10.12.2016

Bloggeri care mă enervează!!!!!!!!!

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Astăzi mă enervează din toate papilele mele Adi Hădean. Care, într-o cârdăşie sublimă cu cel care are nume şi fire de crivăţ au atentat la sănătatea unor stimabili concetăţeni, executând cu o mârşăvie crasă (dar şi grasă) nişte unele, cum ar fi mizeria colesteroleală de mai jos… Nişe nemernici!!!

coaste

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cu un presentiment greu, renumitul blogger deschise Yahoo Mail…

De ce ne place sportul?

Niciun comentariu încă

  1. miercuri, 18 martie 2009, 10:45

    Da, e oribil ce fac clujenii ăştia :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  2. kmi
    miercuri, 18 martie 2009, 11:56

    ar fi mers si un „foioioioi”…”niste nemernici – foioioi”

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  3. miercuri, 18 martie 2009, 11:57

    Cata cruzime! Este inadmisibil dom’le!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  4. miercuri, 18 martie 2009, 12:02

    Asa e, niste nemernici.. Cum de baga asemenea costite la poza, fara o pregatire in prealabil cu niscaiva marar si patrunjel.. O infamie, dom’le, protestez.. :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. miercuri, 18 martie 2009, 13:13

    subscriu! dooo zile trebuie sa beau doar apa…dupa papanasii lui! Halal!!!
    Iar despre alte paste, carneturi si dulcegarii, nici nu mai vorbesc! Sufera lumea de criza…de primavara, si iote la el, ce ne face! Infiorator! :P

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. miercuri, 18 martie 2009, 21:22

    Pe mine m-a distrus, oricum. Salivez numai cand ma uit la chestia asta…

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  7. joi, 19 martie 2009, 01:21

    stimaţi concetăţeni şi drag tovarăş chinezu. îmi fac autocritica şi îmi asum întreaga răspundere. apoi împart la doi cu tovarăşul crivăţ, că el m-a pus. şi când o fi mai rău, să treceţ pe la noi, să vă lovim cu o porţie de coaste cu varză. no, bine?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. vineri, 3 aprilie 2009, 09:40

    […] a comment » V-am mai spus io de nemernicii de la Cluj, care atentează zi de zi la sănătatea sănătoasă şi mintală a românilor. Acum o comit din […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde