28.04.2017

Ce ziceți de această postare la ceas de noapte?

Nu știu ce să vă zic celor care stați pe net la ora asta. Doar să îmi exprim speranța că, asemenea mie, sunteți la muncă. Căci, am mai spus-o si o repet, eu pe chinezu.eu chiar sunt la muncă. Și ce muncă frumoasă… :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Cum mi-am făcut io ochelari și cum vreau să rămân fără

Cam asta aș pune eu într-un ghiozdan acuma…

21 comentarii

  1. luni, 22 august 2011, 20:34

    Eu sunt la trei munci :D Si toate imi plac :D Blogul e una dintre ele. Na, ca sunt primul care a comentat :D

    Răspunde
  2. luni, 22 august 2011, 20:34

    prezent la datorie.

    Răspunde
  3. luni, 22 august 2011, 20:35

    Cica muncim, dar nu prea cu spor sau chef ca a fost o zi grea. Incercam sa legam cuvinte dar deja am 3 articole in trash.

    Răspunde
  4. luni, 22 august 2011, 20:36

    Care noapte bre Chinezule, e abia 21:34 si unii nici macar nu au venit de la serviciu (Nu e cazul meu care am venit de la 17:D).

    Răspunde
  5. luni, 22 august 2011, 20:49

    Prezent, domnu’!
    Spor!

    Răspunde
  6. luni, 22 august 2011, 20:59

    Ce oameni ! ce oameni !

    Răspunde
  7. luni, 22 august 2011, 20:59

    De acord cu MadMike. Care ceas de noapte? abia acuma incepe distractia.

    Răspunde
  8. luni, 22 august 2011, 21:04

    Aici! Ca mie nu-mi place sa zic prezent. Eu numai ce am scris un articol si acum mai pierd vremea un pic pe facebook.

    Intri si in tura de noapte?

    Răspunde
  9. luni, 22 august 2011, 21:05

    Un alt articol premium? :)

    Răspunde
  10. luni, 22 august 2011, 21:09

    Care „ora asta” ca vad articolul publicat la 8:30 pm
    Sau daca ar fi cesul lui cinezu.eu cu o ora in urma (asta reise din comentariul lui MadMike) …tot ar fi devreme.

    Răspunde
  11. luni, 22 august 2011, 21:10

    ceasul*

    Răspunde
  12. luni, 22 august 2011, 21:11

    @Petru
    deci tie ti se pare normal ca la 8.30 seara sa fii online?
    you prove my point, mate…

    Răspunde
  13. Ionut
    luni, 22 august 2011, 21:25

    Pe front! Spor :)

    Răspunde
  14. luni, 22 august 2011, 21:50

    Vorba lu’ MadMike: care noapte bre!?! Poate la China lu’ matale, la noi e miezul zilei, acum începe treaba! :)

    Răspunde
  15. luni, 22 august 2011, 22:15

    Cu drag si spor „muncim” pe blog. Ora 23.13. Liniste, racoare, inspiratie! :D

    Răspunde
  16. luni, 22 august 2011, 22:28

    familia? copii? pe comentatori ii intreb.

    Răspunde
  17. luni, 22 august 2011, 22:29

    am uitat un i. din graba ca deh, e cam tarziu. :d

    Răspunde
  18. luni, 22 august 2011, 22:37

    Social media never sleeps.

    Eu unul scriu in momentul asta. :)

    Răspunde
  19. luni, 22 august 2011, 22:48

    prezent la datorie !:))

    Răspunde
  20. luni, 22 august 2011, 22:57

    @’mnealui: Familia e bine merci, doarme :) Ma bag si eu in pat, langa sot, acusica. Am noroc de intelegere si sprijin. Pentru ca, na, pe langa un copil real, mai am si unul virtual :) Si el are nevoie de atentie, nu? :D

    Răspunde
  21. luni, 22 august 2011, 23:39

    Io-s la bere prin Victoriei :))

    Răspunde