20.12.2014
Kooperativa 2.0 - Campanii cu si pentru bloggeri

Breaking News: Bloggeriţa Mădălina Iancu a câştigat CIPE International Blog Competition

Aş vrea să vă pot oferi cât mai multe breaking news de genul ăsta. Care, după mintea mea creaţă, fac tare bine la coraconul blogosferei :)

Seven young writers from around the world, including Madalina Maria Iancu from Romania, have been selected as winners in the Center for International Private Enterprise’s (CIPE) International Blog Competition. The winning blogs were selected from nearly 100 entries from 35 countries in three categories relating to democratic and economic reforms.

Social Media Category Winner: Shrey Goyal (India)

Youth and Development Category Winner: Madalina Maria Iancu (Romania)

Personal Story Category Winner: Dan Erwin Bagaporo (Philippines)

Felicitări, Mădălina! Aşteptăm să dai o bere să udăm reuşita :D

Madalina-Iancu-364x480 (1)

Despre autor: Cristian China-Birta

Blogger din 2007. Toamna :)) Antreprenor din 2009. Mândru membru al Kooperativa 2.0.

Vizită de lucru la RecomSID Hunedoara, ocazie cu care am redevenit pionier!

Provocare pentru oamenii din agenţii şi din companii: Fii blogger pentru o zi

10 comentarii

  1. Corina
    marți, 25 martie 2014, 18:50

    I-am rasfoit blogul. Imi merge le suflet implicarea ei. Bravo, fata!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  2. marți, 25 martie 2014, 19:09

    Bravo! Pai chiar ca o sa dea o bere :) Bine ca aflai, ca s-o dau de gol :)

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  3. marți, 25 martie 2014, 20:08

    Chinezule nu stiu cum de m-ai pescuit,dar m-ai prins! Acum nu mai pot tine secret! Nu am apucat sa postez inca articolul pe blog. Salasluieste deocamdata doar pe wall-ul de pe Facebook.

    Si cand ma gandesc ca il trimisesem cu 2 ore inainte de deadline….asa…intr-o doara. Nici prin cap nu imi trecea ca o sa si castig la ce subiect controversat am ales. :)

    Multumesc pentru nominalizare si astept pareri despre articol!

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
    • miercuri, 26 martie 2014, 08:43

      Colega, ma mişc precum fulgerul şi lovesc precum trăznetul! Căci nu degeaba sunt cel mai chinezu dintre români :))

      Thumb up 1 Thumb down 0

      Răspunde
  4. marți, 25 martie 2014, 20:53

    bravo girl :)
    fain articolul. felicitari si la mai multe!

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  5. marți, 25 martie 2014, 21:18

    Superrrr!! Sincere felicitari, Madaaaaa!!!!! :* :*

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Răspunde
  6. marți, 25 martie 2014, 22:33

    Rar asa ceva in blogosfera romaneasca. Madalina, normal noi trebuie sa facem cinste, deoarece trebuie sa te felicitam. Dar cum traim in Romania, si treaba cu cinstirea e invers, n-avem ce sa facem si trebuie sa faci cinste :) Bravo!!!

    Thumb up 3 Thumb down 0

    Răspunde
  7. miercuri, 26 martie 2014, 00:22

    Felicitari, Madalina! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde
  8. joi, 27 martie 2014, 11:28

    Va multumesc tuturor pentru felicitari! :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Răspunde