06.12.2016

Jocurile Olimpice au un anumit Farmec de data asta :)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Și am două motive să spun asta. Primul ar fi că Farmec este una din companiile care susține Echipa Olimpică a României și o face inclusiv prin faptul că direcționează 1% din valoarea produselor vândute către pregătirea tricolorilor noștri pentru Jocurile Olimpice de la Londra. Iar despre inițiativa lor ”Hai să Aducem România acasă!” mai mult decât că susțin și îi felicit pentru o asemenea atitudine pozitivă într-o mare de pesimism și de negativism nu mai zic nimic altceva :D

Un al doilea motiv pentru care zic ce zic în titlu este unul personal. Foarte personal. Căci am deosebita onoare de a fi ambasador Farmec la Jocurile Olimpice de la Londra :D Și ce combinație teribilă… Un atât de fermecător pletos crețulean ca mine să fie un ambasador atât de fermecător al celui mai cu Farmec brand care susține echipa noastră… :)) Ați observat cu cât talent dau linkuri către conturile unde îi mai găsiți pe cei de la Farmec, da? Și asta face parte din farmecul meu, desigur :))

Bun, deocamdată am făcut doar anunțul. Căci urmează multe alte isprăvi pe care, ca deosebit de mândru ambasador al Farmec, le vom mai face împreună. Și pe care o să le anunț la momentul potrivit. Până atunci vă dau filmulețul ”oficial”. Mă rog, oficial pe stilul meu, vă dați seama :)) Cu mulțumiri Vlad Dulea care s-a ocupa de regie, filmare și montaj.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Câteva poze din culisele byron. Și o invitație din coracon

Astăzi scriu despre partea bună din @aiurea

14 comentarii

  1. joi, 3 mai 2012, 12:37

    mi te inchipuiam dand din maini la taste :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 3 mai 2012, 12:40

      @tudor CeMerita
      Nu sunt asa multifunctional, bre, tu stii cat m-am concentrat sa pot da din pedalele alea? :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  2. Andrei
    joi, 3 mai 2012, 17:00

    Eu sunt singurul care a dat volumul mai incet cand a inceput numaratoarea pana la 3 ? :))))))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 3 mai 2012, 17:04

      @Andrei
      =)) Am mai avut reactii de astea :)) De aia nu am pus muzica :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. joi, 3 mai 2012, 21:34

    Am vazut si eu azi filmuletul la PR Beta. E tare fain :).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 4 mai 2012, 07:00

    Asta-i bicicleta „aia” ? :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 4 mai 2012, 09:11

    :)) absolut mortal! PS: eu nu doar sustin produsele Farmec, chiar le folosesc; tie iti recomand lacul de unghii in diferite nuante :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 4 mai 2012, 10:44

    @Cristi: Multumim si noi ca ai acceptat propunerea! Sportivii romani merita toata sustinerea noastra!:)
    @Bunicuta: Daca vrea Cristi ii oferim si lacuri:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 4 mai 2012, 10:45

      @Farmec @Bunicuta
      Daca imi vopsiti unghiile in tricolor, ma bag si la asta :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde