17.01.2017

6.000

Uite că nici nu am realizat momentul când am sărit de 6.000 (şase mii!!!) de postări pe acest prea minunat blog în cei 5 ani şi un pic de când prestez de zor. Ocazie cu care ţin să mulţumesc următorilor:

Mie, fireşte, căci eu sunt cel care am prestat :D
Familiei mele minunate, care m-a suportat în toţi aceşti ani în care îmi căutam drumul, mai ales la început, şi pentru că au crezut în mine, mai ales către sfârşit :))
– Vouă, celor care îmi faceţi onoarea să citiţi ce scriu aici, motiv pentru care vă mulţumesc din nou :)
– Celor care au crezut în mine, care m-au ajutat, care au fost alături de mine şi la bine şi la greu (puţini, dar buni)
Prietenilor pe care mi i-am făcut prin intermediul blogului
Colegilor alături de care lucrez sau am lucrat la proiectele în care sunt implicat
– Amicilor, cunoştinţelor, relaţiilor etc. din categoria „fară număr, fără număr” :))
Celor care mă invidiază şi care sunt un excelent barometru care îmi arată că fac bine ce fac :D

Să fiţi iubiţi, dragilor :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai să învăţăm 2.0 împreună: cum ar fi să se predea social media în şcoli?

Motivele pentru care bloggerii nu scriu pe blog despre anumite subiecte

22 comentarii

  1. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:16

    felicitari, eu abia am trecut de baremul de 1000 zilele trecute

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:17

    Felicitări, Cristi!
    La mai multe, fiindcă ai ce spune!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:23

    Felicitari Cristi. Să ne mai bucuri ochiul avid de informatii si de acum incolo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:27

    Felicitări!
    Așteptăm cu drag cifra de 15.000 de articole. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:38

    Sasã mii frumosi :)
    Pai la mai mare! Si sa nu zic sa dai 6000 de beri, da’ una de peste 6 grade merge ca sa uzi evenimentul :) Macar asa la un concurs. A propos, concursuri cu premii in bere la Blogal Initiative cand vedem? Ca la Blog de bere doar ce-a fost :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 23 ianuarie 2013, 15:44

    La mai multe!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 23 ianuarie 2013, 16:35

    La mai multe Cristi ! 6000 la puterea 60000 daca se poate.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. miercuri, 23 ianuarie 2013, 16:49

    Felicitari!! Sus, tot mai sus, vorba cantecului :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. miercuri, 23 ianuarie 2013, 17:09

    La 7000 atingi concentrația de alcool din bere (care e de 7 % din ce știu eu).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 23 ianuarie 2013, 17:47

    Pana ajungi la 7000 o sa te intrec :) Glumesc desigur ca-s abia pe la 3000 , 3151 mai exact,

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 23 ianuarie 2013, 18:05

    Asta da..Felicitari..O cifra impresionanta. 3 materiale in fiecare zi..Eu zic ca asta este un Asa,da!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. miercuri, 23 ianuarie 2013, 19:09

    Adevărul este că scrii foarte mult și foarte des. Eu am aproape 6 ani și abia am trecut de 5000 de articole… Eu cred că tu ai făcut trei sferturi dintre ele doar în ultimul an, nu-i așa?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 23 ianuarie 2013, 19:23

    hohoho!!inseamna ca eu trebuie sa muncesc de 10 ori mai mult ca sa te ajung…si ziua are doar 24 ore (: energie mai deloc :)
    felicitari!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  14. miercuri, 23 ianuarie 2013, 21:41

    O cifra frumoasa … Bravo !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  15. miercuri, 23 ianuarie 2013, 23:14

    Felicitari pentru toate realizariile!:)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  16. joi, 24 ianuarie 2013, 01:18

    Felicitari si la mai multe !!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  17. joi, 24 ianuarie 2013, 07:45

    Multumesc, stimabililor! Si va doresc doar atat: sa ma intreceti, ca de ajuns stiu ca o sa ma ajungeti :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  18. joi, 24 ianuarie 2013, 09:31

    […] spuneam că tocmai ce am sărit de 6.000 de postări pe chinezu.eu în 5 ani şi un pic de activitate intensă 2.0. Adică – tradus – înseamnă că sunt […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  19. joi, 24 ianuarie 2013, 09:34

    La cat mai multe, Cristi!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  20. joi, 24 ianuarie 2013, 22:18

    6000 de articole, este ceva. Felicitări și la cât mai multe !

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  21. duminică, 27 ianuarie 2013, 09:01

    Bravo!

    Felicitari! Eu zic sa corelezi postarile cu ceva funky. De ex, cand ajungi la 6500, sa faci 6500 de flotari sau sa urci 6500 de scari :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde