10.12.2016

Dragi craioveni, vin la voi dupa muuuuulti ani…

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragi craioveni, va raportez cu mare drag dar si cu indeajuns de multa emotie ca sambata, 24 aprilie 2010, voi fi prezent la #craiovatweetmeet, invitatia clarvazatorului licuriciorb :D alaturi de cei pe care cu din ce in ce mai multa suprindere observa ca lumea ne numeste DreamTeamRO :)) Adica (in ordine alfabetica) io, Claudiu Ciobanu, Vlad Dulea, Nicu „Info-Delta”, Marius Matache si Stefan Murgeanu.Va mai marturisesc faptul ca au trecut rusinos de multi ani de cand nu am mai dat prin Craiova…

Ocazie cu care tare mi-ar face mare placere sa va vad pe cat mai multi dintre voi si sa stam de povesti :) Va astept cu drag.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Un site pe care l-am asteptat de multa vreme…

Premieră pe chinezu.eu: cel mai colectiv post :D

10 comentarii

  1. miercuri, 21 aprilie 2010, 07:44

    :) atunci musai să vizitezi Muzeul de Artă și Parcul Romanescu. sunt printre puținele locuri frumoase din Craiova
    (de la un craiovean aclimatizat pe alte meleaguri)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 21 aprilie 2010, 09:09

    Intr-adevar Muzeul de Arta (Palatul Jean Mihail) si Parcul Romanescu sunt doua dintre principalele atractii ale Craiovei, dar in ultimii ani s-au mai facut reparatii si modificari capitale si prin centru, la care s-ar adauga si constructia Parcului Tineretului. Daca imi spune Dream Team-ul cat timp aloca vizitatului, poate ne gandim la un traseu :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. Cristiana Andrei
    miercuri, 21 aprilie 2010, 09:32

    Sustin si eu indemnul sa mergi in Parcul Romanescu, e unul dintre cele mai faine locuri din Craiova…bine ar fi fost sa fie tweetmeet-ul asta acum 2 saptamani, cand eram si eu in Craiova :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 21 aprilie 2010, 11:30

    Te asteptam.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 21 aprilie 2010, 12:35

    Si eu trebuia sa fiu pe 24 aprilie la Craiova intr-un schimb de experienta realizat cu scoala, insa am fost scos din nu stiu ce motive de catre director. Pacat, ca mi-ar fi placut sa va fi intalnit… :(

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 21 aprilie 2010, 13:18

    no’ du-te … bine? … da sa nu uiti de Cluj … te asteptam si la Cluj… atat iti spun: Esti binevenit si la Cluj … asa fara nici un motiv ;)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 21 aprilie 2010, 22:21

    Daca reusesc sa ajung, ma primiti si pe mine ?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 21 aprilie 2010, 22:33

    Alex, daca vii cu ecuson, iti dau un suc/cafea/bere :) Iti faci ecusonul acasa, scrii pe el DreamTeamRo FAN si iti dau un suc/cafea/bere, ce vrei.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. joi, 22 aprilie 2010, 07:13

    Eu imi doresc in primul rand sa va cunosc. Daca imi permite programul, o sa ajung pe acolo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. vineri, 23 aprilie 2010, 09:21

    […] voi fi în Craiova, la #craiovatweetmeet. Împreună că tovarășii din #DreamTeamRO, pe care, am decis io în barba-mi, am zis să le dau […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde