27.04.2017

Da, am fost în Bruxelles. Da' ce, mă lasă Vania să scriu şi io ceva?

Later edit: Deci e clar. Mă las de meserie

Da, am fost zilele trecute în Bruxelles. Şi când să mă acpuc şi io să vă dau raportul că ce şi că cum, mi s-a dus necuratului tot cheful. Cum dracu să concurezi cu aşa ceva?????? Aşa că voi lăsa să treacă un pic de timp până ce, vai mie, ecourile scrierii vanistice se vor fi dezaburind, ca să zic aşa…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Criza financiară (sanchi) loveşte la fix şi Antena 3. În angajaţi, normal…

Bloggerii lu' Peste Prajit

Niciun comentariu încă

  1. marți, 18 noiembrie 2008, 14:06

    Ai fost la Bruxelles? Tu erai pitit după vaza chinezească, punând piedică ospătarilor?…

    Răspunde
  2. marți, 18 noiembrie 2008, 14:21

    Nu umbla cu vicleşuguri. Tu erai statuia de la intrare în hotel, de nasul căreia mi-am lipit eu guma de mestecat. M-am prins. Ala creţ cu faţa triunghiulară, care vorbea tare, cu accent ardelenesc, era o sosie.

    Răspunde
  3. marți, 18 noiembrie 2008, 16:22

    Speram sa ma incord si io oleaca si sa relatez cele savarsite la casa grecului, dar iute a trebuit sa ma si resemnez. Ma tem ca nu mai e nimic de zis din parte-mi:)
    Tov Chinezule, asculta vorba de cubanez patit: ne-a pus Rusul cu botul pe labe…

    Răspunde
  4. marți, 18 noiembrie 2008, 17:23

    Horia,
    Acuma, nu vă mai lamentaţi. Că nici n-aţi schiţat vreo încercare :D

    Răspunde
  5. marți, 18 noiembrie 2008, 18:39
  6. marți, 18 noiembrie 2008, 19:59

    Deci ai fost şi tu? Unde erai de nu te-am văzut? :)))) Nu am nicio poză cu mine, da’ cu tine la grămadă. Io nu-s pe undeva prin aparatul tău? :D

    Răspunde
  7. marți, 18 noiembrie 2008, 21:54

    Deci nu cumva m-ati vazut si pe mine pe acolo ca vre-o trei zile m-am pierdut si nu m-am gasit nicaieri.

    Răspunde
  8. marți, 18 noiembrie 2008, 23:04

    Da un FTP cu poze de alea de fitze nu pui?

    Răspunde
  9. anonim
    marți, 18 noiembrie 2008, 23:44

    Subtire, daca era Vantu va mituia cu o Malta, o grancanaria, ceva, asa, la psd merge si un el greco.

    Răspunde