27.04.2017

Cine vine cu mine la Supercupa României la handbal?

Pe scurt: am 5 bilete duble pentru voi la Supercupa României la handbal, care are loc miercuri, 19 august, la Sala Polivalentă. O să aveți acces la două meciuri: de la 17.00, la masculin, HCM Minaur Baia Mare – Energia Târgu Jiu, iar de la 20.00, la feminin, HCM Baia Mare – CSM București.

Ne strângem gașcă faină, așa că vă aștept alături de noi în tribune. Dacă nu aveți cumva alt program deja făcut pentru ziua aceea, desigur :D

Cum procedăm? Îmi spuneți mai jos în comentarii ce echipe credeți că o să câștige. Un fel de Nostradamus vreau să fiți :)) Dintre toate comentariile, o să aleg 5, care primesc biletele duble. Aștept comentariile voastre până marți, 18 august, ora 15.00.

Succes! Hai ai noștri! :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Fundația Vodafone organizează în premieră Big Marathon

Hai să votăm Baia Mare în competiția People Choice Award! Căci reprezintă România!

16 comentarii

  1. luni, 17 august 2015, 09:43

    Nu sunt Miercuri in Bucuresti, deci nu ma lansez la bilete, dar n-am putut sa nu ma abtin la raspunsuri. Castiga Baia Mare si la baieti si la fete si-n deplasare :)

    Răspunde
  2. Catalin
    luni, 17 august 2015, 10:24

    HCM la masculin si CSM București la feminin.
    Parerea mea, nu dati cu bata…:)

    Răspunde
  3. Saviola
    luni, 17 august 2015, 11:55

    Minaur Baia Mare la masculin si CSM Bucuresti la feminin.

    Răspunde
  4. Flore Daniel
    luni, 17 august 2015, 12:03

    Cred ca vor castiga echipele HCM Minaur Baia Mare la masculin si CSM Bucuresti la feminin

    Răspunde
  5. Alex
    luni, 17 august 2015, 12:36

    Nu stiu cine o sa castige, dar stiu cine mi-as dori sa castige: HCM Baia Mare (sa isi ia revansa din campionat) si HCM Minaur Baia Mare (imi place foarte mult ambitia baietilor de acolo). :)

    Răspunde
  6. Irina Dinca
    luni, 17 august 2015, 12:38

    Sigur va castiga echipa HCM Minaur Baia Mare la masculin si CSM Bucuresti la feminin

    Răspunde
  7. florin nechita
    luni, 17 august 2015, 13:07

    cu siguranta hcm baia mare va dorii sa-si ia revansa pentru meciul pierdut in campionat in dauna csm-ului tot la polivalenta. iar baietii de la tirgu jiu isi vor vinde scump pielea , chiar daca sunt catalogati cu sansa a doua.

    Răspunde
  8. Ioan Săbăduş
    luni, 17 august 2015, 23:27

    Io am vazut ce jucatori au la baschet, dar nu-i corect sa spunem echipa Baia Mare, deoarece am vazut sambata si duminica asta, ca majoritatea meseriasilor is din Sighet.
    Deci fara pretentie la bilete, bate tot ce prinde Maramu’ !!!

    Răspunde
  9. Lupu Daniel-Mihai
    marți, 18 august 2015, 11:33

    La masculin va castiga Baia Mare, iar la feminin cred ca CSM Bucuresti.

    Răspunde
  10. marți, 18 august 2015, 15:00

    Stimabililor, concursul s-a încheiat și am un anunț fain de făcut: avem bilete pentru toți :D O să vă dau pe mail ce și cum. Mulțumesc!

    Răspunde
  11. miercuri, 19 august 2015, 09:36

    Ah…. am vazut tarziu. :( Iaca un motiv bun sa ma abonez la newsletter-ul tau. :)

    Răspunde
  12. ERNEST SARPACZKI
    miercuri, 19 august 2015, 10:13

    Minaur și CSM București

    Răspunde
  13. joi, 20 august 2015, 11:49

    Hai sa te vad cu o bere dubla pentru cel mai corect pronostic :)

    Răspunde