25.06.2016

I-am zis bine ”Campanie blitz”?

Așa am decis să numim campaniile derulate prin Blogal Initiative, care sunt scurte și repezi, de unde, firește, și ideea cu blitz :)) Acuma, dacă aveți voi vreo idee mai bună, feel free să mă loviți cu ea, căci știți că sunt deschis la propuneri constructive, serioase, intelectuale și alte de alea :D

Prima campanie blitz pe care am lansat-o este pentru Bionect, o cremă-spray care, mi se șoptește în cască, este foarte bună pentru cicatrizarea rănilor. Detalii despre participare aveți aici, dar vă pot spune că puteți da un mail pe contact at blogalinitiative.ro unde o să primiți brieful și tot ce trebe.

Premiile acestei campanii sunt așa: 1 premiu de 150 de euro și 10 premii constând în creme-spray Bionect. Campania ține de azi până luni, 25 iulie, ora 23.59. Succes!

PS. Vedeți că pe pagina Bionect puteți participa și voi la un cocurs organizat de ei unde aveți niște premii.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Dacă ești mândru că ești blogger, te invit să o spui

Dacă nu ești mediocru îi pui pe ceilalți într-o lumină proastă

10 comentarii

  1. joi, 21 iulie 2011, 09:31

    Nu. „Campanie anti-bube” :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 21 iulie 2011, 10:08

    Eu zic ca e un titlu bun :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. joi, 21 iulie 2011, 11:51

    Frumos :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. joi, 21 iulie 2011, 12:23

    […] zis eu inca de la inceput, ca stimabilul Chinez o sa faca treaba buna cu Blogal […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. joi, 21 iulie 2011, 14:01

    Atata de bine i-ai zis, ca un om batran.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 21 iulie 2011, 14:32

    […] tata nost 2.0, Chinezul şi a sa agenţie – Blogal Initiative, dau drumul la o nouă campanie în blogosfera mioritică. Campania e una blitz şi se desfăşoară de azi 21 iulie până la finalul ei care va […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 21 iulie 2011, 15:55

    O sa particip si eu la aceasta blitzkrieg :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 21 iulie 2011, 21:41

    […] Acest articol participa la campania blitz plamadita de Chinezu prin Blogal Initiative de promovare a brandului Bionect si a concursului mai […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde