echipei olimpice a Romaniei  si vrea sa transmita, printr-un steag, cate un mesaj pentru mandrii nostrii olimpici. Citez: “Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice!” […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  28. sâmbătă, 4 august 2012, 00:26

    Cristi, daca reusesti sa faci in asa fel incat si sportivii nostrii sa vada mesajele, nu doar sa-l fluturi in tribuna, esti deosebit. Iata mesajul meu http://macku.net/2012/08/cu-sau-fara-sunteti-cei-mai-buni-dintre-noi.html

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  29. sâmbătă, 4 august 2012, 06:47
  30. sâmbătă, 4 august 2012, 09:33

    […] si idei frumoase. Nu pentru bloggeri, ci pentru altii, care s-ar bucura de sustinere. Asa vad eu ideea lui Chinezu. O initiativa de bun simt, care ne aduce aminte ca blogurile au devenit un fenomen prin implicare […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  31. sâmbătă, 4 august 2012, 11:33

    ROMÂNIA din noi la Jocurile Olimpice
    http://www.danolteanu.ro/2012/08/romania-din-noi-pleaca-la-jocurile-olimpice/
    Hai Romania ! Vrem poze cu steagul 2.0 !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  32. sâmbătă, 4 august 2012, 13:10

    Foarte tare ideea! Ma bag! :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  33. sâmbătă, 4 august 2012, 14:03

    […] Chinezu.eu se duce la Jocurile Olimpice în calitate de ambasador al Gerovital să susţină echipa României de sportivi. Echipă care până acum a obţinut o medalie de aur, patru de argint şi două de bronz la tir, judo, haltere, scrimă şi gimnastică artistică. Sunt oamenii datorită cărora multe inimi au început să bată în ritmul Hai România! […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  34. sâmbătă, 4 august 2012, 14:24
  35. sâmbătă, 4 august 2012, 23:59

    […] vine de la Cristi, Chinezul nostru băimărean, ambasador din partea Gerovital la Jocurile Olimpice care, pentru că nu ne poate lua pe toţi cu el, a găsit […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  36. duminică, 5 august 2012, 00:13
  37. duminică, 5 august 2012, 12:26

    Le mulțumesc și eu sportivilor români :)

    http://www.sorinvoiculescu.com/multumiesc-olimpicilor-romani/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  38. duminică, 5 august 2012, 15:51

    […] la Olimpiadă și să fac fotografii. Data viitoare, voi fi acolo cu siguranță. Acum, îl las pe Chinezu să le mulțumească sportivilor noștri, în locul meu. Cristi, nu uita că originile mele se […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  39. duminică, 5 august 2012, 19:16

    […] Chinezu va duce steagul Romaniei la Londra, in cadrul campaniei”Hai sa ducem Romania 2.0 la Jocurile […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  40. duminică, 5 august 2012, 19:23

    Va multumesc pentru invitatie, am acceptat-o, iata si articolul meu:
    http://vointa.wordpress.com/2012/08/04/vanatorii-de-medalii/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  41. luni, 6 august 2012, 10:01

    […] august chiar în mijlocul evenimentelor. Acesta este nimeni altul decât Cristi China Birta, alias Chinezu, un alt motiv de mândrie şi asta pentru că este unul de-al nostru din 2.0 ca să zic aşa […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  42. luni, 6 august 2012, 10:17

    […] vreti si voi sa le transmiteti ceva, atunci aici gasiti detaliile . Fa-ma […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  43. luni, 6 august 2012, 10:20

    Am dat si eu cu un mesaj pt. sportivii nostri:

    http://www.adriandinarad.ro/toti-sunt-de-aur

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  44. luni, 6 august 2012, 11:08

    […] Această postare face parte din provocarea pe care v-am lansat-o, aceea de a pune bloggerii pe steagul cu care voi pleca la Jocurile Olimpice de la Londra, în caitate de ambasador Gerovital. var […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  45. luni, 6 august 2012, 18:23

    […] pentru tot ce fac pentru noi, pentru România! Mulțumesc! Prin acest articol, la inițiativa lui Cristi și a Gerovital, mulțmirea mea și a altor persoane va ajunge direct la Londra, în tribune, pe […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  46. luni, 6 august 2012, 18:27

    […] cu ocaiza drumului său la Jocurile Olimpice, a lansat pe blogul său o provocare 2.0 care ar trebui să facă cel puţin un blogger din fiecare judeţ să ridice interesat din […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  47. luni, 6 august 2012, 22:02

    Din partea Brasovului,
    http://gadjodillo.wordpress.com/2012/08/06/medalii-si-ambit/
    Succes – şi să vedem steagul!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  48. luni, 6 august 2012, 22:10

    […] Cu acest articol răspund provocării Chinezului de a mulțumi sportivilor români […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  49. marți, 7 august 2012, 09:33

    […] Să le mulțumim acum că e frumos, că e firesc, că le face bine să știe că România nu doarme în timp ce numele ei face înconjurul lumii, însă eu vreau să le mulțumesc pentru că au avut puterea să treacă peste toate obstacolele pe care le-au întâmpinat înainte de Olimpiadă și pentru că vor avea tăria de caracter să treacă peste toate obstacolele pe care le vor întâmpina de aici încolo. Le mai mulțumesc pentru că rămân în țară și pentru că, deși medaliile câștigate sunt ale lor și doar ale lor (discursul cu “avem medalii” mi se pare ipocrit, meritul e doar al sportivilor, la fel și medaliile), ei le strâng cu ardoare în mână și le țin sus să le vedem, să știm că le împart cu noi. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  50. marți, 7 august 2012, 09:58

    Daca tot am scris articolul acesta(http://andra-silivestru.ro/multumim-pentru-tot-dragi-sportivi-romani-intotdeauna/) de acasa, de la Slobozia, mi-ar plăcea sa reprezint Ialomita:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  51. marți, 7 august 2012, 10:10

    Vine și Galațiul azi :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  52. marți, 7 august 2012, 10:52

    […] mai vreți să auziți ceva de toată frumusețea, să știți că Cristi, ambasadorul Gerovital la Jocurile Olimpice, va duce steagul 2.0 la Londra, în semn de mulțumire […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  53. Copila blonda
    marți, 7 august 2012, 10:57

    Domnia voastra chinezeasca, abia vazut-am nobila postare! Blondele sunt deja la Londra, te -ar astepta cu drag. Doar ca azi pleaca, deci ne petrecem ca-n filme. Ma bucur ca ai si niste consateni sibieni de-ai mei acolo. Sa faci onoare blogosferei tale, te-am pupat!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  54. marți, 7 august 2012, 11:06

    […] vorba americană). Am evitat să scriu până acum despre acest subiect, dar când Musiu Chinezu roagă blogosfera să se unească într-o campanie care mie mi-a plăcut de la început, ei bine, facă-se voia lui, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  55. marți, 7 august 2012, 11:07

    […] Această postare face parte din provocarea lansată de Chinezu, aceea de a pune bloggerii pe steagul cu care va pleca mâine la Jocurile Olimpice de la Londra. Dacă aveți un blog scrieți astăzi un […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  56. marți, 7 august 2012, 11:57
  57. marți, 7 august 2012, 12:58

    […] Chinezu pleacă pe 8 august la Londra, la Jocurile Olimpice, ca şi ambasador Gerovital, pentru a susţine din tribune România. “Hai să ducem România 2.0 la Jocurile Olimpice!” a fost îndemnul lui, pe care l-am citit abia în dimineaţa asta şi i-am răspuns pozitiv la provocarea de a aduna bloggeri din toate judeţele ţării pe un steag ancorat în tribune la Londra. Cu un pas mai aproape de campioni…să simtă şi ei că o Românie întreagă îi iubeşte şi o să le povestească într-o zi nepoţilor, despre ei. A fost odată, în vara lui 2012..la Londra… Share this:ShareFacebookNo related posts. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  58. marți, 7 august 2012, 13:04

    Gata articolul. Live, din Mehedinti, aproape de Portile de Fier, unde ti-a placut atat de mult :)

    http://annca.ro/?p=1871

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  59. marți, 7 august 2012, 13:43

    […] faptul că ne fac ţara cunoscută peste hotare.P.S.: Acest articol articol este o provocare de la domnul Chinezu pentru a le arăta olimpicilor noştri faptul că le suntem recunoscători pentru ceea ce fac […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  60. marți, 7 august 2012, 13:44

    […] tweetmeme_url = 'http://ursut.ro/08/07/multzam-fain-olimpicilor.html'; Imi place tare campania Chinezului, pe care am vazut-o via Ioana, pentru ca imi da posibilitatea sa le zic si eu un “Big Thank […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  61. marți, 7 august 2012, 15:42

    […] multumesc si celor din blogosfera care vor sa duca Romania mai departe, dar mai ales vor sa duca blogosfera mai departe. Pentru ca, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  62. marți, 7 august 2012, 16:11

    Multumesc si eu sportivilor romani!

    http://irina.bartolomeu.ro/multumesc/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  63. marți, 7 august 2012, 16:47

    […] așa gândesc eu lucrurile și acesta ar fi mesajul meu referitor la inițiativa marelui maestru de isprăvi 2.0, […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  64. marți, 7 august 2012, 17:02
  65. marți, 7 august 2012, 17:08
  66. marți, 7 august 2012, 17:47

    Pe ultima zi, ca un adevarat olimpic in trandavie :) http://www.dragosgeornoiu.ro/ar-trebui-sa-ne-amintim-ceva-mai-des-de-ei/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  67. marți, 7 august 2012, 19:03

    Pe ultima sută de metri, și mulțumescul meu :)

    http://ioanamiroiu.wordpress.com/2012/08/07/jos-palaria/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  68. marți, 7 august 2012, 19:47

    […] Chinezu, fiind ambasador al Gerovital, pleacă mâine la Londra și cu această ocazie vrea să ducă România 2.0 la Jocurile Olimpice. O inițiativă demnă de tot respectul și care merită nota 10. Ce vrea el cu această campanie? Păi vrea să ne ia la Jocurile Olimpice, simbolic vorbind, firește, că doar nu are omul atâția bani să ne ia pe toți fizic vorbind. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde