08.12.2016

Emoțiile în social media sau de ce prazul primește Like and Share

Află cum poți să câștigi o Dacia Duster Laureate și alte zeci de premii.

Ce vedeți în titlu este numele prezentări mele de pe 2 iunie, când mă deplasez la Craiova la „Taifasuri Rânduite Artistic Despre Emoţii Manifestate” (TRADEM), eveniment care mi-a sunat foarte simpatic de când l-am auzit :)) Organizator este Casa de Cultură ”Traian Demetrescu”, iar moderatorul întâmplării este musiu Daniel Botea (măh, să știi că nu ai tu atâta întrebări câte răspunsuri am io :D).

Vă invit cu mare drag la ispravă, căci sunt bun, foarte bun la social media. Mai ales când vine vorba să vorbesc despre ea, dacă înțelegeți ce vreau să zic… :))

tradem craiova

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Eu zic să stați cu ochiul pe campania F64 featuring Dragoș Bucur

Am o boxulică personalizată cu care să ascult noul site RFI România :D

8 comentarii

  1. joi, 28 mai 2015, 09:17

    Pai sa stii ca nu te iau la intrebari, te moderez muwahahahaahaaaa :))))

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  2. joi, 28 mai 2015, 09:43

    Acolo ne vedem! :D

    Thumb up 2 Thumb down 0

    Răspunde
  3. sâmbătă, 30 mai 2015, 01:27

    Bănuiesc că te deplasezi la Craiova cu mașina personală, mai ai spațiu pentru un pasager? :D

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • marți, 2 iunie 2015, 10:44

      Colegu, cu intarziere iti spun ca ma duc cu trenul. Ba chiar cand scriu acest comentariu sunt pe tren :))

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde
  4. marți, 2 iunie 2015, 08:53

    […] Cum zilele astea am fost pr coclauri cu familionul și cum mie nu îmi place să amestec foarte tare feng shuiul de mers cu ai mei cu feng shuiul de stat pe mail prea mult :D, am un quintal de mailuri pe care le citesc acum, când sunt în drum către Craiova, pentru că TRADEM. […]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  5. vineri, 5 iunie 2015, 00:10

    Am ras copios la acest articol mie una mi sa parut amuzant, imi place modul in care narezi articolele.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  6. joi, 5 noiembrie 2015, 16:04

    Nu ne-ai zis de ce prazul primeste like and share! Deci care au fost concluziile de la evenimentul prazului?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • joi, 5 noiembrie 2015, 16:07

      Pentru că prazul este simpatic, de aia! :)) Iar craiovenii au stilul lor fain și oltenesc de a-ți da cu drag un Like :D

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Răspunde