21.07.2017

Căutăm bloggeri care să îşi închidă blogul în ziua alegerilor

Dap, suntem câţiva care am decis ca pe 16 noiembrie, când vom merge la vot pentru al doilea tur la prezidenţiale, să ne închidem blogul. Nu ca o formă de protest sau ceva, ci ca pe un îndemn adresat tuturor celor care ajung pe blogul nostru de a merge la vot. Treaba fiecăruia cum votează, dar să meargă să voteze!

Dacă aveţi blog şi vreţi să fiţi şi voi parte din isprava asta, spuneţi în comentarii mai jos (atenţie, cu un mail valid, pe care să vă pot contacta) sau daţi-mi un mail pe cristi.china at gmail.com, până vineri seara. O să primiţi acolo instrucţiuni despre ce şi cum o să se întâmple. Este vorba, fireşte, despre un cod pe care o să îl implementaţi pe blog. Vorbim pe mail mai multe, desigur.

La vot, deci!

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vineri în Suceava, sâmbătă în Târgu Mureş. Bere, anyone? :D

#CeVrăjiMaiFacBloggeri Gabi Solomon o arde prin emisiuni la radio

24 comentarii

  1. joi, 13 noiembrie 2014, 15:23

    Eu :D

    Răspunde
  2. joi, 13 noiembrie 2014, 15:24

    Susţin şi eu ideea şi vreau să îmi închid blogul pe 16! :)

    Răspunde
  3. joi, 13 noiembrie 2014, 15:27

    Deși blogul meu nu este foarte cunoscut, mesajul ăsta, îndemnul de a merge și vota ar prinde bine. Așadar aștept detalii.

    Răspunde
  4. joi, 13 noiembrie 2014, 15:33

    Și eu :)

    Răspunde
  5. joi, 13 noiembrie 2014, 15:37

    Si eu, si eu! :)

    Răspunde
  6. joi, 13 noiembrie 2014, 15:52

    Vreau si eu! :)

    Răspunde
  7. joi, 13 noiembrie 2014, 15:56

    Mai Cristi, eu mi-as lasa blogul deschis dar la vot- si din alte tari am venit cand a trebuit :)

    Răspunde
    • joi, 13 noiembrie 2014, 16:00

      Colega, faci cum crezi ca e mai bine, atata vreme cat „bine” inseamna ca lumea merge la vot :)

      Răspunde
  8. joi, 13 noiembrie 2014, 16:08

    Si eu, si eu :D

    Răspunde
  9. joi, 13 noiembrie 2014, 16:29

    Ia, ia :D

    Răspunde
  10. joi, 13 noiembrie 2014, 17:11

    Mă alătur și eu :)

    Răspunde
  11. joi, 13 noiembrie 2014, 20:36

    Si eu :)

    Răspunde
  12. joi, 13 noiembrie 2014, 21:01

    Me too.

    Răspunde
  13. joi, 13 noiembrie 2014, 22:11

    Și eu!

    Răspunde
  14. vineri, 14 noiembrie 2014, 00:09

    Cristi, trimite-mi si mie info :)

    Răspunde
  15. vineri, 14 noiembrie 2014, 01:42

    Si eu as vrea ;)

    Răspunde
  16. vineri, 14 noiembrie 2014, 10:43

    Merg la vot, asa ca vreau sa inchid blogul pe 16.

    Răspunde
  17. vineri, 14 noiembrie 2014, 16:34

    Absolut!

    Răspunde
  18. vineri, 14 noiembrie 2014, 19:46

    Dar un pop-up cu „Ieși la voi înainte să vizitezi blogul” merge?

    Răspunde
  19. vineri, 14 noiembrie 2014, 21:17

    achiesez si eu, dar ca forma de protest si stiu de ce …. dar nu pot spune …..

    Răspunde
  20. sâmbătă, 15 noiembrie 2014, 09:12

    Vreau și eu!

    Răspunde
  21. monica
    sâmbătă, 15 noiembrie 2014, 10:53

    si eu

    Răspunde
  22. sâmbătă, 15 noiembrie 2014, 15:35

    Ma bag si eu in isprava. Nu e foarte citit blogul meu sau cuoscut, dar imi place ideea! :D

    Răspunde
  23. sâmbătă, 15 noiembrie 2014, 16:52

    pff, acum am citit. imi place si sustin.

    Răspunde