08.12.2016

6.000

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Uite că nici nu am realizat momentul când am sărit de 6.000 (şase mii!!!) de postări pe acest prea minunat blog în cei 5 ani şi un pic de când prestez de zor. Ocazie cu care ţin să mulţumesc următorilor:

Mie, fireşte, căci eu sunt cel care am prestat :D
Familiei mele minunate, care m-a suportat în toţi aceşti ani în care îmi căutam drumul, mai ales la început, şi pentru că au crezut în mine, mai ales către sfârşit :))
– Vouă, celor care îmi faceţi onoarea să citiţi ce scriu aici, motiv pentru care vă mulţumesc din nou :)
– Celor care au crezut în mine, care m-au ajutat, care au fost alături de mine şi la bine şi la greu (puţini, dar buni)
Prietenilor pe care mi i-am făcut prin intermediul blogului
Colegilor alături de care lucrez sau am lucrat la proiectele în care sunt implicat
– Amicilor, cunoştinţelor, relaţiilor etc. din categoria „fară număr, fără număr” :))
Celor care mă invidiază şi care sunt un excelent barometru care îmi arată că fac bine ce fac :D

Să fiţi iubiţi, dragilor :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai să învăţăm 2.0 împreună: cum ar fi să se predea social media în şcoli?

Motivele pentru care bloggerii nu scriu pe blog despre anumite subiecte

22 comentarii

  1. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:16

    felicitari, eu abia am trecut de baremul de 1000 zilele trecute

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:17

    Felicitări, Cristi!
    La mai multe, fiindcă ai ce spune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:23

    Felicitari Cristi. Să ne mai bucuri ochiul avid de informatii si de acum incolo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:27

    Felicitări!
    Așteptăm cu drag cifra de 15.000 de articole. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:38

    Sasã mii frumosi :)
    Pai la mai mare! Si sa nu zic sa dai 6000 de beri, da’ una de peste 6 grade merge ca sa uzi evenimentul :) Macar asa la un concurs. A propos, concursuri cu premii in bere la Blogal Initiative cand vedem? Ca la Blog de bere doar ce-a fost :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:44

    La mai multe!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 23 ianuarie 2013, 16:35

    La mai multe Cristi ! 6000 la puterea 60000 daca se poate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 23 ianuarie 2013, 16:49

    Felicitari!! Sus, tot mai sus, vorba cantecului :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 23 ianuarie 2013, 17:09

    La 7000 atingi concentrația de alcool din bere (care e de 7 % din ce știu eu).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 23 ianuarie 2013, 17:47

    Pana ajungi la 7000 o sa te intrec :) Glumesc desigur ca-s abia pe la 3000 , 3151 mai exact,

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 23 ianuarie 2013, 18:05

    Asta da..Felicitari..O cifra impresionanta. 3 materiale in fiecare zi..Eu zic ca asta este un Asa,da!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 23 ianuarie 2013, 19:09

    Adevărul este că scrii foarte mult și foarte des. Eu am aproape 6 ani și abia am trecut de 5000 de articole… Eu cred că tu ai făcut trei sferturi dintre ele doar în ultimul an, nu-i așa?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 23 ianuarie 2013, 19:23

    hohoho!!inseamna ca eu trebuie sa muncesc de 10 ori mai mult ca sa te ajung…si ziua are doar 24 ore (: energie mai deloc :)
    felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 23 ianuarie 2013, 21:41

    O cifra frumoasa … Bravo !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 23 ianuarie 2013, 23:14

    Felicitari pentru toate realizariile!:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 24 ianuarie 2013, 01:18

    Felicitari si la mai multe !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 24 ianuarie 2013, 07:45

    Multumesc, stimabililor! Si va doresc doar atat: sa ma intreceti, ca de ajuns stiu ca o sa ma ajungeti :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 24 ianuarie 2013, 09:31

    […] spuneam că tocmai ce am sărit de 6.000 de postări pe chinezu.eu în 5 ani şi un pic de activitate intensă 2.0. Adică – tradus – înseamnă că sunt […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 24 ianuarie 2013, 09:34

    La cat mai multe, Cristi!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. joi, 24 ianuarie 2013, 22:18

    6000 de articole, este ceva. Felicitări și la cât mai multe !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. duminică, 27 ianuarie 2013, 09:01

    Bravo!

    Felicitari! Eu zic sa corelezi postarile cu ceva funky. De ex, cand ajungi la 6500, sa faci 6500 de flotari sau sa urci 6500 de scari :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde