10.12.2016

Și câștigătorul unui banner pe chinezu.eu este…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Mai țineți minte provocare pe care v-am adresat-o, da? Aia cu să ghiciți la ce este teasingul pentru campania Vodafone. Ei bine, acum anunț câștigătorul. Cu mențiunea că dacă aflu că lucrează cumva la Vodafone o să îi retrag instant premiul și îl acord altcuiva, evident :)) Eu sper, totuși, să nu fie cazul :D Așa că albinuța veninoasă primește un banner 125×125 pe chinezu.eu pentru 25 de zile pentru comentariul de mai jos. Felicitări și mulțumiri tuturor participanților!

Apropo, până mâine, 1 iunie, mai puteți participa la Campionatul de Comentarii pe Blog :D

Și, pentru comparație, cum ar veni, revealul.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cam așa a fost emisiunea de la TVR Cluj la care am participat

Deci cum?

8 comentarii

  1. joi, 31 mai 2012, 19:41

    Bravo albino :D, ai bazait bine :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 31 mai 2012, 19:56

    Uite ce bine a intepat albinuta :) Bravo!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 31 mai 2012, 21:43

    Felicitări albino :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 31 mai 2012, 23:06

    …, va multumesc la toti, in special lui Chinezu.
    Mi-ar place sa ma implic de mai multe ori in ceea ce ne ofera Chinezu aici, dar dupa cum am mai spus timpul este dusmanul nostru.
    In legatura cu banerul, nu am reusit sa am unul pana acum, daca ma poate ajuta cineva, nu raman dator.
    Ma bucur foarte mult pt premiu si sper sa fiu printre primii CEI CARORA NE PASA, implicandu-ma si mai departe.
    O seara placuta.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 1 iunie 2012, 07:48

    Felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde