29.04.2017

Încă unul care a cedat și și-a făcut blog…

Este vorba despre tovarășul Cosmin Tudoran, îndeajuns de lovit cu pucul încât să îmi placă și să îmi beau berile, când avem vreme, cu el :D

Mult succes, bulane, și să te ții de treabă să nu ne faci blogosfera de rușine :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

… și câștigătorul iPad 2 este…

Salut cu mare drag apariția Social Media Brașov

14 comentarii

  1. luni, 28 martie 2011, 12:49

    na ca ti se inmultesc amicii cu blog :)
    tot te plangeai ca amicii tai nu au astfel de preocupari :)

    Răspunde
  2. luni, 28 martie 2011, 13:07

    Si te rog sa observi http://www.cutzitaru.wordpress.com :)))

    Răspunde
  3. luni, 28 martie 2011, 13:33

    Cu cat mai multi, cu atat mai bine! :) Succes!

    Răspunde
  4. luni, 28 martie 2011, 14:33

    A cedat după ce a văzut la #roblogfest 500 şi ceva de bloggeri. :))

    Răspunde
  5. luni, 28 martie 2011, 15:58

    Bine a venit in Blogosfera asta „cruda” si „dura” romaneasca. Sa stea linistit, o sa apara un „hater” si pentru el :). Cat despre tine, Chinezu, felicitari pentru „mica promovare” :) Daca omul are talent (Si nu doar la beut dupa cum spui), sa fii mandru de tine pentru recomandare.

    Răspunde
  6. luni, 28 martie 2011, 15:59

    PS: Imi pare rau ca nu pot sa dau Edit, si o replica pentru Cosmin (Daca vrei sa faci ceva din care sa te imbogatesti, VINDE FÂN pe blog) :)

    Răspunde
  7. luni, 28 martie 2011, 16:15

    Bafta !
    O sa fiu cu ochii pe el ! :D

    Răspunde
  8. matilda
    luni, 28 martie 2011, 17:55

    A cedat nervos, :) sau la insistenţe ?
    Oricum, e binevenit, mult succes !

    Răspunde
  9. luni, 28 martie 2011, 19:50

    welcome :D

    Răspunde
  10. luni, 28 martie 2011, 21:07

    Ajuta-ne sa dam mesajul mai departe !

    Un prieten foarte bun la doar 25 ani trece prin niste momente oribile.Este diagnosticat cu cancer,iar singura sansa pentru el este o operatie in Germania.Daca poti,te rog din suflet sa postezi pe wall ca lumea sa afle si impreuna sa reusim sa-i dam inapoi visele si sperantele.

    Iti multumesc din inima! http://www.facebook.com/AndreiTeodoroiu

    Răspunde
  11. marți, 29 martie 2011, 02:50

    Nu putem decat sa-i uram multa bafta omului, si in primul rand inspiratie

    Răspunde
  12. marți, 29 martie 2011, 18:29

    Da doamne da, poate in curand avem si bloggeri membri de parlament :)

    Răspunde
  13. miercuri, 30 martie 2011, 08:42

    si e tema cumparata cu 41 de $. deci merita citit! cu header cu semnatura lui:) deci si mai si:))

    Răspunde
  14. miercuri, 30 martie 2011, 23:27

    @chinezu: Tre sa recunosc ca din cauza ta i-am dat drumu mai repide, ti-am recunoscut-o pana si la telefon.

    @madMike: hateri avem de pe vremea lu „Sorel”, adica de vreo11 ani. Asa ca sunt obisnuit.

    @katairobi: tema nu face decat sa ma ajute sa imi pun gandurile si vorbele pe net. Nu cred ca trebuia sa fac o mega constructie pentru asta. Daca plec la drumu asta de blogger, o fac intocmai ca unu mic, din Bistrita, care acu isi da arama pe net :)

    @all: Multumesc pentru sprijin!

    Răspunde