07.12.2016

Ia să văd cât de bine cunoaşteţi voi cinefilul din mine :D

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Later edit: Şi nota mea este

———————-

Am spus-o de multe ori că nu aş mai face ce fac în 2.o dacă nu ar fi şi mult, mult fun :D Drept pentru care, astăzi aşa vă rog să priviţi provocarea de mai jos, pe sistem de hlizeală, dar – pe cât posibil, desigur – să fie o hlizeală serioasă. Ca material ajutător, vă recomand să vedeţi topul meu personal cu filmele pe care le-am văzut în 2012. Ca să vă faceţi o idee despre ce mă coafează cinefilistic vorbind :))

Provocarea este după cum urmează: ce notă pe o scară de la 1 la 10 credeţi că o sădau filmului Killing Time după ce o să îl văd la avanpremiera de luni? Aveţi mai jos trailerul şi, dacă vă ajută, pagina de facebook.

Şi ca să nu ziceţi că numai eu am de câşigat la afacerea asta, pun la bataie, prin amabilitatea simpaticilor de la Transilvania Film, o invitaţie dublă la film, stabilim noi de comun acord când vreţi să mergeţi.

Aştept comentariile voastre până pe 25 februarie, ora 23.59.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Top 10 filme văzute în 2012

Noul clip byron, în premieră marţi la Impromptu

12 comentarii

  1. vineri, 22 februarie 2013, 10:00

    eu merg pe-un 6,5 – 7. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. vineri, 22 februarie 2013, 11:46

    Io zic ca o sa-i dai un 9. Mai ales ca abia dupa ce vezi filmul o sa intelegi titlul. De fapt, o sa-l intelegi de doua ori.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. vineri, 22 februarie 2013, 11:59

    8,5. Parerea mea

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. vineri, 22 februarie 2013, 12:08

    Din partea mea, pentru incurajare, i-as da un 7 pentru incurajare.
    Tu, pentru ca esti mai indulgent, asa cum te vad eu in materie de filme, cred ca ii vei da un 7.5 tot de incurajare :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 22 februarie 2013, 12:14

    8.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. vineri, 22 februarie 2013, 12:15

    E o alegerea dificilă… :)Totuși, zic că îi vei da un 8.
    P.s. Are în distribuție doar 5 actori și din câte am văzut nu e scurtmetraj. Sper ca dialogurile să nu fie…plictisitoare.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. vineri, 22 februarie 2013, 16:45

    intre 8 si 9:).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 22 februarie 2013, 16:54

    ori 3 (pentru efort) , ori 9 (pentru că oricum nu pare de 10) .

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. Addy
    vineri, 22 februarie 2013, 19:15

    Eu mizez pe nota 7 :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. luni, 25 februarie 2013, 10:14

    9,5

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde