29.07.2016

Risc încă un pariu pe un blogger tânăr

Știți că am făcut câteva pariuri, cu ceva (multă) vreme în urmă aici, la mine pe blog, pe niște bloggeri tineri. Câțiva, o mână de oameni. Aproape toți au confirmat. Și încă cum :)

Astăzi mă risc (vorba vine, chiar nu cred că e un risc) cu încă un pariu: este vorba de Livia. Citiți cum scrie și ce scrie, urmăriți-i feelingul 2.0 și dacă vedeți din când în când ceva ce vă va face să ridicați sprânceana să vă gândiți că are 16 ani. Dap, a scrie cum scrie ea la vârsta asta merită tot respectul meu.

Livia, să nu mă faci să pierd pariul, da? :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Și cam ce părere aveți voi despre blogoree?

Linkuri optimiste într-o zi de luni

9 comentarii

  1. vineri, 19 august 2011, 08:38

    Ai zis bine tu aseara, „avantaj ea”. Avantaj la varsta si sa speram ca se va tine de treaba :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 19 august 2011, 08:38

    Succes si la cat mai multi fani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 19 august 2011, 08:43

    @Kriogen daca ii mai amintiti din cand in cand sa se tina de treaba, cred eu, ca o sa respecte ce aveti voi de zis si o sa ramana pe drumul asta :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 19 august 2011, 08:49

    Aşa cum ţi-am spus şi pe twitter, m-ai lăsat fără cuvinte!
    Mă bucur că te-am cunoscut (sper să mai ajungi şi la alte ediţii #phblogmeet.. ) şi aşa cum spui şi tu, sper să nu te dezamăgesc nici pe tine, nici pe alţi bloggeri şi nici pe cei care citesc ceea ce scriu! :)
    Acestea fiind zise, te avertizez: La următorul blogmeet o să pun nuuumai întrebări şi-o să vorbesc non-stop! :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 19 august 2011, 09:36

    […] să-i mulţumesc lui Chinezu pentru minunatul articol de pe blogul său! (Să ştii că mi-au dat lacrimile şi de abia mai pot să-mi găsesc cuvintele.. ). Mulţumesc […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 19 august 2011, 09:37

    Bravo imi place! Deci mai avem speranta! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 19 august 2011, 13:16

    e ok!! o voi citi si vedem daca pierzi pariul sau nu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde