23.07.2017

Am nevoie urgent de 44 comentarii ca să vă fac cinste!

Dacă eşti din Bucureşti şi vrei să îţi fac cinste astăzi cu un meniu de la Wu Xing, bagă rapid, rapid un comentariu mai jos în care să răspunzi la întrebarea „De ce îţi place mâncarea chinezească?”. Da’ repede, că e concurs şi trebe să ne mişcăm ca fulgerul :D

Aşa, acuma, după ce aţi băgat comentariul, hai să vă raportez care e faza. Simpaticii de la Wu Xing, cu al căror scuter m-am dat zilele trecute spre hazul multor cunoscuţi, pun la bătaie câte un meniu special pentru primii 44 de comentatori care bagă un comentariu la acest post. Doar cei care sunt din Bucureşti primesc livrarea cu pricina, din raţiuni evidente, cred :))

De ce am zis că trebe să ne mişcăm rapid? Pentru că e concurs! Iar „duşmanii” de clasă la faza asta sunt Miruna, Adrian Ciubotaru şi Alex Negrea :D Adică cine ajunge primul la 44 de comentatori câştigă, iar respectivii 44 primesc un meniu de la Wu Xing.

De ce primii 44? Pentru că această campanie vrea să prooveze serviciul WU XING Express, prin care comenzile se livrează în maximum 44 de minute :)

Pfoai, ce foame mi s-a făcut numai scriind despre astea :)) Hai că poate câştigăm noi, şi 和我们的嘴吃一顿美餐 :))

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Sunteţi nişte nesimţiţi!

Abia aştept să ajung în Timişoara!

104 comentarii

  1. luiza
    luni, 27 septembrie 2010, 08:01

    vreau wu xing

    Răspunde
  2. luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    Ca la şcoală. Îmi place mâncarea chinezească pentru că e gustoasă şi sănătoasă. :D :))))

    Răspunde
  3. Brainiacro
    luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    Pentru ca nu se compara cu nicio alta mancare din lume! :D

    Răspunde
  4. luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    Pentru ca bucataria chinezeasca este mai sanatoasa – asa se spune:D

    Răspunde
  5. Birkof
    luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    Parca e un pic mai sanatoasa :))

    Răspunde
  6. luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    Imi place mancarea chineazeasca pentru ca ador combinatiile intre dulce si picant.

    Răspunde
  7. luni, 27 septembrie 2010, 08:02

    si eu si eu….

    Răspunde
  8. Bogdan Iordache
    luni, 27 septembrie 2010, 08:03

    Pentru amestecul de acru/dulce/iute/sarat.

    Răspunde
  9. luni, 27 septembrie 2010, 08:03

    imi place pentru ca are arome care lipsesc mancarurilor noastre. :)

    Răspunde
  10. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    Fiindcă are multe legume fierte la wok, ceea ce le dă un gust grozav. Şi fiindcă au multe feluri condimentate :)

    Răspunde
  11. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    Odata ca e n-are conservanti (indiferent cine o gateste, poate sa fie si bunica din China si un restaurant din Rosiorii de Vede), alta data ca nu ii lipseste gustul, iar peste toate astea mai e si portionata in bucatele mici, care se pot mesteca si inghiti usor.

    Răspunde
  12. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    Picant si rapid

    Răspunde
  13. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    mie imi place ca ii place si lu portase:))))))

    Răspunde
  14. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    Imi place mancarea chinezeasca pentru ca sper, ca intr-o buna zi, sa ajung sa bat ca Jackie Chan :D

    Răspunde
  15. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    imi place pentru ca are ingrediente precum urechi de lemn, muguri de bambus, arahide….toate in combinatii care mai de care mai ciudate…dar atat de buneeee! Mai ales picante!

    Răspunde
  16. luni, 27 septembrie 2010, 08:04

    Cum eu am fost matinala si am vazut inca de cand ai anuntat concursul, am zis sa iti dau tie un vot de incredere si sa pariez pe faptul ca vei strange primul 44 de comentarii :)

    Mie imi place mancarea chinezeasca pt ca au ciupercile alea fantastice urechi de lemn, care sunt preferatele mele si pe care nu le-am mai intalnit prin alte meniuri.

    bafta!

    Răspunde
  17. luni, 27 septembrie 2010, 08:05

    urgent, la volan :)) – imi plac aromele, simplitatea si rapiditatea ce caracterizeaza bucataria chinezeasca. Un mix nesfarsit de combinatii.

    Răspunde
  18. luni, 27 septembrie 2010, 08:05

    Hai ca am trait s-o vad si pe asta, dubla minune, tu pe scuter si mancare ajunsa in Bucuresti in 44 de minute:-). Ia sa vedem…
    De ce? Pentru ca are cu totul alt gust decat mancarea noastra, iar puiul dulce acrisor greu l-am gasit in alte tipuri de bucatarii. In plus, orezul care inlocuieste painea este mult mai sanatos si mai gustos!

    Răspunde
  19. luni, 27 septembrie 2010, 08:06

    Mâncarea chinezească îmi place pentru că… este cu adevărat chinezească.

    Răspunde
  20. luni, 27 septembrie 2010, 08:06

    E gustoasa si satioasa

    Răspunde
  21. dorel
    luni, 27 septembrie 2010, 08:06

    Sa fie Wu Xing!

    Răspunde
  22. Naamah
    luni, 27 septembrie 2010, 08:06

    Pentru ca e buna si sanatoasa!!!

    Răspunde
  23. luni, 27 septembrie 2010, 08:06

    […] timp util înseamnă că și ceilalți colegi de campanie – Miruna, Alex Negrea şi Chinezu – vor veni cu aceeaşi […]

    Răspunde
  24. Adriana
    luni, 27 septembrie 2010, 08:07

    aroma si aspect super..are condimente deosebite si totul este taiat finut

    Răspunde
  25. luni, 27 septembrie 2010, 08:07

    Imi plac combinatiile de arome din mancarea chinezeasca

    Răspunde
  26. luni, 27 septembrie 2010, 08:08

    Pentru ca in nicio alta bucatarie de p-aici nu poti hali sarpe. Decat daca-l prinzi singur, si anul asta n-am mai fost la tara :(

    Răspunde
  27. luni, 27 septembrie 2010, 08:08

    Pentru ca e altceva.. trebuie sa mai incercam si alte mancaruri in afara de cele traditionale. :)

    Răspunde
  28. luni, 27 septembrie 2010, 08:08

    Pentru ca e sanatoasa si picanta :) (sa nu uitam ca cei de la Wu Xing sunt ff rapizi :P )

    Răspunde
  29. luni, 27 septembrie 2010, 08:08

    Imi place pentru ca nu ingrasa si e gustoasa. :)

    Răspunde
  30. luni, 27 septembrie 2010, 08:08

    Ei, da! Asa incepe o saptamana frumoasa!

    Răspunde
  31. Radu
    luni, 27 septembrie 2010, 08:09

    Deoarece puiutul pe plita incinsa este cel mai bun fel de pui mancat de mine.

    Răspunde
  32. luni, 27 septembrie 2010, 08:10

    Apreciez meniurile de la Wu Xing pentru ca apreciez mancarea chinezeasca mai ales pentru diversitatea aromelor.

    Răspunde
  33. Dana
    luni, 27 septembrie 2010, 08:10

    pentru ca este sanatoasa :)

    Răspunde
  34. Alexandrul
    luni, 27 septembrie 2010, 08:11

    Deci mancarea chinezeasca este preparata intr-un mod foarte aparte care pune in evidenta traditile, fundamentele unei civilizatii de mult infiintate cu valori alese pentru un viitor cat mai bun deci mancatieas ce bun a e vita la plita

    Răspunde
  35. luni, 27 septembrie 2010, 08:11

    Pentru ca e neobisnuita:D

    Răspunde
  36. luni, 27 septembrie 2010, 08:11

    Pai si cand ne vine papa?

    Răspunde
  37. luni, 27 septembrie 2010, 08:12

    Imi place mancarea chinezeasca fiindca de cele mai multe ori nu stiu ce mananc. Altfel n-as fi mancat nicioadata „pui de balta” :)

    PS: Glumesc :D

    Răspunde
  38. Cristina
    luni, 27 septembrie 2010, 08:12

    Pentru ca e sanatoasa. :)

    Răspunde
  39. luni, 27 septembrie 2010, 08:13

    pentru ca doar aici nu trebuie sa alerg furnicile din copac si le gasesc de-a gata in cutia cu chinezisme:)

    Răspunde
  40. luni, 27 septembrie 2010, 08:13

    De ce imi place mancarea chinezeasca? Pai daca tot o sa cucereasca intr-o zi china lumea, sa ma obisnuiesc din timp sa mananc chinezeste. :P Also, it’s pretty good.

    Răspunde
  41. luni, 27 septembrie 2010, 08:13

    Ca sa faci tu postul asta, ete d’asta!

    Răspunde
  42. luni, 27 septembrie 2010, 08:13

    Recomand cu placere clatitele cu pere :)

    Răspunde
  43. luni, 27 septembrie 2010, 08:14

    pentru ca e picanta. aripioarele sunt geniale!

    Răspunde
  44. gheorghe
    luni, 27 septembrie 2010, 08:15

    Imi place pentru ca mancatul cu betze de bambus lungeste semnificativ „festinul” :))

    Răspunde
  45. luni, 27 septembrie 2010, 08:15

    […] This post was Twitted by zilisteanu […]

    Răspunde
  46. luni, 27 septembrie 2010, 08:15

    De pe mobil scriu ca vreau si eu un meniu :)) n-am mancat pana acum chinezarii si vreau sa mi le livreze un chinez ca tot romanul… :d

    Răspunde
  47. cos
    luni, 27 septembrie 2010, 08:15

    Mancarea chinezeasca reprezinta pentru mine o evadare din rutina zilnica. Aduce un plus de savoare printre atatea sarmale si ciorbe :D. Cel mai mult imi place orezul cu fructe de mare sau cu creveti. Yum!

    Răspunde
  48. silvia
    luni, 27 septembrie 2010, 08:16

    imi place mancarea chinezeasca pentru ca este f. sanatos preparata..

    Răspunde
  49. Alexandrul
    luni, 27 septembrie 2010, 08:16

    Hai papam ceva?

    Răspunde
  50. luni, 27 septembrie 2010, 08:18

    Acum ca s-au facut 44 de comentarii – pot sa recomand, din bucataria chinezeasca, pui pe plita incinsa sau cu urechi de lemn

    Răspunde
  51. florentina
    luni, 27 septembrie 2010, 08:20

    imi place mancarea chinezeasca ca nu ingrasa:):):):):):)

    Răspunde
  52. luni, 27 septembrie 2010, 08:22

    daca ati putea sa imi vedeti mutra in secundele astea, asti vedea un chinezu uluit
    sunt coplesit, pur si simplu coplesit de reactia voastra…

    Răspunde
  53. luni, 27 septembrie 2010, 08:23

    @chinezu

    bun inceput de saptamana ha? :)

    Răspunde
  54. Alexandrul
    luni, 27 septembrie 2010, 08:24

    Ma bucur ca esti uluit si coplesit dar ne e fomica nenea chinezoiule drag

    Răspunde
  55. luni, 27 septembrie 2010, 08:24

    Felicitări şi poftă bună!:)

    Răspunde
  56. luni, 27 septembrie 2010, 08:25

    primii 44 de comentatori o sa fie contactati pe mail pentru a-mi da adresa de livrare
    sunteti extraordinari, absolut extraordinari!
    multumesc

    Răspunde
  57. luni, 27 septembrie 2010, 08:26

    Deci vrem să vedem o poză :)))

    Răspunde
  58. BigNIja
    luni, 27 septembrie 2010, 08:26

    Mai prind si eu ? :((

    Răspunde
  59. Auras
    luni, 27 septembrie 2010, 08:26

    顿美餐 ! :))

    Răspunde
  60. luni, 27 septembrie 2010, 08:26

    52? Nu-s din Bucuresti dar vreau si eu sa-mi ofer contributia :)
    Mie imi place mancarea chinezeasca pt. ca … stai, de fapt nu-mi place :D

    Răspunde
  61. Lucian
    luni, 27 septembrie 2010, 08:29

    Iar am ratat la mustata mancarea de la Wu Xing :(

    Răspunde
  62. luni, 27 septembrie 2010, 08:33

    Ce de lume flamanda la ora aia =))

    Răspunde
  63. luni, 27 septembrie 2010, 08:34

    asadar: 56 comentarii ( 9:33 ), 44 meniuri, ora 8:00 ( OMG!!!! da’ stiu ca esti iubit nu alta :D ) …..
    daca e mancare moca ma bag si eu
    ( concurs cu carti premiu, nu faci? )

    Răspunde
  64. luni, 27 septembrie 2010, 08:34

    Io nu vreau mancarea, da daca ai drum pe la Industriilor, dau eu berea aia de vrei s-o bei in cinstea mea, in timp ce eu ma gandesc ce varietate de orez alb sa prestez azi, da? :)))

    Răspunde
  65. luni, 27 septembrie 2010, 08:35

    Felicitari! Sa aveti pofta! Si cand veti savura bunatatile, sa va ganditi si la cei mai putin norocosi decat voi… :P

    Răspunde
  66. luiza
    luni, 27 septembrie 2010, 08:42

    Clar vreau pachetele de primavara, rata cu bambus, orez cu ou si ceva dulce flambat :D
    Lucian te asteptam pe la noi sa degustam impreuna :P

    Răspunde
  67. Brainiacro
    luni, 27 septembrie 2010, 08:45

    Un roman ca tot chinezu’ se tine de chinezarisme :))E frumos, bre?! :))

    Răspunde
  68. luni, 27 septembrie 2010, 08:46

    E comod…
    imi place:
    pui cu urechi de lemn / orez cu ciuperci
    ;)

    Sapt. buna !

    Răspunde
  69. luni, 27 septembrie 2010, 08:48

    Ah, damn it! Papa bun..nu m-am mişcat ca fulgerul azi.. :( Şi ce-ar fi mers nişte pui în cinci culori sau nişte vită cu ţelină. Yam Yam…Poftă bună! Felicitări!

    Răspunde
  70. luni, 27 septembrie 2010, 08:53

    Fuck … :-( am ajuns prea tarziu ca m-au tinut astia in sedinta.
    Dintre mancarurile chinezesti cel mai mult imi place „Oprea dulce cu alune”.

    Răspunde
  71. luni, 27 septembrie 2010, 08:56

    Mie îmi place mâncarea chinezească pentru ca așa zice nevastă-mea. :))

    Știu că am pierdut premiul dar e evident că îl meritau alții. :)

    Răspunde
  72. luni, 27 septembrie 2010, 08:56

    Acum nu stiu cum sunt altii, dar ce ar fi daca am dona cele 44 de portii unei case de copii? Astfel si livrarile toate vor fi facute in 44 de minute…;;)

    Răspunde
  73. luni, 27 septembrie 2010, 08:58

    Imi place mancarea chinezeasca pentru ca puiul n-are gust de pui (are de caine :)) ) pentru ca folosesc condimente pe care noi nu le folosim, pentru ca au cea mai buna inghetata la cuptor si pentru atmosfera din fiecare restaurant chinezesc.

    La Targoviste cand ajungi cu scuterul? :D

    Răspunde
  74. luni, 27 septembrie 2010, 09:07

    Nu stiu daca imi place sau nu ca nu am gustat inca!:)

    Răspunde
  75. Adinel
    luni, 27 septembrie 2010, 09:17

    Pentru livrarea express, in maxim 44 de minute. Nu ma pot decide acum ca imi va fi foame peste doua ore…

    Răspunde
  76. luni, 27 septembrie 2010, 09:43

    pai daca tot sunt la bucuresti, zic sa incerc si eu mancarea asta chinezeasca de care tot ziceti voi

    Răspunde
  77. luni, 27 septembrie 2010, 09:47

    Nu am mancat inca mancare chinezeasca, insa am auzit ca este interesanta ca si gust. Si cum sunt un gourmand, cred ca ar pica numai bine un meniu in dimineata asta:P

    Răspunde
  78. luni, 27 septembrie 2010, 09:49

    ce penibil este birkof/daniel…

    Răspunde
  79. luni, 27 septembrie 2010, 11:01

    Ah, am întîrziat! Ce idee gustoasă! Nu sunt printre primii 44, dar nu sufăr prea tare :) Ador mîncarea chinezească şi am învăţat de ani de zile să gătesc în stilul lor.

    Răspunde
  80. isa
    luni, 27 septembrie 2010, 11:22

    e f buna

    Răspunde
  81. luni, 27 septembrie 2010, 13:20

    mie nu-mi place dar mi-era foame :)

    Răspunde
  82. luni, 27 septembrie 2010, 15:01
  83. luni, 27 septembrie 2010, 15:14

    […] Rad si eu, zic “ce nebuni!” si totusi comentez….Si asa am castigat un meniu la Wu Xing . Concursul a inceput de la Chinezu. […]

    Răspunde
  84. luni, 27 septembrie 2010, 15:40

    Pai e simplu: bucataria chinezeasca e dintre cele mai vechi din lume. Si, se stie: gaina batrana face ciorba buna! :))

    Răspunde
  85. luni, 27 septembrie 2010, 16:39

    SHIT! Primii 44 au fost cu… peste 44 inaintea mea! Da’ nu-i nimic, m-am obisnuit sa tot ies pe locurile 2-3-4… etc. Si pacat, ca tare mai imi place mancarea chinezeasca!

    Răspunde
  86. luni, 27 septembrie 2010, 18:18

    Vreau si eu , sunt din Bucuresti! Mai baga campanii ca m-am abonat! Imi place mancarea chinezeasca mai ales puiu chinezesc si orezul!

    Răspunde
  87. vlad
    marți, 28 septembrie 2010, 01:45

    mancarea chinezeasca e picanta tare deci e buna :))
    dar wu xing nu este mancare chinezeasca! este o mizerie:()
    le-am povestit in 2 mailuri cum ca sfoara nu e mancare, ca puiul nu trebuie sa puta si apoi cam ce ii doresc bucatarului sa faca cu propria lui mama.
    wu xing facea mancare buna acum 4-5 ani, cand multi se incaltau cu fesul si faceau cu mana la nanjing, din troleu, dar azi este cel mai jegos „restaurant” de unde poti sa comanzi ceva.

    ps: la bataie cu painaria jerry’s

    ps’bis: mai castigam ceva :D

    Răspunde
  88. marți, 28 septembrie 2010, 07:52

    Pe locuri… fiţi gata… start !
    Deh! Eu mai babă am ratat,
    Dar fiindcă intrai în joc,
    N-am de gând să mă întorc.
    Do’n Chinezu, n-ai habar
    Că aseară-n cafe-bar,
    De ciudă că am ratat
    Jocu-acesta amuzant,
    Nici cafeaua n-am sorbit
    De concursul ce-ai scornit!

    Ştii… în urmă cu doi ani,
    Le spuneam unor mari fani:
    „Eu? Mâncare chinezească?
    Nu mănânc! Să mă trăznească!”
    Numai că din întâmplare
    În anume-mprejurare,
    Unde orice ai fi spus,
    Un refuz era exclus,
    Se făcu ca să primesc,
    Chiar meniul chinezesc:
    SUPĂ DE BAMBUS CU VITĂ
    FRUCTE DE MARE PE INCINSĂ PLITĂ,
    APOI O PORŢIE DE PUI ÎNDRĂGOSTIT
    De-am mâncat ca un smintit,
    TREI FELURI DE CARNE FLAMBATE
    (Ce chiar mă dădură pe spate!)
    Iar la desert… ce nebunie!
    FRUCTE_AROMATE ŞI SUC DE LĂMÂIE,
    CLĂTITE CU CARAMEL DE PERE
    Să tot mânânci din ele măi vere!
    Era chiar la WU XING EXPRESS
    Unde, de-atunci merg tot mai des.
    Aici, AROME SUBLIME M-AU ÎMBĂTAT,
    JOC DE CULOARE M-A FERMECAT,
    FORME SUPERBE M-AU DELECTAT,
    IiAR GUSTUL… DELICII CEREŞTI
    CE AU SAVOAREA A TOT CE-ŢI TOREŞTI.
    Mănânc cu poftă şi aplaud,
    Şi iar mă apuc să îi laud.
    Dar ştiu: concursu-i, concurs
    Eu l-am ratat, cum ţi-am spus
    Că de! Aşa este în lume soarta
    Pierzi secunda… pierzi şi bucata,
    Deci, la final de concurs cred că pot
    Să-nghit în sec şi să mă ling pe bot,
    Iar altă dată să fiu mai atentă
    Ca în concurs să pot fi prezentă.

    Răspunde
  89. marți, 28 septembrie 2010, 11:28

    Pfaiiii ce tarziu am ajuns :))) Si iata cum nu ajung eu sa mananc never mancare chinezeasca :) Cum e fratilor :)))?

    Răspunde
  90. marți, 28 septembrie 2010, 11:33

    @colaholicu insulti inteligenta chinezului, chiar crezi ca el nu si-a dat seama ca e duplicate comment? :)

    Răspunde
  91. marți, 28 septembrie 2010, 12:43

    @birkof: cred ca si-a dat seama, ca prost nu este, da’ ziceam de gest (al tau)

    Răspunde
  92. luiza
    marți, 28 septembrie 2010, 12:55

    @colaholicu vina a fost a mea de a aparut duplicat………. si daca te iei de birkof treci intai pe la mine sa te reduc la tacere :P …. daca ajung 3 meniuri la noi, 1 este al tau invidios mic :D (asa ca idee imediat dupa duplicate am vb cu nenea chinezu sa nu ne ia in vedere cu postarea a2-a) suntem golani sau ce suntem :)))

    Răspunde
  93. marți, 28 septembrie 2010, 13:39

    […] si le uram celor de la Wu Xing cat mai multe comenzi si lui Chinezu cati mai multi […]

    Răspunde
  94. marți, 28 septembrie 2010, 13:55

    @luiza: n-am de ce sa fiu invidios pentru ca eram cu mult dupa comentariu’ nr. 44, da’ pana sa clarifici acum situatia (ca ai dres, ca ai vorbit etc.) parea o faza de oaie…

    Răspunde
  95. marți, 28 septembrie 2010, 14:23

    @colaholicu
    sunt mahnit ca ma crezi atat de tolomac
    patasti, ce sa mai zic…

    Răspunde
  96. luiza
    marți, 28 septembrie 2010, 15:21

    mancarea a venit……..orez cu legume si pui pe plita incinsa…bautura cola!
    Sa ne traiasca Chinezu si Wu xing o sa fie cateringul meu preferat

    Răspunde
  97. marți, 28 septembrie 2010, 16:16

    @luiza: pai nu ziceai ca 1 meniu este al meu? macar cola? :(

    Răspunde
  98. luiza
    marți, 28 septembrie 2010, 16:20

    @colaholicu pai un meniu a venit :D nu asa era normal? si daca vrei cola este a ta….eu nu beau cola

    Răspunde
  99. colaholicu
    marți, 28 septembrie 2010, 16:24

    @luiza: mare greseala faci daca nu bei. meh, daca tot o sa comanzi de la astia si in viitor si in speranta ca voi primi cel de-al 4-lea meniu, iti recomand carne de vita iute amortita – my favourite dish. desi ar putea fi numita si salata de ardei iute cu vita :D

    Răspunde
  100. luiza
    marți, 28 septembrie 2010, 16:30

    @colaholicu nu ne potrivim la gusturi….prefer dulce acrisor si urm bautura de la ei o sa fie apa. Iti doresc pofta buna si o zi placuta.

    Răspunde
  101. marți, 28 septembrie 2010, 19:38

    […] Bă puţă, dacă tot ţi-e foame bagă-te pe chinezu.eu că are concurs, şi bagi în tine haleală chinezească! – Bine bă, […]

    Răspunde
  102. marți, 28 septembrie 2010, 20:22

    […] placere in schimb a venit de la un chinez ca tot romanu, dupa cum isi zice, via Wu Xing, dupa ce m-a tras de maneca babiunu (amandoi asteptand momentul […]

    Răspunde
  103. miercuri, 29 septembrie 2010, 12:56

    […] dimineata stând în trafic bag un ochi pe twitter şi ce să vezi: anunţă chinezu că la 9 fix dă drumu’ la un post nou pe blog, ceva legat de mâncare.  La postul ăsta […]

    Răspunde
  104. Ovidiu
    duminică, 28 noiembrie 2010, 18:46

    http://www.AsianHomeGourmet-online.ro este raspunsul , mai ales daca sunteti pasionati sa gatiti mancare chinezeasca si in general asiatica acasa. Si mai important fara monosodiu glutamat, aditivi , gluten si alte tampenii. Produsele sunt bio si le recomand! Sper sa va placa!

    P.S. Sunt moka luand in consideratie faptul ca dintr-un pachet se fac 4 portii MARI! :)

    Răspunde