27.04.2017

Avem jucători de poker pe aici?

Weekendul acesta sunt la Mamaia, unde particip la evenimentul de lansare a aplicaţiei pentru mobil PokerStars. Nu am mai jucat poker de o grămadă de ani, dar asta nu este foarte relevant în contextul cu pricina. Căci eu am venit aici să mă uit la o aplicaţie care – spun cunoscătorii – o să prindă foarte bine la amatorii genului.

Revin  cu info după ce văd ce şi cum. Până atunci, însă, ia să vă aud dacă am cititori care joacă poker. Şi de ce fac asta, cu ce periodicitate, cu câtă plăcere, cu câtă enervare, hai, spuneţi tot :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai că am lansat şi blogdecinema.ro :D

Întâlnirea mea cu Ionuţ Iftimoaie

15 comentarii

  1. vineri, 27 iulie 2012, 18:02

    sa stii ca joc destul de mult poker. pe telefon ce-i drept, dar joc. n-am jucat insa niciodata la masa, cu alti jucatori, pe bune. mi-ar placea sa facem un #pokertweetmeet

    Răspunde
    • vineri, 27 iulie 2012, 18:18

      Io ma bag sa organizez asa ceva, dar numai daca sunt arbitru. Pentru ca ma poti cumpara lejer cu 2 beri =))

      Răspunde
      • vineri, 27 iulie 2012, 18:42

        pai domnu’, in cazul asta iti dau o naveta sa stiu sigur ca ies castigator :D

        Răspunde
  2. vineri, 27 iulie 2012, 18:08

    Eu nu joc, dar ma bate gandul sa invat… dupa cum spuneam chiar zilele trecute aici: http://www.cityinads.com/calatorie-imaginara-cu-dor-de-monaco/

    Răspunde
  3. sâmbătă, 28 iulie 2012, 01:03

    Cat am fost in liceu am jucat la greu. Am pierdut ceva bani in liceu din pricina asta! :)) Si pe PokerStars jucam des cu prietenii.

    Răspunde
  4. sâmbătă, 28 iulie 2012, 09:41

    A zis cineva ceva de poker? Instant mă activez când aud de sportul ăsta… io mi-s mare amator şi jucător de poker, mă uit la competiţii, joc pe net, bag bani la greu şi scot, mai puţin ce-i drept, dar scot.

    Răspunde
    • sâmbătă, 28 iulie 2012, 12:40

      Am vrut sa zic ceva constructiv, dar dupa ce am vazut ce ai zis pe twitter e cam degeaba. Asa ca nu mai zic nimic.

      Răspunde
  5. sâmbătă, 28 iulie 2012, 10:53

    Eu nu joc

    Răspunde
  6. popadriana
    sâmbătă, 28 iulie 2012, 12:32

    Si eu joc foarte mult poker, dupa sah, e sportul meu preferat…joc atat la masa pe viu cat si online.Am jucat pe pokerstars cat si pe partypoker dar tot mai bine e parca pe pokerstars.

    Răspunde
    • sâmbătă, 28 iulie 2012, 12:42

      Dar varianta de mobil ai incercat? Eu tocmai ce am terminat cateva partide si e chiar ok cum se poate juca :)

      Răspunde
  7. sâmbătă, 28 iulie 2012, 13:14

    Joc si eu poker cand am timp. Dar nu sunt un jucator inrait

    Răspunde
  8. miercuri, 1 august 2012, 08:56

    […] întrebat zilele trecute dacă sunt jucători de poker pe aici. Pentru că, vă spuneam atunci, voi participa la lansarea aplicaţiei PokerStars […]

    Răspunde
  9. miercuri, 1 august 2012, 15:56

    Aplicatia de la pentru mobil PokerStars este foarte ok. Oricum ei aveau si cel mai bun soft.

    Răspunde