21.04.2017

Cum vi se pare campania bloggerilor apolitici?

Inițiată de Marian Hurducaș.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Aplicație ”Primăria ta” pentru smartphone

Scrisoare deschisă către Anca Boagiu

14 comentarii

  1. joi, 24 mai 2012, 10:13

    remarcata deja pe Pinterest, mi se pare o initiativa buna. Pana la urma este imposibil sa avem toti aceeasi alegere. Astfel nu vor putea sa anticipeze rezultatul final al alegerilor. Asa se fac rasturnarile de situatie! Pe sistemul „nu pot ei fura cat putem noi vota”. :))

    Răspunde
  2. joi, 24 mai 2012, 10:14
  3. joi, 24 mai 2012, 10:22

    Mi se pare că seamănă extrem de mult cu mesajul politicienilor înainte să înceapă campania: „Mergeți la vot!”.
    Suspect, pentru niște oameni apolitici.

    O să-mi spui că sunt paranoic. Venind de la un om pe care babele din bloc încearcă să-l convingă să voteze cu Negoiță, cred că mesajul vostru are rolul de a consolida poziția liderului din sondaje.

    Un mesaj apolitic ar fi: Mergi la vot și pune ștampila pe toți. Anulează-ți buletinul!

    Răspunde
  4. joi, 24 mai 2012, 11:51

    Pai si eu cum fac ca-mi place si vreau sa ma implic :D

    Răspunde
  5. joi, 24 mai 2012, 11:52

    Sau faceti ca mine. Mergeti cu 2 minute inainte de inchidere, luati un pix si scrieti Parazitii apoi puneti stampila. Eu asta am facut ultima oara

    Răspunde
  6. joi, 24 mai 2012, 12:42

    Nu sunt sigur că Lincoln, JFK și Ceaușescu ar aprecia ideea de campanie…

    Răspunde
    • joi, 24 mai 2012, 12:46

      @nornegru
      Eu sunt sigur ca mai sus mentionati nu au nici un cuvant de spus in aceasta chestiune :D

      Răspunde
  7. uninominalu
    joi, 24 mai 2012, 17:12

    moama ce ti-a tras-o Anca Boagiu . Te-a facut USList pe facebookul ei https://www.facebook.com/Boagiu :)

    Răspunde
  8. joi, 24 mai 2012, 17:39

    Foarte tare layout-ul

    Răspunde
  9. joi, 24 mai 2012, 20:19

    Cam fain :D

    Răspunde
  10. Andu
    joi, 24 mai 2012, 21:54

    O prostie. Nicusor Dan! Punct.

    Răspunde
  11. vineri, 25 mai 2012, 14:51

    Mi se pare o idee buna sa facem un pic pe incapatanatii si sa nu mergem deloc la vot. Cu nimeni si cu nimic. Nu-s postac, da mi se pare ca nici USL nu e mai bun ca PDL. Si nu sunt singurul.

    Răspunde
  12. vineri, 25 mai 2012, 16:05

    prin lipsa de la vot ii ajutati tot pe eei.Nu ati auzit parerea UXLin privinta suspendarii?Daca vin 5 la vot si trei voteaza pentru asta e.Chiar asa?Nu conteaza xiti merg,cu cicti mai putini la vot atit mai bine pentru ei ca fac ce vor.Artrebui sa mergem cit mai multi la vot ca francezii si asa poate iese cine vrem noi

    Răspunde