Da, stiu, nu sunt fotograf. Asa, si?
NOU: Îți recomand masterclassul meu de digital marketing în 22 lecții video.
Citește cartea mea ”Ce ne facem, domle, cu influencerii ăștia?” și, dacă nu îți place, îți dau o bere :D
Abonează-te la newsletterul trimis de maximum două ori pe săptămână celor peste 5.300 de abonați.
Despre autor: Fondator și asociat al agenției de comunicare integrată Kooperativa 2.0. Trainer cu peste 300 de workshopuri pe teme de marketing digital susținute. Speaker și moderator la peste 300 de evenimente de business. Blogger din 2007, cu peste 13.000 de articole scrise.
Contact: cristi@kooperativa.ro
5300 de abonați la newsletterul meu n-au cum să greșească :)
Abonarea este aproape gata!
Mai trebuie doar să îți confirmi adresa de email.
Pentru a completa procesul de abonare te rog să accesezi link-ul din emailul de confirmare pe care l-ai primit.
Top articole din această secțiune
5300 de abonați la newsletterul meu n-au cum să greșească :)
Abonarea este aproape gata!
Mai trebuie doar să îți confirmi adresa de email.
Pentru a completa procesul de abonare te rog să accesezi link-ul din emailul de confirmare pe care l-ai primit.
6 thoughts on “Da, stiu, nu sunt fotograf. Asa, si?”
Cînd sunt de mărime mică par mai artistice şi mai bune, dar când le măreşti, şi’ cam pierd din calitate… :)
Foarte bine ! Mai ai ? Dă-le drumul !
Asta e arta, lasa modestia… :D
Pozele ca pozele, da’ titlul? „Incrancenare foto” :)
Ai grija si tu ce poze pui pe blog, n-ai vazut ca pe la noi toti is fotografi? Si nu numa asa fotografi .. is experti toti pe la noi. :))
prea tare ! cine pe cine „tragea in poza” ?! Ia uite chinezuleh ce interpreteaza materia mea cenusie in mesajul tau subliminal (tine-te tare) :
Aveai aparatul Canon in mana (canon-tun) si faci poze (shooting) instantanee.
Cool…ai port permis arma?! :D