07.12.2016

Se caută bloggeri din Iași. Dați de veste dacă știți pe cineva :)

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Dragilor, în prezent se lucrează la o bază de date cu bloggeri ieșeni. Așa că, dacă sunteți din Iași și aveți un blog, sunteți invitați să vă înscrieți aici. Vă recomand să o faceți pentru că așa veți fi la curent cu evenimentele și campaniile cu bloggeri din orașul vostru.

Firește, puteți ajuta și dacă știți bloggeri din Iași și dați vestea mai departe. Tot așa, dacă nu știți bloggeri din Iași, dar știți pe cineva care știe bloggeri din Iași și-l rugați să dea vestea mai departe. Puteți ajuta și dacă nu știți nici măcar un blogger din Iași, dar dați oricum vestea mai departe. Cred că ați înțeles ideea. :))

iași

Despre autor: Bianca Ceică

Povestaș cu dor de ducă. Mică maestră de mari isprăvi 2.0 pe biancaceica.ro și pe cristianchinabirta.ro. :)

Jimmy Wales, co-fondatorul Wikipedia vine în România

Abonamente la ciocolată dorește cineva? Le găsiți la Magazinul de Ciocolată

9 comentarii

  1. marți, 8 martie 2016, 14:11

    […] de toți bloggerii care au fost prezenți la întâlnirea de sâmbăta trecută: Chinezu, Andreea Ignat, Alexandra Bohan, Andreea Scarlat, Dragoș Bârgăoanu, Marian Matei, Constantin […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 9 martie 2016, 10:46

    Oare se vor face pentru fiecare oraș mai mare? Oare va fi ceva și pentru Sibiu?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 9 martie 2016, 13:17

      Ai puțintică răbdare, avem in plan anul ăsta să descălecăm și acolo :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. marți, 15 martie 2016, 19:04

    […] acum ceva zile, c-am participat alături de Andreea și de Chinezu + alți oameni faini la un blogmeet pus pe… schimbare! Astăzi sunt fericită să anunț și […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 23 martie 2016, 07:06

    […] încep să se miște rotițele, iar dorința Andreei și a lui Chinezu, de a reactiva blogosfera ieșeană, prinde contur. Întâlnirea a avut loc – unde […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. Alex C
    luni, 28 martie 2016, 10:18

    Primul link nu trebuia sa fie catre baza de date? Ambele linkuri duc la formular.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • luni, 28 martie 2016, 10:22

      Către ce bază de date? Păi focusul meu fix pe formular este, căci așa se face baza de date :) Sau nu înțeleg eu ce mă întrebi…

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
      • Alex C
        miercuri, 30 martie 2016, 10:22

        „în prezent se lucrează la o bază de date cu bloggeri ieșeni” – ma gandeam ca poate fi vazuta respectiva baza de date, pentru a nu recomanda lumea acelasi blogger de 20 de ori. La asta ma asteptam cand am vazut link pe textul respectiv, nu sa vad ca ambele linkui duc la formular.

        Thumb up 0 Thumb down 0

        Răspunde