05.12.2016

Ei sunt cei ce o să aibă banner pe chinezu.eu

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

În management se numește delegare de responsabilități. În blogosferă noi îi spunem preteneală :D Așa am făcut și io cu Andrei Crivăț, pe care l-am rugat să aleagă (fără să știe ce face, evident :D) 3 numere din lista pe care o vedeți mai jos și prin care a ales, astfel, câștigătorii unu banner acilea pe chinezu.eu pentru 30 de zile, conform înțelegerii avute :)

Cum am procedat? I-am pus pe toți cei 30 de bloggeri care au preluat codul jocului Mobil 1 într-un excel, în funcție de momentul în care am aflat că au pus codul (adică aia e ordinea acolo), după care l-am rugat pe Crivăț să aleagă… dar mai bine vedeți voi filmul :D

Așadar felicitări Sorin, Corvinash și Securista :) Aștept să îmi trimiteți bannerele 125×125 pe adresa cristi.china pe gmail.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Am ales siteul pentru inițiativa ”Voluntariat 2.0”

Acesta este proiectul pe care m-am angajat să îl susțin

13 comentarii

  1. marți, 5 iulie 2011, 06:59

    Mulțam! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 5 iulie 2011, 07:07

    Chinezu`, mai asteptam astfel de campanii :D, si felicitari castigatorilor :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 5 iulie 2011, 08:00

    Felicitari castigatorilor! Interesanta treaba…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. marți, 5 iulie 2011, 10:15

    Multumim Chinezu, multumim Crivat… Cum am castigat fix cu numarul 13 :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 5 iulie 2011, 10:38

    of ma Crivatul asta, cum a zis el 21 in loc de 20, ma faceam si eu cu un banner :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 5 iulie 2011, 10:44

    Ah, nu am luat in calcul varianta asta …Uneori nu e bine sa fii primul :)). Mai faceam si eu un spike de trafic, mai afla lumea de sportul pe care il promovez.

    De stiam ca e Crivatul extractorul sef il manaream eu cumva :))

    In alta ordine de idei, bravo pentru concurs, felicitari castigatorilor (acum sa si scrieti pe blog frumos ca va vor veni oamenii de la chinezu).

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. marți, 5 iulie 2011, 12:06

    Eu am fost trecuta pe lista la numarul…datei mele de nastere. :))).. Deci 26 nu mi-a purtat noroc. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. marți, 5 iulie 2011, 16:34

    De tinut minte, nu e bine sa fi primul niciodata :)) Felicitari castigatorilor

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  9. marți, 5 iulie 2011, 22:26

    Poate data viitoare castig si eu un concurs la chinezu… pana una alta felicitari castigatorilor!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  10. miercuri, 6 iulie 2011, 10:26

    Bine ca n-a zis 4 si 11 ca-i puneai doua bannere securistei. :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  11. miercuri, 6 iulie 2011, 14:17

    E vina mea că l-am bulversat pe chinez. Prima dată am trimis pe mail și apoi am zis că poate trebuie să las și aici link. Probabil le-a luat cu copy paste și le-a pus în listă.
    Un lucru e cert, nu e vorba de nepotisme, pentru că nici nu ne cunoaștem.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  12. vineri, 8 iulie 2011, 12:24

    mea culpa, bag mintenash bannerul!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  13. miercuri, 24 august 2011, 06:06

    […] esti la al doilea premiu pe care am onoarea sa ti-l ofer. Ma rog, prima data ti l-a oferit Andrei Crivat, dar tot pe obrazul meu :)) Precizeaza si matale ca nu ne cunoastem, nu suntem rude, nu mi-ai dat […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde