28.08.2016

Concurs cu premii… protejate: Cea mai funny poveste cu sex

Later edit: Mă veţi înţelege dacă am fost sensibil la maneaua Simonei, aşa că pe ea o declar câştigătoare… :))

––––––––

Cei mai atenţi dintre voi ştiţi că reprezint Bucureştiul (ca un fel de antrenor) în competiţia #LoveVille powered by Durex. Profit de ocazie – cum ar veni :D – ca să vă invit să votaţi oraşul cel mai iubăreţ din România, care – nu mă îndoiesc nici o secundă! – este Bucureştiul. În ciuda argumentelor aduse de „avocaţii” celorlalte oraşe aflate în competiţie, adică Tomata pentru Timişoara, Groparu pentru Cluj-Napoca, Somnulescu pentru Iaşi şi Joie Negru pentru Constanţa :D

Şi pentru că ştiu că aţi păţit la viaţa voastră nişte unele de le povestiţi la bere cu prietenii şi ei se îneacă de râs :)), vreau să aud de la voi colea jos în comentarii – de la cei care au curajul să recunoască, desigur – nişte poveşti funny despre sex, despre ce vi s-a întâmplat în exerciţiul funcţiunii, cum ar veni. Cu menţiunea că, pentru că tema săptămânii în competiţia #LoveVille este „Kamasutra – Încearcă mai multe poziții și câștigă!” – accentul să fie pe, fireşte, poziţii.

Premiul pe care vi-l oferă pentru cea mai funny poveste cu sex pe sistem de poziţii, cum ar veni este un kit Durex din prezervative şi lubrifiant, ca să fie acolo la casa omului că doar nu strică, vorba aia :D Aştept comentariile voastre până pe 22 iunie, ora 23.59.

Vă dau şi un material ajutător, în caz că – loviţi de nişte bătrâneţi care înseamnă în câmpul sexul acumulare de experienţă, desigur :D – poate că aţi uitat poziţiile pe care, sunt sigur, le-aţi experimentat în proporţie de cel puţin 98%, nu-i aşa? (poză giumbită de la Tomata, căci ştiu că nu se supără :D).

kamasutra

În timp ce vă aduceţi aminte, vă puteţi uita şi la „ziarul” #LoveVille. O idee foarte faină, din punctul meu de vedere (căci apar şi io în poză acolo, ce să zic altceva? :D) pentru endorsarea unei campanii şi aşa faine.

Succes, poziţioniştilor, succes! :D

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Perversitatea Like and Share

Urarea mea către (unele) branduri: Dumnezo vă-mburde-n rai!

16 comentarii

  1. miercuri, 18 iunie 2014, 10:57

    nu ma supar, normal :) ca si eu am giumbit-o din alta parte. singurul merit e ca am facut colajul. sa vedem totusi, daca Bucurestiul se iubeste cel mai mult, ca eu am dubii :D

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 18 iunie 2014, 11:06

    Hahaha! Chiar voiam sa ma iau constructiv de tine stimabile apropos de glumbirea pozei! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 18 iunie 2014, 11:23

      Păi de ce să te legi, bre, de mine? Nu ştii că hoţul care recunoaşte că nu a furat nu este hoţ? =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  3. miercuri, 18 iunie 2014, 11:24

    Pe vremuri imemoriale, legati fara acte dar cu mare amor am poposit pentru o noapte in fosta camera a actualei neveste. Fireste ca ne era drag sa ne…tinem in brate cand dormim. Si…exact in momentele in care dormeam am auzit un „boom” si camera s-a umplut de o imputisenie de miros. Bai..da’ rau! Adica varza murata e Chanell!! Stop joc! Aprinde lumina. Cauta cauza! mumu… nimic nimic mirosul persista! Tineri, superstitiosi…stafii??Spirite? Tamaie?…normal…baga tamaie ce dreaqu! Am bagat! Imputisenia nu disparea ci doar era amestecata cu tamaia! Fireste ca „somnul” era in deces clinic! In fine…ne-am carabanit in alta camera si chiar am dormit unul in brate la altul. Dimineata apare viitoarea actuala „baubau” soacra. Povestim speriati..uite…stafii duhuri draci laci. Bauba..soacra zambeste intra in camera se uita ca vulturul si ne arata. Un ou de Paste pastrat intr-o chestie de sticla explodase. Puii mei… De fiecare Paste sarbatorim asta. Nu radeti ca aveam vreo 18 ani…

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 18 iunie 2014, 11:30

      Bre, bine că nu aţi rămas marcaţi pe viaţă de faza asta şi să aveţi tresăltări de fiecare dată când „dormeaţi” :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. miercuri, 18 iunie 2014, 11:43

    Razi tu razi da’ sa pierzi un „somn” cand esti in permisie pentru un ou de Paste nu e gluma!! Acu’ ca-i veche treaba pot spune ca ceva timp am ales alte locatii de „dormit”. Vazu-i ca ceri cu pozitii amintiri da’ cu kamasutre n-am. N-am ramas lipit niciodat’ . Deci sunt in afara concursului.Spor sa aveti!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 18 iunie 2014, 12:07

    Auauaua! Ce provocare, abia astept sa apara valul de comentarii cu pozitii care mai de care.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 18 iunie 2014, 12:53

    Ei hai sa v-o povestesc si eu una amuzanta acuma dar dureroasa fu pentru mine. Si nah aici nu o poti incadra in pozitie pentru ca e vorba de sex oral. Eram copil mic si tantalau, recunosc, si eu cu prietena de atunci eram cam nimfomani si cautam pe net ceva placeri mai excentrice……Si gasiram undeva pe un forum unul care explica o senzatie „fierbinte” si noi sa o punem in practica . Hop scortisoara aveam in casa si gheata in frigider. Ok…Si in detalii zicea sa puna pe obiectul meu scortisoara si apoi ea sa imi faca sex oral plimband gheata prin gura. Nu am avut parte de senzatie placuta decat cateva secunde pana s-a umezit scortisoara si mi-a incins la propriu obiectul. Dupa un aaaaauuuuuuuu a mea ramasese muta cu gheata in gura si nu zicea nimic eu am fugit 10 minute sa „mi-o alint” cu apa rece. Nasoala senzatie oricum. Si dupa aceea ne intoarcem sa cautam pe net si imi venea sa injur la ala la care vazusem sfatul…dar am citit pana la capat unde scria ceva de genul „sa nu va puna pacatul in loc de tub de scortisoara sa folositi praf de scortisoara” Dar noi infierbantati nu citisem de prima oara si acel „sfat” de la sfarsit.

    Thumb up 5 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 19 iunie 2014, 08:22

      Vaaaaaai, ce rău îmi pare că ai păţit asta… NOT =)) Felicitări pentru dezinhibarea cu care povesteşti, Like :))

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  7. joi, 19 iunie 2014, 15:30

    Hmm, să particip și eu? :)) Văd că numai băieții s-au activat până acum.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 19 iunie 2014, 20:04

    Oh, cred că o să râmân singura fată din concursul ăsta. O să fiu ca la Top Social Brands, când se întreba în sală cine folosește Tinder, ridicau băieții mâna și…eu. Așa deci, cu roșeață în obraji o să povestesc ceva destul de recent, nici că aș fi avut când să trec prin nu știu câte experiențe. Acum un an eram acasă la prietenul meu (de atunci) și, mna, ne apucase dragostea unul de celălalt. Timp de 30-40 de minute toate au fost bune și frumoase. Eram destul de angrenați în activitate și clar nu mai puteam da înapoi, nici că am fi avut de ce. Asta până când am trecut eu deasupra și vecinii de la etaj au știut ei că se petrece ceva, așa că au băgat manele. La naiba, ce să mai faci când te simți extraordinar de bine, dar auzi versuri de ”of, viața mea” și altele asemenea? Am continuat până când prietenul meu m-a întrebat:

    ”Tu știi melodiile astea?”
    ”Nu, de ce”
    ”Te miști pe ritm”

    A fost una dintre cele mai dubioase experiențe :))

    Thumb up 3 Thumb down 0

    Răspunde
    • vineri, 20 iunie 2014, 07:18

      „Te misti pe ritm” asta e ca un banc foarte bun! Am ras teribil :)))))))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
    • vineri, 20 iunie 2014, 07:41

      De excepţie, de excepţie =)) =)) =))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde