03.12.2016

Risc încă un pariu pe un blogger tânăr

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Știți că am făcut câteva pariuri, cu ceva (multă) vreme în urmă aici, la mine pe blog, pe niște bloggeri tineri. Câțiva, o mână de oameni. Aproape toți au confirmat. Și încă cum :)

Astăzi mă risc (vorba vine, chiar nu cred că e un risc) cu încă un pariu: este vorba de Livia. Citiți cum scrie și ce scrie, urmăriți-i feelingul 2.0 și dacă vedeți din când în când ceva ce vă va face să ridicați sprânceana să vă gândiți că are 16 ani. Dap, a scrie cum scrie ea la vârsta asta merită tot respectul meu.

Livia, să nu mă faci să pierd pariul, da? :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Și cam ce părere aveți voi despre blogoree?

Linkuri optimiste într-o zi de luni

9 comentarii

  1. vineri, 19 august 2011, 08:38

    Ai zis bine tu aseara, „avantaj ea”. Avantaj la varsta si sa speram ca se va tine de treaba :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 19 august 2011, 08:38

    Succes si la cat mai multi fani!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 19 august 2011, 08:43

    @Kriogen daca ii mai amintiti din cand in cand sa se tina de treaba, cred eu, ca o sa respecte ce aveti voi de zis si o sa ramana pe drumul asta :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 19 august 2011, 08:49

    Aşa cum ţi-am spus şi pe twitter, m-ai lăsat fără cuvinte!
    Mă bucur că te-am cunoscut (sper să mai ajungi şi la alte ediţii #phblogmeet.. ) şi aşa cum spui şi tu, sper să nu te dezamăgesc nici pe tine, nici pe alţi bloggeri şi nici pe cei care citesc ceea ce scriu! :)
    Acestea fiind zise, te avertizez: La următorul blogmeet o să pun nuuumai întrebări şi-o să vorbesc non-stop! :)))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 19 august 2011, 09:36

    […] să-i mulţumesc lui Chinezu pentru minunatul articol de pe blogul său! (Să ştii că mi-au dat lacrimile şi de abia mai pot să-mi găsesc cuvintele.. ). Mulţumesc […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 19 august 2011, 09:37

    Bravo imi place! Deci mai avem speranta! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 19 august 2011, 13:16

    e ok!! o voi citi si vedem daca pierzi pariul sau nu :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde