04.12.2016

Cum arată portretul meu social media?

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Foarte mișto ideea celor de la Bell :) Eu am ales să îmi fac portretul de pe twitter. Și uite mai jos ce a ieșit. Ia să văd vouă ce vă dă :D Merci Matei pentru că m-ai tras de mânecă :)

PS. În caz că nu vă uitați atent la poză, ia vedeți ce vrăjeală are aplicația asta de mi-a pus un cuvânt atât de metaforic în dreptul gurii… :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Social media, acest bau bau feroce al marilor companii

Ia să văd ce părere aveți despre filmulețul ăsta?

13 comentarii

  1. joi, 27 octombrie 2011, 12:13

    ha ha, ce te-au nimerit :P :D :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 27 octombrie 2011, 13:12

    […] sa va faceti si voi aici portretul iar eu multumesc Chinezu pentru idee. AKPC_IDS += "2740,";Popularitate: unranked Scris de Sabina pe 27 Octombrie 2011 […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 27 octombrie 2011, 14:10

    Chinezule, nu te supara pe mine, dar de la o vreme ai inceput sa devii neinteresant pe blog. Ce se intampla cu tine?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 27 octombrie 2011, 14:18

      @ziareonline
      vaaaaai, ce rau imi apre ca te dezamagesc…
      dar o sa imi duc crucea mai departe si o sa merg inainte pe drumul plictisirii a din ce in ce mai multi cititori
      spor la lucru sa ai si sa fii tu mult mai interesant decat mine

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. joi, 27 octombrie 2011, 14:15

    Haios! Poate aţi văzut-o deja, există şi aplicaţia cu care te poţi amenda yourself, în funcţie de ceea ce ai scris incorect, se poate folosi pe post de calculator de sume (banii devin donaţie, e explicat acolo cum).
    http://charityswearbox.com/

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 27 octombrie 2011, 14:28

    Eu vad cel mai clar bere, bre, tema,copii, gasiti, sefu, happy. Multam pentru pont!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 27 octombrie 2011, 17:00

    Hai ca asta îmi place,am făcut şi eu poza de pe twitter aşa,ce să zic–funny

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 27 octombrie 2011, 17:32

    ce fain..acuma incerc si eu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 27 octombrie 2011, 17:47

    […] vazut la Chinezu si tare mi-a placut ideea, asa de mult ca vreau sa o fac leapsa. Alexandra, Cristi Sitov, Cristina […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. vineri, 28 octombrie 2011, 15:10

    Ce suparacios esti :)

    Niciodata n-o sa fiu mai interesant decat tine :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 28 octombrie 2011, 19:26

    am incercat si eu si e ft amuzant si surprinzator de real ! recomand :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 2 noiembrie 2011, 08:31

    O sa fiu rautacios si o sa te intreb, de ce pe gura ta scrie mare VRAJEALA ? =))

    Am ras cand am vazut :))

    Te-a facut softul asta rau de tot. Nu ucide mesagerul :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. marți, 9 decembrie 2014, 22:55

    […] sa va faceti si voi aici portretul iar eu multumesc Chinezu pentru […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde