24.04.2017

Hai că am mai filmat o reclamă video :D

Ehe, vă spuneam eu când am scris despre lucrul de acasă că o să mai abordăm subiectul acilea. Ce nu știam eu atunci, însă, era că o să ne distrăm atât de tare când o să filmăm isprava de mai jos, care este o reclamă (mă rog, un fel de :D) pentru www.primul-e-cont.r0. Înainte de a vă lăsa să vă râdeți și voi :D, vă spun doar că merită să intrați pe siteul cu pricina pentru că e cu premii serioase, pe care le enumăr ca să nu ziceți că sunt rău: un Mini Cooper, un Vespa, o bicicletă BMW și mai multe premii în bani.

Now enjoy :D Și, of course, aștept părerile voastre colea jos în comentarii :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Punem ”Proud to be a Romanian” pe un avion KLM?

Ce frumos se mișcă Brașovul…

27 comentarii

  1. vineri, 20 mai 2011, 04:52

    cand vine vorba de comic un video iti dai seama ca si-a atins scopul daca la sfarsit te lasa cu zambetul pe buze :)) bvo baieti

    Răspunde
  2. vineri, 20 mai 2011, 06:19

    Deci este foarte tare insa va lipseste un membru.

    Răspunde
  3. vineri, 20 mai 2011, 07:13

    :)) Foarte tare.

    Răspunde
  4. vineri, 20 mai 2011, 07:29

    Geeenial clipul, genial! :))

    Răspunde
  5. vineri, 20 mai 2011, 07:46

    Tare misto ! :))))

    Răspunde
  6. vineri, 20 mai 2011, 08:54

    simpatic :)) Reclame bloggeristice :D

    Răspunde
  7. vineri, 20 mai 2011, 09:24

    Asta trebuie sa apara la Apropo TV ! cu cc la Andi Moisescu :))

    Răspunde
  8. vineri, 20 mai 2011, 09:28

    Haios, imi place. Ar trebui promovat muuuult, ca ar prinde bine de tot. BAFTA!!!

    Răspunde
  9. vineri, 20 mai 2011, 10:22

    in cada ma?… trebuia sa incercati in closet sa vedeti ce aligatori mutanti gasiti! =))

    Răspunde
  10. vineri, 20 mai 2011, 10:30

    a filmat si pestele? :)))) si ce momeala ati folosit, exista una speciala pentru cada? :)))

    Răspunde
  11. vineri, 20 mai 2011, 10:40

    Deci, nu-ți ajungea că semeni cu Banderas. Acum te-ai apucat și de filme!
    Gata, mă duc să-mi comand rochia pentru ceremonia de decernare a Oscarurilor de anul viitor! :D

    Răspunde
  12. vineri, 20 mai 2011, 12:13

    bravo ma baieti :D

    Răspunde
  13. vineri, 20 mai 2011, 12:32

    Nu e rea.

    Răspunde
  14. vineri, 20 mai 2011, 13:07

    Agentia de publicitare DreamTeamRO asta urmeaza :)) Pretty nice :P

    Răspunde
  15. vineri, 20 mai 2011, 16:08

    @Anca Nu sună deloc rău asta cu Agenţia :)))))

    Răspunde
  16. vineri, 20 mai 2011, 16:11

    @Claudiu pai daca faceti asta si nu-mi dati de veste, ne suparam si nu ne mai distram :P so, if you need people, scream! :))

    Răspunde
  17. vineri, 20 mai 2011, 22:30

    Ce faţă face Chinezu la 2:01 : ,, Ce puşca mea, ne-am făcut de-o masă” :)))

    Răspunde
  18. vineri, 20 mai 2011, 23:56

    prima oara cand vad un om de stiinta. :)) Genial baieti, mi-a placut.

    Răspunde
  19. sâmbătă, 21 mai 2011, 11:17

    […] 2. Chinezu s-a apucat de filmat reclame. Prima – la pescuit, in baie! […]

    Răspunde
  20. sâmbătă, 21 mai 2011, 15:53

    Nu vreau sa fiu rau, da e slab rau clipul

    Răspunde
  21. sâmbătă, 21 mai 2011, 16:01

    @Vitaclub
    daca ai argumente, te rog sa ni le spui
    caci daca la atat se rezuma commentul tau, imi vei permite sa te bag la spam
    caci, fara sa fiu rau, viraclub mi se pare slab rau

    Răspunde
  22. sâmbătă, 21 mai 2011, 18:02

    sfarsitul lumii a venit! oamenii incep sa dispara pe strazi :))

    Răspunde
  23. sebastian raducanu
    sâmbătă, 21 mai 2011, 21:36

    pro-basistul scriitoras de la timisoara, alexandru potcoava a incetat azi noapte din viata,se pare ca se fac cercetari,nu se stie dc…tipul avea un caracter cam naspa si era si un militant pt drepturile homosexualilor din pdl….se lauda mai tot timpu ca e cineva in romania pt ca a ajuns pe google…cred ca i se trage de la plimbarile prin parcul central….

    Răspunde
  24. Vitaclub
    duminică, 22 mai 2011, 05:13

    Tu in finalul articolului spuneai ca astepti parerile nostre in comentarii, nu?
    Ei bine, parerea mea a fost ca-i destul de slab realizat clipul. Tu cand vezi o fata pe strada si nu-ti place de respectiva, incepeti sa notezi pe foaie toate argumentele pentru care ti se pare antipatica, adica ba frate are nasu’ mare, picioarele strambe, etc.
    Clipul mi se pare pur si simplu sec, lipsit de orice fel de inspiratie, iar interpretarea e jalnica, iarta-ma ca-ti spun, iar in ceea ce priveste blogul meu, nu ma astept sa placa la toata lumea, asta e, nu poti invata pinguinii sa zboare.

    Răspunde
  25. duminică, 22 mai 2011, 09:26

    @Vitaclub
    no bine, mah, lasa-ne pe noi atunci sa fim jalnici si tu sa faci succesuri cu atitudinea asta de pinguin care zboara
    iti urez multe succesuri in ceea ce faci
    dar stai, nu cred ca ai nevoie sa iti urez eu nimic, tu stii ce ai de facut si faci cu un bun simt care altora ne prisoseste

    Răspunde
  26. duminică, 22 mai 2011, 14:04

    ii super ok clipul

    Răspunde
  27. luni, 23 mai 2011, 09:25

    Gata! Va angajam pentru promovarea stagiunii viitoare! Foarte bun!

    Răspunde