Dragilor,
În primul rând vă mulţumesc mult pentru că îmi faceţi onoarea să mă citiţi. Pentru că este o onoare, vă asigur. Şi spun asta ori de câte ori am ocazia. Pentru că fără voi zău dacă noi, cei care mai scrijelim câte una, alta pe acest răboj 2.0 numit blog am exista cu adevărat :)
Pentru a înţelege mai bine cum să prestez acilea pe blog, vă rog să votaţi la sondajul de mai jos. Cu menţiunea că îi rog să voteze doar pe cei care mă citesc cu o periodicitate de minimum o dată pe săptămână. Asta nu înseamnă că am ceva cu cei care ajung din greşeală pe aici. Doar că, de data asta, mă adresez celor care îmi fac onoare să revină permanent.
Precizare: vreau să ştiu doar judeţul unde activaţi/locuiţi acum. Adică, altfel, spus am nevoie să bifaţi doar o singură opţiune, chiar dacă aveţi reşedinţe în 14 municipii :D Dacă locuiţi în afara României, puteţi vota şi opţiunea asta.
Multţumesc!
[polldaddy poll=6750307]
29 thoughts on “Recensământul geografic al cititorilor de chinezu.eu”
Am pus si Doljul pe harta :) Spor!
Credeam că Doljul era deja pe hartă de prin 1918. :|
Pe harta Chinezului mai :)
Maramu plai cu flori :)
@Daniel: Si eu am sporit randurile! :P
Foarte bine!
hmmm… tot Bucale’ e majoritar ?
Cu bucurestiul nu`i fare, pentru ca e un mix de orase intr-unul singur. Votat bucurestean si ii nascut la Cluj, nu`i fain asa:) Votat Craiova pentru ca sunt nascut in Craiova chiar daca te citesc si din Bucuresti:)
Ce greu a fost votul…
Chiar dacă las mai rar comment-uri, te citesc, stimabile Chinezu. ( da, ştiu, am ceva cu „stimabilitatea” ).
Să ştii că voiam să votez Suceava, că mi-s de loc din Bucovina, dar m-a atras şi Iaşul, că acolo am debutat ca blogger acum vreo 4 ani şi mi-s tare dragi tovarăşii-bloggeri din Iaşi. Dar acum stau de un an jumătate în Bucureşti, aşa că am ales în final Bucureştiul. Cu grea tragere de inimă. :))
Păi de ce să faci un astfel de sondaj?
E greu cu Google Ananlytics-ul or something? :P
Hai sa zicem ca nu am chef sa iti raspund. Nu ca este evidenta diferenta dintre ce imi zice analytics si ce fac eu aici. Din jdemii de puncte de vedere.
Maramures plai cu flori :D …hai acas` de Sarbatori :P
Hahaha greu am mai gasit Bucuresti :) Votat!
Sunt curios cate voturi se vor strange din diaspora. Ai vazut ce importante sunt la nevoie… :))
Apropo, nu ai un termen in care se inchid urnele? :)
ahhhhh. trebuia sa bifez Valcea. ntz ntz. vad ca de la mine din valcea nu se ridica nimeni. se pare ca is prea ocupati cu e-bay-ul :)))
cam bate vântul pe la județele „autonome”. Pare că nu-i interesează de chinezi, ci numai de ardeleni :P
Am pus #3 la BV
Votat mare maestru
BLOGOSFERA VRANCEA e doar pe locul 4 ?!?!
hmm, vedem noi, peste olecuta de vreme :)
Sa fim si realisti…
Am mai dat si eu o mana de ajutor Doljului, desi cred ca ar putea mai mult chiar :D
Cu votul meu a aparut si Caras-Severinul la recensamantul geografic.
Is singurul din PH 0.51% (1 votes)
:))))
Haotik, nu mai esti singur. :-P
in Teleorman doar 3 :(
Hai, ca-s primul …din Calarasi!
Maramuressssssssssssssssssss!
Pingback: Bullshit Metrics: Câţi utilizatori români are Twitter (2013) | zoso blog
Mosule,
cu patru voturi din Braila nu cred ca vine primavara nici macar in 2014!
toata tara e pe tine!