25.04.2017

Ia să vedem ce sfaturi aţi da celor care se ocupă de ginecologultau.ro

Pe bune, nu e caterinca. Am primit mail de la Paul, unul din medicii care se ocupă de ginecologultau.ro, în care îmi cerea părerea despre site. Dar cum eu sunt mare fan al spiritului 2.0 (adică eu întreb, voi răspundeţi :D #aroganta), am zis că mai bine vă întreb. Nu de alta, dar voi oricum vă pricepeţi mai bine dacă este să analizăm pe căprării. Adică unul ştie mai mult design decât ceilalţi, alţii mai mult copywriting, aţi înţeles ideea.

Menţionez că habar nu am cine sunt cei care se ocupă de site şi că singura mea legătură cu ei a fost mailul despre care vă spuneam mai sus.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Fiţi voi înşivă, stimabililor, căci nimeni nu o să facă asta în locul vostru

Ce se mai întâmplă în România adevărată, în timp ce noi suntem prinşi cu altele

9 comentarii

  1. miercuri, 19 iunie 2013, 07:44

    Am aruncat un ochi pe site. E o idee interesanta. Nu stiu cat succes va avea. Timpul imi va da raspunsul

    Răspunde
  2. miercuri, 19 iunie 2013, 08:20

    Mare maestru de 2.0, cum adica „habar nu am cine sunt cei care se ocupă de site”? :)
    Pe prima pagina a site-ului este poza dr. Paul, iar la contact-ul site-ului, adresa lui de mail. Nu e obvios? :)
    Ca sa-ti raspund la intrebare, nu stiu cat e de corecta/completa informatia de pe site, ca nu e domeniul meu de expertiza, dar aspectul site-ului este de anii ’90. E bine ca e aerisit, dar nu la fel de bine ca arata „vintage” :)

    Răspunde
    • miercuri, 19 iunie 2013, 08:23

      Diferenta dintre mine si tine este una evidenta si irefutabila. Eu nu cunosc o persoana pana nu o cunosc offline. Si, de preferat, sa ciocnesc o halba. Daca ar fi sa ne cunoaste dupa sectiunea Contact de pe site, toata viata noastra ar fi de o tristete ravasitoare.
      Obviously :)

      Răspunde
      • miercuri, 19 iunie 2013, 08:28

        Coane, de ce esti agresiv gratuit cu cineva care nu incearca sa te trolleze?
        Eu nu pot intra in mintea ta ca sa stiu ce-ai vrut sa spui prin ce ai scris; citesc doar ce scrii: „Menţionez că habar nu am cine sunt cei care se ocupă de site” – nu stii cine sunt cei care se ocupa de site (desi in sectiunea „Despre site” este mentionat ca sunt 2 doctori care se ocupa de site; Paul si inca 1)
        Una e sa spui ca nu stii cine se ocupa de site si alta e sa nu-i cunosti personal sau sa bei o bere cu ei. Obviously ;)

        Răspunde
        • miercuri, 19 iunie 2013, 08:31

          Agresiv? Bine ca am lamurit-o si pe asta, deci =))

          Răspunde
          • miercuri, 19 iunie 2013, 08:32

            Agresiv verbal pentru nivelul tau intelectual. Nu ma astept nici sa dai cu pumnu’, nici sa ma injuri de mama. Deja cred ca sunt eu cel trollat. Sanatate!

            Răspunde
  3. Petrica
    miercuri, 19 iunie 2013, 18:55

    Ideea este buna..dar trebuie multa, multa munca! proiectele mari se realizeaza in timp! sigur nimeni nu se asteapta ca acel site sa fie cunoscut si util „peste noapte”. Perseverenta si rabdare! Multa bafta!

    Răspunde
  4. miercuri, 19 iunie 2013, 19:23

    Cred ca fetele ar da un raspuns mai prompt, noi nu prea ne pricepem la aceste activiti. De curios ce sunt, cred ca ar fi misto sa se puna un material video complet…zic si eu :)))

    Răspunde