29.04.2017

Vreți cu adevărat să știm cum stăm cu blogurile?

Atunci vă rog să completați chestionarul. Nu vă gândiți că o faceți pentru mine (deși, sincerament, și pe mine mă ajută, să înțeleg mai multe despre blogul meu), dar imaginați-vă că o faceți pentru voi, pentru a înțelege mai bine piața asta pe care ne mișcăm, unii mai cu talent, alții și mai cu talent.

Iar dacă vreți să scrieți și la voi pe bloguri despre ceea ce la final se va numi ”Studiul de audienta al blogurilor romanesti 2012”, vă mulțumesc de pe acum.
Vă mulțumesc :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Să îi dau în judecată pe cei de la TimesNewRoman.ro sau nu?

Miercuri, webinar gratuit de strategie în social media

22 comentarii

  1. luni, 14 mai 2012, 10:52

    done

    Răspunde
  2. luni, 14 mai 2012, 10:58

    bre da’ aia m-au mintit ca la final, dupa ce completez chestionarul, ma redirectioneaza catre chinezu.eu. Daca stiam ca nu ma aduce inapoi, nu-l mai completam :))

    Răspunde
  3. luni, 14 mai 2012, 11:15

    Gata

    Răspunde
    • luni, 14 mai 2012, 11:16

      @CristiMitroi
      Bravo, mah, de parca nu ai sti cum sa ma gasesti, tocmai tu… :))
      @gaby
      Multam, esti de treaba :)

      Răspunde
  4. luni, 14 mai 2012, 11:21

    pai m-au mintit, nu e frumos asa :))

    Răspunde
  5. luni, 14 mai 2012, 11:27

    completat si eu! :)

    Răspunde
  6. luni, 14 mai 2012, 12:53

    Gata, completat și eu.

    Răspunde
  7. luni, 14 mai 2012, 13:25

    Done. Am completat pe inca vreo 3 site-uri :))
    Mi-ar fi placut mai multe intrebari despre fiecare site in parte.
    Si sa-ti zic un mic secret, la celelalte care aveau sondaj nu am bifat tot la „Care sunt motivele pentru care cititi acest blog?”. Si ma bucur ca am putut sa o fac aici :)

    Răspunde
  8. luni, 14 mai 2012, 16:27

    Am completat si eu! :D

    Răspunde
  9. luni, 14 mai 2012, 16:31

    Am completat si eu.

    Răspunde
  10. luni, 14 mai 2012, 18:04

    Yeah, me too. Astept sa vad rezultatili…

    Răspunde
  11. luni, 14 mai 2012, 18:10

    Cu tema de licenta exact pe domeniul asta, era culmea sa nu completez :)

    Răspunde
  12. marți, 15 mai 2012, 06:58

    @Marius Moga
    Va multumesc, stimabile, te astept sa imi zici si mie in rezumat ce ai facut la lucrarea de licenta. Nu glumesc, chiar as publica acilea asa ceva :)

    Răspunde
  13. marți, 15 mai 2012, 08:46

    L-am „terminat” si eu. Sunt curios care vor fi rezultatele. Spor!

    Răspunde
  14. marți, 15 mai 2012, 08:47

    @Natural
    Multumesc, sa cresti mare :))

    Răspunde
  15. marți, 15 mai 2012, 10:24

    Nu m-am dat in laturi de la completat. :D

    Răspunde