S-au afișat rezultatele concursului de badminton Cupa de Toamnă – Deva, 2015

Așa cum scria Chinezu acum ceva vreme, Cupa de Toamnă – Deva, 2015 a avut loc în perioada 30 octombrie – 1 noiembrie.

A venit vremea să vă prezint rezultatele competiției:

                      XD Liga C

1           Dan Rotuna + Dalia Ostafi                                            CSM Timișoara

2           Dan Septimiu Bonta + Daria Andra Birău                     ACS Badminton Club Deva

3           Daniel Iancu Bădău + Melinda Bărdășan                     ACS Badminton Tg. Mureș/Spania

3           Vasile Țop + Nicoleta Tiron                                          ACS Badminton Club Deva/ACS Valahia București

                         XD Liga B

1           Paul Cojocaru + Melinda Csiki                                      ACS Badminton Club Deva

2           Andrei Stiopu + Lelia Ionescu                                      ACS Valahia București/CSM Timișoara

3           Gabriel Sîrbu + Bianca Niță                                           ACS WePlay Brașov/ACS Valahia București

3           Mihai Macarei + Gabriela Macarei                                ACS Badminton Club Deva

                         XD Liga A

1           Denis Dehelean + Corina Daniela Popa                       CSM Timișoara

2           Radu Bogdan Vasiu + Catrinel Maria Cîrlan                CSM Timișoara/CS Preventis Iași

3           Andreas Thiel + Medeea Macarei                                 CSM Timișoara

3           Paul Cojocaru + Melinda Csiki                                      ACS Badminton Club Deva

                        WD Liga C

1           Andreea Maria Crăciun + Simona Dragoș                    ACS Badminton Club Deva/ACS Badminton Club Cluj

2           Gabriela Macarei + Corina-Alexandrina Roman           ACS Badminton Club Deva/CS SuperSport Baia Mare

3           Melinda Bărdășan + Valentina Paval                            Spania/CSM Timișoara

4           Oana Țerbea + Camelia Turturică                                 CSM Timișoara/ACS Badminton Club Deva

                         WD Liga B

1           Gabriela Macarei + Medeea Macarei                            ACS Badminton Club Deva/CSM Timișoara

2           Ramona Csik-Molnar + Briana Herciu                          CSM Timișoara

3           Catrinel Maria Cîrlan + Cristina Ștefana Turicianu       CS Preventis Iași/CS Preventis Iași

3           Bianca Niță + Nicoleta Tiron                                         ACS Valahia București

                        WD Liga A

1           Melinda Csiki + Medeea Macarei                                  ACS Badminton Club Deva/CSM Timișoara

2           Ramona Csik-Molnar + Octavia Dorina Iftime             CSM Timișoara

3           Estera Emanuela Anghelescu + Corina Daniela Popa ACS Valahia București/CSM Timișoara

4           Bianca Niță + Roxana Novac                                         ACS Valahia București/CSM Timișoara

                        MD Veterani (+ 35)

1           Denis Dehelean + Alin Sorin Popescu                          CSM Timișoara

2           Cosmin Chiribău + Mihai Macarei                                 ACS Interfast Bacău/ACS Badminton Club Deva

3           Gábor Ádám + Dan Vidrean                                          ACS Badminton Club Cluj/ACS Badminton Club Cluj

4           Cosmin Panțuru + Mihai Cătălin Turturică                    ACS Badminton Club Deva/CSM Timișoara

                         MD Liga C

1           Adrian Giurgiu + Raul Claudiu Moldovan                    ACS Badminton Club Deva

2           Daniel Florin Borca + Cătălin Hosu                              CSM Timișoara/ACS Badminton Club Deva

3           Dan Vidrean + Titus Vîrlan                                            ACS Badminton Club Cluj

3           Dan Septimiu Bonta + George Vlad Motorga             ACS Badminton Club Deva

                        MD Liga B

1           Gabriel Sîrbu + Andrei Stângă                                      ACS WePlay Brașov/CSM Timișoara

2           Mircea Cătălin Birău + Paul Cojocaru                           ACS Badminton Club Deva

3           Cosmin Chiribău + Nguyen Thai Thanh                        ACS Interfast Bacău/Vietnam

3           Sorin Brezina-Comșa + Andrei Stiopu                          ACS Valahia București

                        MD Liga A

1           Mircea Adrian Vasiu + Radu Bogdan Vasiu                 CSM Timișoara

2           Denis Dehelean + Andreas Thiel                                  CSM Timișoara

3           Valentin Maier + Alin Sorin Popescu                            CSM Timișoara

4           Mugur Barbu + Silviu Turicianu                                     CS Preventis Iași/CS Preventis Iași

                        WS Liga A

1           Octavia Dorina Iftime                                                    CSM Timișoara

2           Melinda Bărdășan                                                          Spania

3           Adina Tremain                                                                ACS WePlay Brașov

3           Andreea Maria Crăciun                                                   ACS Badminton Club Deva

                        MS Veterani (+ 35)

1           Alin Sorin Popescu                                                         CSM Timișoara

2           Mihai Macarei                                                                 ACS Badminton Club Deva

3           Mugur Barbu                                                                   CS Preventis Iași

3           Valentin Maier                                                                CSM Timișoara

                        MS Liga C

1           Dan Gorbănescu                                                            CSM Timișoara

2           Cosmin Popescu                                                            CSM Timișoara

3           Paul Lupașcu                                                                  CS Preventis Iași

3           Silviu Rusu                                                                      ACS Badminton Club Deva

                        MS Liga B

1           Gabriel Sîrbu                                                                  ACS WePlay Brașov

2           Andrei Stiopu                                                                 ACS Valahia București

3           Sorin Brezina-Comșa                                                     ACS Valahia București

3           Mihai Cătălin Turturică                                                   CSM Timișoara

                        MS Liga A

1           Mircea Adrian Vasiu                                                       CSM Timișoara

2           Andreas Thiel                                                                 CSM Timișoara

3           Radu Bogdan Vasiu                                                       CSM Timișoara

4           Nguyen Thai Thanh                                                        Vietnam

Share on facebook
Distribuie pe Facebook
Share on linkedin
Distribuie pe LinkedIn
Share on whatsapp
Distribuie pe Whatsapp

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

4900 de abonați la newsletterul meu n-au cum să greșească :)