21.07.2017

Vă urez să aveți niște sărbători de vis :)

Unul din cele mai faine lucruri care mi s-a întâmplat în aventura mea în online este gașca DreamTeamRO. Din care sunt extraordinar de mândru că fac parte :) Așa că a venit absolut firesc ideea de a vă transmite împreună un mesaj din suflet de sărbători. Pe stilul nostru, firește :))

Sărbători fericite, dragilor, și tot ce vă doriți :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

E minunat când primesc urări pe linie de rugby

Vouă vi-e dor, așa, un pic, de zăpadă?

23 comentarii

  1. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 09:08

    Lumina in suflet si in gand, stralucire si magie in jurul vostru, va doresc! Magia sarbatorilor de iarna sa va cuprinda, sa aveti parte numai lucruri frumoase si sa vi se implineasca toate dorintele!
    Craciun Fericit!

    Răspunde
  2. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 10:04

    Sarbatori fericite si voua, sa va bucurati de liniste, iubire si tot ce va doriti in anul ce vine sa devina realitate.
    Craciun Fericit!

    Răspunde
  3. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 10:10

    sarbatori fericite dream teaaaam

    Răspunde
  4. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 10:30

    Crăciun fericit alături de toţi cei dragi!
    (click to see greeting cards)

    Răspunde
  5. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 12:08

    Foarte Frumos! Sarbatori fericite si voua si un an nou fericiittt!!! LA MULTI ANI 2012!=))

    Răspunde
  6. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 12:49

    Asemeanea si tie si multe bucurii laturi de familie. D-zeu sa-ti ofere aceste sarbatori asa cum se cuvine, sa simti bucuria adevarata din suflet !

    Răspunde
  7. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 14:19

    @Ana lu’ manole: esti inspirata rau astazi

    Răspunde
  8. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 15:07

    Bine asa, baietii; Bravo @ Make si @ Vlad Dulea, dar si celorlati visatori … din DreamTeam, pare-mi-se …
    Craciun fericit, tuturor! Cu drag, Malina/Newdada.

    Răspunde
  9. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 16:36

    Sarbatori Fericite si tie!

    Răspunde
  10. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 21:20

    Sarbatori fericite si tineti-o tot asa baieti! :) La multi ani!

    Răspunde
  11. sâmbătă, 24 decembrie 2011, 22:03

    Craciun Fericit!!

    Răspunde
  12. duminică, 25 decembrie 2011, 00:19

    Draga Chinezule, sa ai sarbatori fericite alaturi de familie, tot ce iti doresti si multa bucurie si fericire sub brad. Fie ca noul an sa aduca tot ce iti doresti;P Craciun fericit!

    Răspunde
  13. duminică, 25 decembrie 2011, 09:10

    Imi doresc si eu asa o gasca cu care sa pot sparge banci. :) Craciun Fericit!!

    Răspunde
  14. duminică, 25 decembrie 2011, 10:52

    Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

    Răspunde
  15. duminică, 25 decembrie 2011, 10:59

    Sanatate, fericire si La multi ani!

    Răspunde
  16. duminică, 25 decembrie 2011, 11:38

    Sărbători fericite!

    Răspunde
  17. duminică, 25 decembrie 2011, 11:48

    Sărbători minunate şi vouă. Să ne auzim cu bine şi anul care vine.

    Răspunde
  18. duminică, 25 decembrie 2011, 14:47

    Crăciun Fericit, Chinezule !

    Răspunde
  19. Adrian SM
    duminică, 25 decembrie 2011, 15:36

    Sărbători fericite!

    Răspunde
  20. duminică, 25 decembrie 2011, 15:55

    […] Lety, Cabral, Chinezu, Alina, Andi, Contele This entry was posted in General, Pareri, idei, intrebari, ofuri…, […]

    Răspunde
  21. duminică, 25 decembrie 2011, 19:09

    Cam tarziu vin urarile mele dar acum mi-am revenit din beuta :D
    Sarbatori Fericite

    Răspunde
  22. luni, 26 decembrie 2011, 15:03

    Sarbatori fericite si toate urarile de bine pentru anul viitor intregii echipe! Sa auzim de multe realizari din partea voastra si anul viitor!

    Răspunde
  23. joi, 29 decembrie 2011, 15:35

    Sarbatori fericite… nu pot sa nu omit ca n-ati avut pahare de sampanie… din alea cu picior!

    Răspunde