23.07.2017

Vă mulțumesc pentru că mă băgați în seamă :)

Dacă mă bucur, zice lumea că sunt arogant. Dacă nu mă bucur, zice lumea că sunt arogant. Așa că mai bine mă bucur :D

Mulțumesc tuturor celor care mă citiți și care mă băgați în seamă, căci fără voi chinezu ar fi doar un muțunache fără de început și cu sfârșit vremelnic :)

Topul pe toate regiunile îl vedeți în Revista Biz.

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Poate strânge onlineul ăsta al nostru 2100 RON într-o zi?

Dragi ieșeni, hai că sunteți simpatici, băi :D

20 comentarii

  1. vineri, 4 martie 2011, 12:12

    Bravos pentru top:D

    Răspunde
  2. vineri, 4 martie 2011, 12:13

    Era de asteptat domle…mai aveai dubii? :)

    Răspunde
  3. vineri, 4 martie 2011, 12:14

    Pai daca esti simpatic … :P Congrats!

    Răspunde
  4. vineri, 4 martie 2011, 12:17

    Mircea Badea???
    Ah, stai, Grădina Zoologică e în Bucureşti, încă!

    Răspunde
  5. vineri, 4 martie 2011, 12:22

    E interesant studiul facut, numai pe Bucuresti mai amanuntit :))

    Răspunde
  6. vineri, 4 martie 2011, 12:54

    Felicitari ! ;)

    Răspunde
  7. vineri, 4 martie 2011, 12:56

    Congrats! :)

    Răspunde
  8. vineri, 4 martie 2011, 13:30

    Sa-ti fie de bine :)

    Răspunde
  9. vineri, 4 martie 2011, 14:24

    felictari pentru tine, clar meriti…o mare… celor de labiz, fara suparare. :)

    Răspunde
  10. vineri, 4 martie 2011, 14:38

    Asta este soarta cruda a barbatilor frumosi si destepti… si devreme acasa!

    Răspunde
  11. vineri, 4 martie 2011, 15:49

    Tot tu ne multumesti :)) noi iti multumim ca daca nu ai scrie articole interesante din care putem invata cate ceva,cine ar mai fi intrat?

    Răspunde
  12. vineri, 4 martie 2011, 15:59
  13. vineri, 4 martie 2011, 16:35

    Felicitari pentru pozitia obtinuta! E pacat ca, per ansamblu, topul celor de la Biz a primit destul de multe critici, mai ales legat de ierarhia facuta pe regiuni.

    Răspunde
  14. vineri, 4 martie 2011, 17:06

    Păi tu ai pile pe acolo :D Nu că nu ai fii în topuri, dar eşti în cap de listă :D
    Şi daa, topul e prost facut

    Răspunde
  15. vineri, 4 martie 2011, 17:19

    felicitari :)

    Răspunde
  16. vineri, 4 martie 2011, 19:02

    Bravo! :)

    Răspunde
  17. vineri, 4 martie 2011, 23:24

    Be zoro cine l-a pedepsit? By the way, sincere felicitari si tot respectul meu..

    Răspunde
  18. sâmbătă, 5 martie 2011, 12:39

    E trucat, se vede clar pixelul albastru :D

    Răspunde
  19. sâmbătă, 5 martie 2011, 14:18

    No, nu de băgat în seamă – nici pe tine, nici pe mine :) – dar sunt cu ochii pe-aici și m-am gândit că e frumos să și las o vorbă bună: felicitări multe, multe!

    Răspunde
  20. luni, 7 martie 2011, 00:23

    Felicitari! Esti mare! Si tu stii asta si noi stim asta :)

    Răspunde