21.04.2017

De la 17.00 sunt în studio la Antena 3

Cică vom vorbi despre ce prostii se mai întâmplă în politica de pe la noi. Da, știu, suntem redundanți, dar ce să ne facem dacă cretinismul guvernamental se scrie de câțiva ani cu o blegită culoare portocalie?

Care stați pe twitter și aveți chef (și stomac, firește) să vă uitați la emisiune, să îmi trimiteți întrebări. Că mă uit tot timpul la ele.

Încă nu știu cine o să mai fie invitați, dar parcă asta contează…

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Hai să vedem ce succes are o cerere de angajare pe blog

Cel mai tare mouse pe care l-am avut vreodată

12 comentarii

  1. luni, 2 august 2010, 11:43

    Merge si pe net? Ca io is la munci…

    Răspunde
  2. luni, 2 august 2010, 11:46

    conteaza si invitatii , ca sa nu te trezesti cu cine stie ce vadim sau alt circar si sa regreti ca ai acceptat invitatia…

    Răspunde
  3. luni, 2 august 2010, 14:34

    La fel zic si eu… conteaza unvitatii… sa nu te trezesti ca esti nevoit sa iei tu apararea alora pe care i-ai critica in mod normal (daca vine un Vadim si zice iar ca lui Basescu i-a curs lichid de nuj ce culoare din ureche iar… ? :)) ).

    Răspunde
  4. luni, 2 august 2010, 14:46

    Bafta !

    Răspunde
  5. luni, 2 august 2010, 15:32

    te urmarim !

    Răspunde
  6. luni, 2 august 2010, 16:23

    greu sa rezolvi ceva acolo, insa este „vant din pupa” pentru blog!

    felicitari pentru realizarea de a fi invitat! sunt sincere! te urmaresc de multa vreme si ma bucur sa vad ca te ridici numai pe muschii tai!
    jos palaria!

    Răspunde
  7. luni, 2 august 2010, 16:57

    Imi pare rau sa vad ca „ti-ai frant coltii in branza”…
    udrea o sa-ti faca si autostrazile!
    ha,ha,ha!
    nu ai inteles ca vorbeai despre o doamna!

    d’aia o doare la bashketzi!
    ce sa fac eu cu copilul meu?

    Răspunde
  8. luni, 2 august 2010, 18:05

    Bravo, dom’le, mi-ai plăcut! Bine că le mai spune cineva în faţă câte ceva la băieţii ăştia, nervoşi tare din fire, care ne conduc…

    Răspunde
  9. luni, 2 august 2010, 22:23

    hmm…am ratat-o…..oare pot sa o vad undeva inregistrata? sau reluare?

    Răspunde
  10. Cristian
    marți, 3 august 2010, 01:11

    Și eu aș vrea să văd înregistrarea.

    Răspunde
  11. marți, 3 august 2010, 07:00

    chiar nu stiu daca cei de la antena 3 pun toate emisiunile pe undeva
    o sa incerc eu sa decupez niste fragmente, asa de amorul artei si sa le pun acilea pe blog :D

    Răspunde