27.04.2017

Blog and tweet meet Baia Mare, haideți, băh!

No bun, pentru că zilele astea programul îmi permite să stau mai multe zile în Baia Mare, m-am gândit că m-ar coafa să bem și noi ca băieții (și vorbim aici și despre fete, da? :D) o bere, un ceai sau ceva de genul. Evident că primul rând îl dau io :D Și poate și pe al doilea, în funcție de cât de cuminți sunteți :))

Așa că vă invit joi, 11 august, la 18.00, la Maxx, lângă Hotel Carpați, pe toți cei care aveți treabă cu blogosfera asta faină, care se întâmplă și în Baia Mare :)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

De ce nu am scris pe blog zilele astea

Poveștile lu’ chinezu: despre prieteni și prietenie

15 comentarii

  1. marți, 9 august 2011, 10:03

    vai ce ma mananca in talpa sa va fac o vizita, ca tot sunt in zalau… chestiunea e ca nu am cu ce sa ma intorc seara inapoi…

    Răspunde
  2. marți, 9 august 2011, 10:08

    Distractie placuta!

    Răspunde
  3. marți, 9 august 2011, 10:09

    Ma bucur ca ai ales ora 18.00, cand nu avem obligatii de serviciu. Eu vin, daca vine si colegul ciprian cozoplean :).

    Răspunde
  4. marți, 9 august 2011, 10:31

    vine si el. cum sa te refuze pe tine :))

    Răspunde
  5. marți, 9 august 2011, 10:59

    prezent, cine ajunge inainte sa tina un loc si pt mine :)

    Răspunde
  6. marți, 9 august 2011, 11:15

    Nah bine, dacă plăteşte Cristi vin.

    Răspunde
  7. marți, 9 august 2011, 11:20

    Da, vin. Nu la lasa Twitter-ul sa raspund (bad day?), ca altfel ti-as fi dat un reply. (@Lexadee)

    Răspunde
  8. marți, 9 august 2011, 11:53

    Deci, ne vedem acolo!

    Răspunde
  9. marți, 9 august 2011, 12:54

    distractie placuta sa aveti,si eu as merge la un meeting dinasta desi nu am blog..esti tare darnic Chinezule daca dai primul rand:)) have fun;)

    Răspunde
  10. marți, 9 august 2011, 13:33

    nu veniti si pe la viseu de sus ? :))
    eu as veni,numai ca e nasol cu drumul 120 de km :(
    Oricum mai caut solutii…sper sa ajung is eu…

    Răspunde
  11. marți, 9 august 2011, 13:54

    Încă un pic și ajungi și-n Oradea.

    Răspunde
  12. marți, 9 august 2011, 13:58

    ehee, blogmeet de coracon de data aceasta pentru tine Cristi ;)
    buey, se intoarce Chinezu acasa :)

    Răspunde
  13. miercuri, 10 august 2011, 10:29

    Musai sa deschideti balu’ cu Ozzy „Mama, I’m coming home!” :)

    Răspunde
  14. miercuri, 10 august 2011, 14:14

    […] China Birta ne invită joi, 11 august de la ora 18.00, la Maxx, lângă Hotel Carpați, pe toți cei din Baia Mare care […]

    Răspunde
  15. vineri, 12 august 2011, 11:01

    Imi pare rau ca n-am ajuns, dar acum dimineata am ajuns in Baia Mare.

    Răspunde